Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

1-50 от 611

1.   Не мисля, че определението ' леко момиче ' се крепи само на основите на срамните устни на едно момиче. То е съвкупност от много фактори - като поведението например. И все пак донякъде бройката е водеща.
Истина е че днешните девойки спят с много момчета. На ч5 вече са минали през поне 10.
Аз съм на 23 и съм спала сао с 3. По моето време нямаше много леки момичета, а и като че ли повече си играехме с куклите...

2.   Само с един и искам така да остане завинаги. Незнам какво ще правя, ако с приятеля ми се разделим, но искам той да е единствения. С малко старовремски разбираня съм и мисля, че 3/4-ма са много.

3.   Ей, не ви ли омръзна тая тема? Сега ще завалят" полезни" съвети, как за да има секс, между двама трябва да има първо любов, съвпадение на много работи и т. н. Така ще се върнем във времето на инквизицията. Секс -само след брака, а самият брак - вечни окови. Айде да не издигаме секса в култ, а? Мисля, че всеки за себе си има достатъчно свобода за да реши кога, с кого, колко, кога и как да го прави. А тези, които искат да знаят всичко за брачния си партньор, по добре да не се женят. Патньорите за секс не са просто бройки и цифри тук не могат да се използват, но за анкетата, все пак ще кажа: 5 бр преди брака -(пубертетни истории) и 3 след (като изключим узаконените с подпис в гражданското). Мъж съм, но не се имам за привлекателен. Иначе сигурно щях да се похваля с повече внимание откъм женското съсловие.
Само да добавя -количеството зависи не толкова от отношението към секса, колкото от физическите и интелектуалните характеристики на човека -независимо мъж или жена. Има много мъже и жени, които биха правили много секс, стига да можеха да възбуждат...

4.   #3 Само да ти кажа, че ги обърка повече.

5.   Аз съм на 26год и съм спала с 15-20 мъже. Определението леко момиче и според мен е по-скоро поведение. А и бройката зависи от много фактори- как си живял, какви връзки си имал. Ако през годините си бил предимно в дълги и моногамни връзки, нормално е и бройката да е по-малка. Все пак не мисля, че е нормално 20 годишно момиче да е спало с 20-30, че и повече мъже... .

6.   цЕл полк!

7.   Бройката няма как да се установи, освен на доверие или по сведения на очевидци, които понякога са самохвалство или злоба. Остава да се гледа напред, миналото си е минало - или го приемаш или не.
Мечо Пух

8.   важното е да ни е готино, пък то кой сколко? от въпроси само боли глава. по добре да не питаме за това.

9.   16/ жена 27

10.   Аз съм на 21 и имам само един партньор. Не бръкнах по - рано в кацата с меда, защото идеята да си лягам с тийнове никога не ме е възбуждала, най - меко казано. А, когато самата аз бях още тийн, единствените мъже, които биха ми обърнали такъв вид внимание са... педофилите:) Затова изчаках, станах жена и си намерих мъж. При все че съм спала само с един, пак се намират хора, които да разправят, че съм "лека", заради разликата в годините ни и още куп смешни доводи. Аз не се засягам:) Просто знам, че "лекотата" не зависи от това колко често, с колко и какви мъже правиш секс. Тя е състояние на духа. Познавам жени около 30 - те, които са страхотни хора, много интелигентни и... с много партньори на сметката. Но, за мен те са всичко друго освен леки. А "тежка" ли е някоя смотла, която не е правила секс с никого, само защото никой не ? обръща внимание? (А вътрешно е готова и гола да излезе на улицата, стига да е сигурна, че така ще има кой да я оправи:)

Борония

11.   Бороноя, аз бях девствена, когато говореха, че съм лека, какво да ти кажа..

Ами аз съм спала с 2ма, на 20 години съм. С първият ми приятел бяхме заедно година и половина, имаше голяма любов и така.
Със сегашния ми сме заедно 2 години и се надявам да ми е последния. Не се мисля за лека, защото и двамата ги държах по 4 месеца, преди да преминем към полови отношения. Приятелките ми ми се подиграваха, че само аз съм девствена.. като си говорим за секс ми казват Ти кво разбираш пък, спала си само с двама.. Повечето ми познати момичета мои набори + - 1,2 години, отдавна минават 20 момчета, което за мен си е много. Да не говорим, че са с по 1,2 аборта зад гърба си.. Отделен въпрос.

Сещам се за една хубава мисъл и ще я споделя; Не е важно колко пъти си правил секс, важното е веднъж да си имал щастието да правиш любов.

12.   Аз съм била само с един мъж - съпруга ми. Станахме гаджета, когато бях на 17, а сега съм на... 43.

Изключение съм, разбира се. А мнението ми по въпроса - хубаво би било, ако интимните партньори са колкото връзките. В смисъл - секс, но с чувства. А бройката - няма значение.

13.   Ами с много! Но от какво значение е това? По това ли се съди дали една жена е лесна? Защото със сигурност не съм такава. Но не съм и от псевдопуританките, на които така им се харесва да се крият зад пръстите си! ! ! Тялото си иска своето -аз му го давам!
Номер 3, моите поздравления!

15.   Аз съм на 28г и до момента съм спала с 8-мъже, като само за последните три години преспах с 4-ма от тези 8. Номер 13 много точно се изрази" Тялото си иска своето" . Няма лесна жена, има несполучлив опит.

16.   33г. - 9 партньора. И аз имам период от 3 години, в които съм била с повечето от тях (7). Но какво значение има това. Винаги съм се стремяла да попадна на правилния човек. От изброените, само един беше за вечерта и то без да е търсено и планирано. Просто така се стекоха обстоятелствата и не съжалявам, защото опитах, видях какво е секс без чувства... и не ми хареса. Сега знам, че не е важно само тялото ми да си иска, а е важно душата ми да желае този човек... В този смисъл, лека жена за мен е тази, която е готова за едното физическо удоволствие да си разтвори краката за всеки срещнат.

17.   16, дарлинг, явно говориш от личен опит. Аз пък не съм била никога готова да си отворя краката за всеки срещнат, но и определено не съм спала само с мъже, в които съм била влюбена. Хайде, категоризирай ме! Колко лека съм точно? Защото да - за физическо удоволствие иде реч, но не мисли, че аз и жените като мен нямаме критерии, по които да избираме любовниците си. Напротив - уверявам те, че летвата е много високо!

От н. 13

18.   Моят коментар май е излишен - нула ! Все пак съм на 15

19.   Аз съм на 22 и съм спала с 40 човека. Не мисля,че съм лесна, просто така се случи, нямала съм много сериозни връзки, по скоро мимолетни.. Но ако обичам даден човек, искам да си лягам само с него и това е.

20.   18, на 27г. съм

21.   Аз съм с четирима. Трима от тях ми бяха връзки по 8-10 месеца, с единия бях цяла година. Четвъртия бяхме заедно само около три-четири месеца.
На 19 съм.
И така.

22.   Един познат казва и е истина, ние хората си налагаме ограничения, а то веднъж се живее. Пък една приятелка е на мнение, че не е сапун и няма да се изтрие затова трябва да се възползваме.

23.   Сновем по улиците, работим, мислим за какво ли не. В този сайт няма нужда да се връщаме пак там, от където сме се отделили за момент. Тук сексът не е излишната част от живота ни, като отвън. Но свободни ли сме, щом се търсим докато стане дума за секс, а след това заявяваме -Не, само това -не!? Това ли наричаме искреност, откровеност? Интересно защо и тук, дори, някои хора се крият зад допълнителни маски от псевдоморал? Браво на момичетата, които честно споделят -но защо дори тук ги съдите или ги иронизирате (N 6)? Ако бройките бяха записани от мъж, сигурно нямаше да го нападате, но нали са момичета... Много ми се иска да стане тъй, че да не предизвикваме ирония и подигравки, когато си осигуряваме мимолетното сексуално удоволствие, защото май само на отговорности го избиваме. Аз съм от тези, дето нямат бройки, а искат да имат. И се радвам на другите -разкрепостените. Няма значение на колко съм.

24.   Аз съм на 24 и съм била със 17 мъже, но определено искам да опитвам с още, защото животът е кратък и трябва да се възползваме, докато можем :) Пък то любовта ще си дойде по естествен път.

25.   Леле, №24 то бива да гребеш с пълни шепи от живота, ама не е ли малко множко да си на 24 и с толкова много мъже?
И сред тия 17 не намери ли любовта? Продължавай да се възползваш само накрая да не ти омръзне толкова, че да започнеш да гледаш след жени?

26.   От № 25 - извинения към №24. То имало такива, които още повече са взели от живота - спали с по 40 мъже! Абе това да не е сайт за компаньонки?

27.   10/ 28

29.   Номер 19. (( Аз съм на 22 и съм спала с 40 човека. Не мисля, че съм лесна, просто така се случи, нямала съм много сериозни връзки, по скоро мимолетни.. Но ако обичам даден човек, искам да си лягам само с него и това е. ))-Е ти направо обра овациите. Аз съм жена на 40 години и досега съм имала само 3-ма мъже-в това число и моя съпруг. Плюс 2 изнасилвания-едното стана когато бях на 18 години и не знаех как да реагирам и да се оттърва, а за другото пак не исках но така се стекоха обстоятелствата и ме заплашиха и аз се предадох-може би от любопитство. така, че общо -5. Браво на номер-19-и как ги запомни толкова много мъже! Да не работиш за бройката. Ако съм имала толкова много мъже-ще си мисля вече, че всички искат да си легнат с мен-т. е. ще получя психоза. Как успя да си запазиш психиката Номер 19.

30.   Ало 29-та, да ти кажа ли как си запазих аз психиката, като имам 50 бройки, а? Ааа, на такива тъпи п----и като теб не казвам.

31.   Номер 29 :))) недей така злобно напада момичето, секса е нещо естествено защо да не го правиш с много мъже

32.   Имам един въпрос, а когато един мъж попита една жена с колко е била... това какво означава, защо пита?

33.   Номер 29, ти направо ме разби, по закостеняло и тъпо мислене не бях срещала.

34.   Аз постоянно имам по двама приятели. Горе долу на половин година ги сменям. Правя секс от 9 години. Значи стават 18. В месеца правя секс поне 2 пъти и с други мъже. Значи на година още 24. За 9 години 216. Общо станаха 234.
До сега не бях ги смятала, но понеже питаш бързо направих сметката. И да има грешка ще е в рамките на 10 процента. Плюс или минус.
Та на въпроса. На 28 съм, скоро ще стана на 29. Не мога да се нарека лесна. И никой не може да ме нарече така, въпреки че сигурно много ще го направят като прочетат написаното от мен. Не ми пука.
Мъжете с които се чукам ги избирам сама. Не ме интересува колко партньора преди тях биха приели. А и не им казвам. Това си е моя работа! Не тяхна. Както аз не се интересувам с колко са били преди мен, така и те да не се интересуват. Че може и да им отговоря :)
И накрая - колкото повече жени е чукал един мъж, толкова по-голям пич е и се котира повече. Защо и обратното да не важи?
И по споко с плюнките. Да не се окапете :)

35.   На 22г с 12. От 2г съм с приятеля ми, той ми е 12-тия. Лесни или трудни всичките рано или късно си намират майстора!

36.   Номер 34 разби ме... как си направила графика, я сметни колко ще станат като станеш на 40?

37.   Номер 34 браво на теб. А колко ще станат ако вървиш с това темпо когато станеш на 45-май ще настигнеш Митю Пищова по бройки. Не мисля, че това е повод за гордост. А какво ще кажете за тези жени, които са имали само един-и той е съпругът им. Имам и една такава позната. Сега пък отиваме от едната крайност в другата.

38.   От 34 до 36 и 37. Колко ще станат си е моя работа! Не Ваша! Какво ви интересува аз с колко мъже съм била и ще бъда? Гледайте себе си! Аз отговарям на въпроса, а не коментирам. Бъдете така любезни да коментирате темата, а не мен.

39.   Аз съм на 20 и съм спала точно с 11 момчета, с половината съм ходела, с другите - само секс. И все пак не мисля, че бройката може да определя дали една жена е лека, прекалено относително е. Важно е да бъде вярна на мъжа до себе си и да не изневерява. :)

40.   а варианта момичето с което съм да е имало повече жени, а не мъже?
по темата.. аз лично нямам нищо против.. в крайна сметка всеки има различен живот.. курвалъка не е бройка е отношение.

44.   На 23 с 19 мъже съм спала

45.   Ж19 и съм била с 11 мъже. С 5ма от тях секс за една две вечери, 3ма само свирки и 3 сериозни връзки и един от тях е сегашното ми гадже надявам се в бъдеще да стане и съпруг и баща на децата ми. :)

46.   Ж на 39. Със съпругът ми сме суингъри така че моята бройка е голяма-всъщност не я знам. Това лято обаче спах с около 15 мъже и 9 жени. Харесва ми да съм курвентия.

47.   Аз съм мъж на 22 и съм спал с 14 мъже и 3 жени :)

48.   Браво номер 49-а не се ли чувстваш омърсена, или омерзена или използвана-това мисля, че не е нормално. За хората с много сексуални партниори почти не съществува друг свят-най-важното за тях е секса. А имаме и толкова други неща да свършим на този свят-да отгледаме деца, да ги възпитаме, да работим, да постигнем нещо в живота-дали материално или духовно-всичко си е постижение. Това е според мен-който иска да ме порицава. Трябва малко и да се въздържаме от първичните си инстинкти.

49.   С извинения кам номер 29, но все пак хората казват преди да си отвориш краката си отвори очите!! на 17 съм изгубих девствеността си на 15 и съм била с двама... вторият ми е сегашния ми приятел..

50.   До номер 48 от номер 46.
Не си права, аз имам две деца, кариера, бизнес и прекрасно семейство. А сексът-той е екстра, изживяване на макс. Не е вярно че сексът обсебва времето ми. Това което го обсебва е работата и децата ми. Сексът е мое хоби и начин да се забавлявам.

51.   До номер 50 от номер 49 :) Интересно как ли си останала само с две деца!!

52.   Съдейки по тази страница, изглежда, че някои от жените много повече правят секс от мъжете. Логично е, има неписано правило, че мъж не отказва на жена.

53.   Аз съм на 21 и съм била с около 12. Започнах много много рано ( на 12 ), за което по принцип много съжалявам, но не мога да върна времето на зад. Повечето са от уж сериозни връзки, като имаме в предвид, че последната ми ( в момента ) е 4г.

54.   За мен всяка жена, която е имала над 2 партньора в живота си, си е чиста ку. ва.

55.   Номер 45, да не дава господ да попадна на такава жена като теб.

1-50 от 611