Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

51-100 от 611

56.   Жена на 30. Миналата седмица направих номер 20, симпатичен корав пич с 5 години по-малък от мен.

58.   От номер 45 до номер 55
И що да не дава господ? Аз не се срамувам от това, веднъж се живее а и сега като гледам нещата май повече партньори няма да имам за напред а може би и до живот. Обичам приятеля си и не искам да го наранявам по какъвто и да било начин. Направила съм го за пръв път на 16 и не съжалявам за нито един. Щом така е станало така е било писано. Приятелят ми знае за всичките с който съм била и не се притеснява а да не говорим че неговата бройка е в пъти повече от мойта. Не се сърди не ми натяква даже много рядко говорим на тая тема. И едно не ми е ясно защо ако жената има повече бройки е курва а мъжът ако има повече бройки е пич? !
И.

59.   Номер 34 не била лесна. Че какво по-лесно от жена, която сама се предлага?

61.   Относно срамът, една ку. ва, ако я попитам дали я е срам че е... според теб, какво ще ми отговори?

62.   Еееее !!! кефят ме тези жени, които си мислят, че отдолу имат някакво злато и целия свят трябва да ахне.
Най-вече , защото тези, които се кълнат как са мирни душички, как са имали 2-3 мъже в живота си се мамят най-често. Аз пък не бих съдила никой - може и с един мъж да си била, ама бил ли е той боклук - така се става к*рва в чуждите усти. Тези тук, които нападат и заклеймяват жените , които са с повечко партньори определено влизат в тази графа!
Живеем в 21 век, не бива да съдим някоя, че е била с повече от 3 мъже през живота си, това е толкова абсурдно, да не говорим, че точно тези най-праведните идват тук не с най-чисти помисли...

63.   Номер 30 гордееш ли се с това? Гледам пишеш и корав, дефакто си падаш и по прости - жива и здрава...

64.   Номер 58 - Господ ва е събрал, живи и здрави :p!

65.   Аз съм спала с над 600 мъже, вече само с редовни клиенти.
Единствения проблем ми е че хванах хив, но сега има много методи за лечението му, пък и изкарвам добре, за да се притеснявам за пари за лекарства. Ж - 37

66.   Номер 65, единственият ти проблем е в главата.

67.   Аз съм на 23 и не съм била с мъж до сега. До сега не бях срещнала подходящият, а сега когато го срещнах, ме е срам да му кажа че съм девствена. Какво нещо е животът...

68.   Той даже ще се зарадва, че не те е мърлял друг преди него... По-скоро би трябвало да те е срам, ако не беше девствена.

69.   зависи колко връзки е имала и на колко годиние почнала. бройката не е толкова важна. а дали е имала чувства. защото ако жена може да прави секс без чувста.. значи е лесна :)

70.   Смешно ми става гледайки пародията на дамска злоба в коментарите.

Пикли от вчера разбрали 'що е то секс, обясняват на жени на по 30 как да си живеят живота, че и ги порицават относно сексуалността им. Хах. Интересно ми е с колко ли мъже ще са спали тези гореописани девойки, когато те са на 30?

И после идват старите харпии - жени на по 40, спали само с един-двама. И ги е тооолкова яд, че не са си начесали крастата на младини, а вече красотата им е увехнала и нямат право на "втори шанс".
Или пък проповядват гнусен псведо-морал наложен им от *институция по ваш избор* (дали ще е църквата, комунизъма или обществото е едно и също).

Аз съм от жените с повечето бройки - съдейки чисто статистически. :)
Конкретна цифра не бих назовала. Не, защото ме е срам - напротив, но и не искам да се "фукам". Безсмислено е.

Това да имаш повече сексуални партньори си има две страни на монетата като повечето неща.

Аз не се бъркам в чуждият полов живот, очаквам същото и от отсрещната страна.

А това да споделяш с партньорът си сексуалните си похождения е грешка - без значение дали ще са 2ма или 32ма.

А на нашите прекрасни пуританки ще кажа, че преди няколко века щяха да ни горят на кладата заедно и никой нямаше да пита за бройки - правили сме секс преди брака, все пак. :)

Наслаждавайте се на свободата и сексуалността си, отървете се от глупавите, дисфункционални задръжки наложени ни от кой ли не и си живейте живота. Ваш си е. Не бъдете роби на непознати хора, на които едва ли им пука за вас. На хората, които им пука им е все едно с кого, какво и какво сте правили. И тяхното мнение трябва да е от значение, не на останалите.

Повече положителни емоции и по-малко злоба - много красив път към щастието.

С любов,
Gia

71.   Номер 69, много леко говориш - кажи ку. ва.

73.   АЗ познавам момичета на 15, 16, 17 години който са спали вече с по 8-10-12 момчета и познавам и такива с точно определения на "лесна", *бе се с 1, на другия ден с друг. Ако това е нормално.. се извинявам..

74.   До номер 58:

"И едно не ми е ясно защо ако жената има повече бройки е курва а мъжът ако има повече бройки е пич? ! "

Веднага отговарям: Ако имаш една ключалка, която се отваря с много ключове - тя не става за нищо, но ако имаш един ключ, който отваря много ключалки - това е безценно!

75.   Всеки си знае как да живее неговия си живот. Не е лошо че една жена е спала с 50, лошото е ако от тях някой е обвързан или има смейство.

76.   №46 интересно ми е, когато децата ви разберат, какви родители имат, как ще реагират...

77.   На 23 съм и съм била с 9. Много са според мен при положение, че 3-ма от тях съм имала сериозни връзки от сорта на 2 години. И сега съм в сериозна връзка с последния.

78.   Номер 77 - не се знае. Обикновено такива като теб, не си падат по сериозни връзки...

79.   Gia,
Всичко положително, не каза колко мъже все пак ;)

82.   № 31, 30 и 33 щжо не се погледнете отсртани кви парцали сте, особено компаньонката с 40те мъже. Поне да беше правила секс за пари да изкараш нещо... малоумни кур*и бате...

83.   Ми аз съм на 17 години и все още съм девствена. Моето гадже каза, че докато съм готова ще ме чака за това може би ще почакам още 3 години.

84.   на 19 съм - 18-20 момчета

86.   Дайте да си сложим по един пломбиран брояч, та като намерим "правилния" да му го покажем. Спала съм с десетина, но от 15 години си лягам само до един и него не го интересува бройката ми преди това, а дали съм обичала някого повече от него. Това е важното да намериш човека за теб, а как ще го откриеш като не опитваш? Възможността да го уцелиш от първия път е много малка.

87.   Има една приказка
„След първия път всяка жена е употребявана, дори собствената“
Малката бройка не е гаранция, че ще бъдете щастливи с някоя жена.
Аз съм на 29 г. и съм била с 2 мъже. Мисля и така да си остана, защото вече съм омъжена, но съдейки по своите приятелки и близки, които имат далеч повече „броики“ от мен - с нищо не са по-малко хора или жени от мен. Аз просто имаш повече късмет да срещна по-бързо истински мъж, а и може би избирах повече.
Мой приятел в момента преживява страшен ужас с жена, която е била девствена дори. Днес тя му изневерява, не му обръща внимание и в крайна сметка още от самото начало не е искала да спи с него по-често от 2 пъти месечно и то с много моленици и като компромис от нейна страна.
Най-добрата ми приятелка е имала към 5 мъже в живота си, но е с пъти по-жена от въпросната бивша девственица.
Внимавайте мъже - гледайте характера на жената, гледайте да ви обича. Останалото няма значение.

88.   Номер 86 - аха, значи като спиш с някой ще разбереш дали той е за теб или не. Доста си интелигентна!

89.   С-1999.

90.   Оха, някои жени като гледам не са преспивали с малко мъже. Не ги съдя по никакъв начин, тяхна си работа, ако искат и с 300 мъже да преспиват, но просто се чудя за едно нещо. Как след като е пробвала сериозна връзка някоя жена с 5 или дори повече мъже на млада възраст, може да говори за любов? Как не е емоционално изтощена от това, че е спала да кажем с 6 човека, от които е искала нещо сериозно и не се е получило?

Аз ако преспя с 20 жени за период от 4 години дори, пробвам сериозна връзка с половината от тях и не се получи, ще се депресирам от разхода на емоциите, които съм вложил. Но явно е така, защото жената преди брака и детето, не влага почти никакви усилия в една връзка.

91.   Мъжете искат по -опитни жени, по-отракани, а когато искат да знаят броя на мъжете с които половинките им са спали и си мислят, че са курви... не е честно така. те като имат повече бройки и стават опитни а ние защо да не можем. всичко е трупане на опит

92.   Еми за жените като цяло е много по-лесно да имат който си поискат. И аз искам да се похваля, че съм спал с 20 жени, но май не съм с нито една.

94.   с доста мъже съм спала не им помня точната бройка обаче

95.   Ех, че въпрос! От къде да знам колко са, много са, на мен ми се чука непрекъснато.
На 53, семейна, 1 брак и се грижа за мъжа ми да е добре. Какво от това, че и с други - физиология! И с по- стари и по-млади, стига да са чистоплътни. Добрите са над 45-50г. А един 64 годишен ме скъсваше!

96.   Наполеон е прав...

97.   Според мен, такива класации кой с колко е бил са малко фалшиви. Вероятно, четейки това, всеки си представя, че човека е спал с млади и красиви партньори като от филмите и списанията. А той или тя може да е спала с какви ли не екземпляри.

98.   Ж21 - с 14 до сега.

99.   Интересно каква ли ви е сексуалната култура като сте спали с толкова много мъже? Жена съм (21г. ) и се учудвам на цитираните цифри, предвид че живеем във време, в което сме достатъчно осведомени да знаем, че със безразборния секс вървят и други "екстри", от които по-често засегната е жената, поради устройството на половите й органи. Странно. Дали наистина се доближавате до някакъв образ на "жената мъжемелачка", която може да има всеки мъж когото тя пожелае, като например мъжа плейбой??? Или всъщност отстрани погледнато ситуацията е доста смущаваща и жалка, понеже на жената й трябва някой да я задоволи, да й пасне на анатомията, не толкова да се разнообразява с различни членове. Т. е. имате си бройки, ама пак не сте задоволени, да не говорим за това можете или не можете да задържите мъжа. Това е друга тема.
И другото - един разумен човек мислещ за здравето си, а и за това, че преди всичко се е родил ЧОВЕК, не куче, е добре да си контролира сексуалността, да има НОРМА. При вас няма...
Папилома вирусите, момичета и жени, се предават дори и при присъствие на кондом, и при слаба имунна система следват заболявания, а някои щамове на тези вируси развиват и карциноми... да, по онези места. В най-добрия случай сте просто преносители. Дано да не съм ви затормозила мозъците с много терминология и да сте ме разбрали.
Иначе чукайте си се. Но не е нормално момиче на 20 да е било с 20 партньора... ако претендира да има някакъв мозък. Не че съдя някой, но това е факт.

100.   Напълно съм съгласен с предходния коментар!!! Мисля, че повече няма какво да се добави, освен че следва ракове от типа на "шийката на матката" или на самата "матка"... , но да не говорим за тези неща! Там вече имат думата други хора!!!
Аз също не си обяснявам как можеш да си момиче на 18 години, а същевременно да правиш безразборен секс, като първия й сексуален контакт да е на 15 като дори не използваше презервативи! Аз дори и не разбрах с колко е била!? Да оставим последното, че е била твърде млада, ако наистина гововорим за пълноценна връзка с един партньор! Хубаво момиче, но това не може да е аргумент да те накара да останеш с него...
Благодаря на предходната, вероятно е начетена жена и точно такава, която е отговорна към себе си, а по този начин и към партньора търся!!!

101.   Въпросната, която е беше спала с 40, в рамките на 2 коментара ги направи 50... тя си е намерила занимание, докато стане на 30 г, ама след това?
Нали спортът е до време! ХАХА

102.   Че какво значение има с колко мъже е спала една жена. Аз съм на 21 години и съм спала с 43 и какво от това, това не значи, че съм лека, съвсем не е така. Аз бях малка, когато ме изнасилиха може би всичко се дължи точно на това. Сега си имам сериозен приятел мислим да сключваме брак, сега си плануваме детенце и не живеем в България. Щастливи сме си и никога не е ставало на въпрос за всичко това, но си го знае всичко от до. Пък и се налагаше в повечето време да се оправям сама. Родителите ми се разделиха, когато съм била на 7-8 месеца и след това ме отгледа чужд човек, който не ми е никакъв. Живя с майка ми много дълго време и ме отгледаха. До тогава всичко си беше наред, но след това като бях на 14 години се разделиха и ние си с майка ми си купихме къща само двете и по-големия ми брат. останахме сами, защото той отиде да работи в София, а от там на татък почнах да се развалям. За случилото се когато бях малка не съм казвала на никого, чак когато пораснах вече. Много дълга история е всичко и е много объркваща. Както и да е аз съм си щастлива сега и не мисля, че има значение с колко мъже съм спала. Пък и бях малка на 16, 17, 18 години какво правят момичетата и момчетата искат да опитат от всичко и се връзват на всичко, че всички ги обичат и какво ли още не. Правила съм много глупости, пушила съм марихуана, хашиш, употребявала съм амфети и какво ли още не, но съм се спряла на време и заради правилния човек най-вече. Знам. че след всичко това, което написах ще има и много недоволни хора, но аз съм това което съм. Имам много приятели и приятелки и възрастни жени и мъже който ме уважават и обичат както и аз тях, всеки който ме познава ще каже че съм добър, всеотдаен и инатест :Д човек.

103.   Ж22, С 3-ма.

104.   На 17 със 4-ма и все още със четвъртия :)

105.   Мисля, че тази тема е вече изчерпана и трябва да бъде изтрита.

106.   Да и аз мисля, че темата е съвършено безсмислена, а съдържанието не е нито изповед, нито носи някому полза. Само едно самохвалство и толкова.

107.   Аз съм момиче на 21 години и съм спала с 2. И с двамата съм имала сериозни връзки като със второто момче още продължава 3 години и половина да се надявам и още много по толкова.

108.   На 27 съм, спала съм с 5. Желана жена съм, но си имам разбирания- не мога да правя секс, ако нямам чувства. Тялото ми е нещо съкровено и лично и като такова, е подарък за онзи, който спечели мислите ми :)

110.   Мъжа ми често пътува навън. Аз без секс не мога. Не знам колко са! Ами всеки иска да чука! Отида на работа, колегите хвърлят белтъци по мен, какво да правя - заключа канцеларията. Върна се от работа, някой още от пред блока ме заоглежда или бъзика, и хайде горе. Отида колата да измия или на сервиз, и там си правят устата. Дойде някой сервизен техник в къщи - и той иска. Е, като си харесам някой по-надарен и аз му се обаждам. Не ги броя, гледам само да ми харесват и да са чистоплътни. А природата ме е надарила с хубаво тяло и мъжете ме харесват.

114.   На 16 и скоро стана 1. Не сме ходили, но го познавам от доста време, не е случаен. Относно понятието курва- в днешно време не може да се даде точно тълкование, поради факта, че за някои курва е жена с повече от 5 бро?ки в живота, за други повече от 5 за година. И мен ме наричаха курва миналата година, зареди държанието ми към момчетата.
Някои жени се влюбват лесно и се отдават на любовта и от там идват 10 бро?ки. При други-от безразборен секс. Могат ли да се сравняват?
Важното е да уважаваш себе.

115.   0 на 16 съм и не мисля да го правя докато не стана на 18 19 или 20 години.

116.   На 22 съм и съм била с 8 момчета. Струва ми се съвсем нормална бройка. Повечето момичета, които познавам са спали с много повече :)

51-100 от 611