Споделена история от Секс и интимност

Женският секрет
Здравейте ! Може ли някой да ми обясни, когато жената свършва (получава оргазъм), какъв е този секрет, който излиза отдолу? В интернет съм гледала клипове на жени, които свършват по-брутално и от петима мъже взети заедно. Чела съм, че са много малко тези жени, които свършват по този начин. Питам, защото миналата седмица ми се случи при самозадоволяване, изпитах оргазъм както обикновенно (без да ми потича абсолютно нищо отдолу), но 5 мин след това като се изправих и изведнъж потече нещо гъсто и прозрачно, приличащо на сперма и имаше странен мирис. Чуството беше все едно ти идва менструацията. Може би това няма общо с оргазма, който получих, но все пак да попитам ... какъв е този секрет, който малкото жени изхвърлят при оргазъм?

Коментари

101-121 от 121

115.   Бялото течение е с лек жълт цвят и неприятна миризма, най-вероятно повечето от вас имат така наречената млечна киселина, която е полезна за вагината!

" Lactobacillus е полезен вид бактерии, които метаболизира гликогена до млечна киселина във влагалището и поддържа нормално вагиналното рН (мярка за киселинност) "

116.   Просто не мога да разбера, как при толкова много коментарии, никой досега не е дал смислен отговор. Овлажняването и изтичането на секрет от влагалището след секс орална стимулация или мастурбиране се дължи на работата на две основни групи жлези;
Бартолинови жлези: - разположени са от двете страни на влагалището и произвеждат секрета за да не се охлузват стените му при движението на пениса в него. При секс се засилва отделянето на секрет от влагалищните стени, като количеството му е различно според индивидуалните особености на жената.
Парауретрални жлези- разположени са около отвора на уретъра и произвеждат секрет който се отделя от уретъра при оргазъм. Количеството на секрета е индивидуално за всяка жена и зависи от визическото състояние на жената, възрасттаа ? и много други фактори. При някои жени отделянето на секрет от парауретралните жлези е толкова обилно, че се намокря постелното бельо и образуват петна като при напишкване. Нормално при секс уретъра е затворен и отделяне на урина не се получава.

117.   здравейте,
намирам темата определено за много интересна и реших да се включа. аз съм на тридесет години, като повечето жени съм преживявала клиторен и вагинален оргазъм. както при клиторният, така и при вагиналният оргазъм има секрет. секретът не винаги е безцветен и без миризма. понякога има миризма, но тя е съвсем лека. понякога цветът на този секрет е бял, защото бялото течение при жената е съвсем нормално явление. когато секретът се примеси с бялото течение той придобива цвят. този секрет всеки път може да бъде различен и в различни количества. секретът зависи от възбудата, но по мои лични наблюдения и от жената, защото всяка жена е различна. годините, сексуалният опит, както и партньорът също имат значение. ако партньорът ви е мъжът, който наистина желаете и ако той ви възбужда само с поглед, думи или леко докосване е напълно нормално вагината ви да отделя лек или силен секрет. по време на оргазъм той е значително повече, като количество и може да потече от вагината веднага след акта или по късно. забелязала съм, че когато съм много възбудена (преди оргазъм) и получа силен такъв, вагината ми се свива до такава степен, че изтичането на този секрет веднага след оргазмът е почти невъзможно. наличието на така наречената мъзга не трябва да притеснява нито вас, нито партньорът ви, по скоро неналичието на такава би трябвало да бъде повод за притеснение.

за бялото течение също искам да вметна нещо. ако то не е силно е напълно нормално. ако все пак ви притеснява и мислите, че е силно, идете на гинеколог! гинекологът ще накара да отлетят далече от вашият ум всички притеснения, които имате. има гинеколози, които са и сексолози и на тях бихте могли да зададете същите тези въпроси, които задавате и по форумите. много е успокояващо, когато ви отговаря компетентен човек и професионалист.

няколко думи и за скуърт оргазмите. аз лично много ги харесвам и са ми от любимите. съществуват, но доколкото разбирам от партньора си, не всяка жена може да достигне до скуърт оргазъм. това съвсем не означава, че стимулирането на G точката при някой жени не носи удоволствие. има удоволствие винаги при стимулиране на G точката, но не винаги води до скуърт оргазъм. познавам поне няколко мъже, които са опитвали да доведът приятелките си до скуърт и не са успявали. за този тип оргазъм обикновенно са нужни, като и подходяцият мъж(който има малко повече знания в леглото), така и подходящата жена. скуърт оргазмите не се изпитват от всички жени, но всяка жена трябва да опита техниките, които водят до евентуалното му достигане, защото тези вид оргазми са цяло блаженство, но това е само, ако тялото ви го умее. забелязала съм(при себе си), че психическата нагласа няма нищо общо при един такъв оргазъм. там е нужно повече техника за откриване на G точката, правилното и стимулиране, повече лубрикант, доверие към партньорът и от там нататък тялото ви само ще си свърши работата. късмет!

118.   Здравейте, по горния коментар искам да изразя и моето мнение. Трябва да уточним, че скуърт оргазмите не е задължително да се постигат само чрез стимулиране на G-точката, аз лично съм докарвал момиче до такъв оргазъм само чрез клиторна стимулация без никакъв вид проникване, а съм виждал жена да получава такъв оргазъм само при анален секс, което изключва необходимостта от стимулация на историческата точка. Факт е, че определени жени достигат лесно до тези оргазми, а други по-трудно и рядко или изобщо не са достигали. За тези които достигат трудно до тях, са нужни много условия, но най-вече силна възбуда. Колкото до тези, които "не могат" да ги достигат, аз мисля че просто не са им били създадени условията за това, както не е задължително да се стимулира въпросната точка така не може да се твърди, че щом една жена не достига до този оргазъм чрез стимулация на тази точка, то тя никога няма да го достигне. Т.е. аз съм оптимист и смятам, че всяка жена може да го достигне стига да бъде достатъчно много възбудена и да попадне на точния мъж който да я качи в облаците.

Това е като при жените които никога не са стигали до какъвто и да било оргазъм, това не означава че немогат, и с такава жена имам опит, оказа се че никой не се е постарал достатъчно, а когато го е правила с единствения човек който се е постарал, просто е била притеснена и не е могла да се отпусне. И при мен неможа първите няколко пъти, каквото и да правех, но след време като се отпусна, защото бяхме в много романтична обстановка, свърши три пъти за 10 минути и мисля, че и хареса ;) После нямаше проблем, отвреме на време само неможеше когато обстановката не е била много предразполагаща за отпускане. Така, че аз съм на мнение, че няма студена жена, има некадърен любовник, или неподходяща психическа нагласа на жената. Жени, не спирайте да опитвате, не се примирявайте с мисълта, че точно вие не можете да достигнете този специален скуърт оргазъм, или пък обикновения, всички го можете, просто не сте открили как!

119.   До № 118 - подкрепям те напълно в това което си написал. Да, скуирт оргазма не се получава само през G - точката, аз основно го получавам когато продължително време стимулирам клитора си, мин. 20 мин, но такава съм, разбрала съм че това е моята физиология и по този начин свършвам, а оргазма който идва накрая е страхотен много мощен и придружен с т. н. пръскане или скуиртване. Течността е различна всеки път, излиза на струи и усещането е прекрасно.

120.   Ето за това говоря! Благодаря за подкрепата. Аз съм убеден в това което казвам, въпроса е жените да го вярват и някой ден ще се радват на такива оргазми или дори обикновени, които за тях са били мираж, просто трябва да се нагласят за удоволствия, а не да си поставят цели за постигане, това убива нещата. Иначе не знам какво точно усещат жените при въпросното пръскане, но е страшно възбуждащо и мен много ме кефи, като докарам жена до такова състояние е по-яко отколкото да свърша аз! Ако искаш мога да се включа с малко помощ за да е взаимно удоволствието, какво ще кажеш?

121.   До № 120 благодаря за предлаганата помощ, но не, аз имам прекрасен мъж, който е и страхотен любовник :)) Относно скуирт оргазма, за съжаление вагинално при секс много рядко се получава, повечето пъти го карам да ме стимулира с ръка и колкото повече пръсти са /например 3-4/, толкова по готино е, в смисъл че уцелва точното място и ме стимулира точно там. Скуирт оргазма, поне при мен е много мощен, страхотен, не знам, другите жени казват че клиторния оргазъм не бил кой знае какво, бил по слаб от вагиналния, но аз не "давам" моя клиторен оргазъм за нищо на света :)) шегувам се разбира се :) Иначе, самото чувство е като че усещаш течността вътре в теб и тя напира да се излее, да се изпразни извън теб, мммммммм... божествено е. Много рядко, в 1-2 процента когато нещо ме е блокирало подсъзнателно не съм успявала да се "излея" тоест получавам оргазъм но без скуирт, за моя радост в другите 99 процента свършвам с "изръскване". Просто трябва да си максимално отпуснат и физически и психически за да позволиш на течността от тялото ти да се "излее" навън като фонтанче :)) А и друго какво ми е особеното, аз не мога да свърша при френска, трябва ми по силна и дълга стимулация на клитора. Просто натиска на човешкия език не ми е достатъчен, за да може да ме доведе до край.... затова моят мъж ме започва с език, възбужда ме и после се довършвам аз с пръсти, защото знам точно къде да натискам за да мога да еякулирам :)) Така че, жените сме различни в начините си на свършване, важното е всяка една да открие своя начин за получаване на удоволствие :)

126.   тцтцтцтцт... Трагедия!!
ХОРА!
мъзга и мазга са две абсолютно противоположни неща!
----
Мъзга е сокът, който се съдържа под кората на дърветата и се отделя при нараняването им. ( нещо, като смола )
Мазга е когато момичето/жената са вазбуди и "подмокри".... течноста с която се"подмокря" се нарича мазга!
----
ПРАВЕТЕ РАЗЛИКА!!! -. -

127.   възможно ли е с пръсти да усетя Г-точката (ако е, как и колко см д/г трябва да проникна)? :)

128.   Да пъхаш показалеца и средният пръст и движиш напред назад 15 минути, като показалецът ти сочи към клиторът, ръката е обърната с дланта нагоре.

129.   Объркано ми е ако може да повториш? :)

130.   Една приятелка ми каза че слага мед на тампон и преспива цяла нощ с него! Помагало много и пречиставало?

131.   Няма нищо за не разбиране, намира се на два пръста разстояние от вътрешната страна на влагалището, движиш показалецът и средниат пръст около 15минути, на пипане се усеща топка, която набъбва, точно от горната страна но от вътре на влагалището, и ако имаш късмет можеш да получиш СКУИРТ, ако не само вагинален оргазъм без изпразване. Успех.

136.   Нарича се скуирт и се получава при силна възбуда. Лично аз го получавам при стимулация на Г-точката, но при някои жени стига и дългата клиторна стимулация. За това трябва сама да откриеш твоето тяло как го получава, но обикновенно оргазъмът след това е супер мощен.

137.   Номер 4 -
" Ами точно отдоло в самия отвор така да го наречем има лигавници. Тези лизавници спомагат за по-лесното проникване при акт, като те овлажняват отдоло. "
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Лигавници??? Които, се овлажняват отдолу???
Все бях чувала бисери, ама този е най-едрия из между всичките!

138.   Секретът който се отделя от големите и/или малките парауретрални жлези при възбуда, тъй наречената "смазка", няма нещо общо с "бялото течение" или пък със ""скуирт оргазма"! Едното е свързано с възбудата на момичето" (жената), бялото течение е причинено от инфекция, а скуирта е изпразването на жената, следствие на оргазъм- влагалищен, клиторен, дори и анален и се отделя от уретрата!!! Първите две имат леко кисел характер, нормален женски мирис и е естествена смазка на половите органи на жената, провокирано от фазата на възбуда ма дамата, вагинозата е с отвратителна миризма причинена от възпаление, а третото e като мъжката еякулация!!!

140.   До 137 от 138! Аз и затова не чета коментари на "разбирачите", защото ще трябва да си падна от смях!!! Предпочитам да си замълча..., въпреки че много трябва да отнесат критика, поради ненормални изказвания! Както и да е, то хора всякакви! Бъди себе си, пък другите да ги оставим сами да се оправят! Човекът е искал да каже лигавица, но е допуснал правописна грешка, простено му е!!! Либра

144.   А от тази мъзга може ли да се забременее? Понеже аз обичам да мастурбирам и се интересувам. Дали ако след като се Възбудя ми е потекла мъзга ако си вкарам средния пръст и започна да го вадя и вкарвам по на дълбоко, от това нещо може ли да се забременее? Защото съм чувала някакви такива. Мерси предварително

148.   Здравей те правих секс беше ми прекалено хубаво и свърших след като свърших и леко се изправих от мен потече една бяла течност която много приличаше на сперма... Беше лепкаво и някак си много бяло... Благодаря предварително :)

149.   http://www.alohatube.com/ktm/view.cgi?i=1165977117&u=http://xhamster.com/movies/6597711/hot_squirt.html

Просто гледайте и се уверете, че всичко е нормално.

150.   Такааа.. тази вечер правих секс с новият ми приятел.. след като се прибрах, потече нещо от мен беше като сперма но тои тръди чеее не е свършвал в мен... възможно ли е да е станало квот е станало
Или това просто е било мъзга

101-121 от 121