Споделена история от Секс и интимност

Защо порното не ме възбужда, както преди?
Здравейте, момиче съм, на 20. Обичам всичко свързано със секса, празнене в устата и по лицето, гълтане, садо мазо, връзване, много бой, тройки, четворки, оргии, като цяло съм без никакви задръжки. Имала съм доста партньори досега, няма да лъжа. Обичам секса, за мен той е, като водата. Също и мастурбирам всяка вечер, дори и да съм свършила по време на секс, обичам да се задоволявам сама преди да заспя. Гледам всякакво порно, каквото се сетите. Хард, романтично, гей, със стари хора, с негри, една жена с много мъже, един мъж с много жени, оргии, с животни, хермафродити, мъже с две пишки и много други, за които не се сещам в момента. Но напоследък, всякакво порно ми е скучно. Свършвам пак, но трудно се възбуждам в началото. Според вас, какъв е проблемът?

Коментари

1.   Омръзнало ти е. При нас, жените, освен това визуалното не действа така като при мъжете. Пробвай с еротична литература. Дори в Читанката има много, но ако владееш английски в Амазон има огромно количество еротична литература за без пари или на символична цена. В Интернет също като torrent има литаратура. Също стига гледай глупости, а виж порното за жени - съвсем по-различно е и е направено за жени от жени

3.   Порното изпълва човек с негативна, отрицателна енергия. Затова и вече няма истински мъже - губят енергия като се празнят толкова често.

6.   защото големите количества допамин променят невронните структури в мозъка и центъра на удоволствието. yourbrainonporn. com

7.   В един момент прекаляването води до пренасищане.

Мъж съм и откакто ми се отдаде възможността да пробвам част от нещата, които се случват в порнофилмите и които съответно съм харесвал да гледам, някакси рязко изгубих интерес да съм просто зрител. Ако ми пуснеш порно, ще се възбудя естетсвено, но аз самият нямам никакво желание да отворя такъв сайт, колкото и да съм загорял. Мастурбирам, мислейки си за минали изживявания.

Освен това, апетитът идва с яденето. След една чекия, макар оргазмът при мен да е по-слаб, повече не ми се ще и това хич не ме кефи. Докато след секс, бил той и в мисионерска на тъмно, е точно обратното.

9.   На мен откакто започнах да правя секс порното юи омръзна.

10.   Защото правиш секс на живо. Порното е просто филм с актьори.