Споделена история от Секс и интимност

Не изпитвам нищо с приятеля си
Незнам защо, но от доста вре насам неизпитвам абсолютно нищо в леглото с моя приятел. Заедно сме от 2 години. Мисля си, че преди ми беше хубаво с него. Вазможно е защото съм го обичала и на някаква психологическа основа да съм изпитвала оргазми.... Незнм, въпроса е, че сега не ми доставя никакво удоволствие. Не смея да му го кажа, а и как да го направя, какво точно да му кажа ??? Не мисля, че сексът трбва да бъде водещ в една връзка, но и без него неможе. Той никога не е в синхом с мен, неправи това което аз искам, по начинът по койтои аз го искам и точно в субливният момент за мен той решава да смени позата, че му се пие вода, че му се е схванал крака или нещо от подобен род. Това ме изкарва извън равновесие. И сякъш това ме прави по-нервна и разочарована, незнам може и да си внушавам. Незнам дали все още го обичам, но със сигурност съм свикала с него и не ми се иска да го напускам, нито пък да му изневерявам. Напълно объркана съм и незнам какво да правя. Нямам и намерение да се задоволявам сама.... Благодаря за вниманието, ако някой би могъл да ми бъде полезен със съвет, моля.

Коментари

1.   Вариянта е да опиташ да поговориш с него много спокойно, опитай се да му кажеш какво искаш, как го искаш, колко искаш и т.н. Ако е възможно да се говори с него по този въпрос, защото има хора с които просто не може да се говори нито по този въпрос, нито по друг, но ти най добре си го познаваш и съм сигурна, че ще избереш най- правилния начин. Успех ти пожелавам.

2.   Ами кажи му какъв е проблемът де, поговорете. Опитайте се да го решите заедно. Не бива да се мълчи, защото рано или късно ще избие нанякъде.

3.   Аз съм женен и имах известно време подобна връзка
с една ........
Трябваше ми известно време докато и свикна.
Когато почнах да я задоволявам и стигаше до два
пъти оргазъм, чисто и просто си обуваше гащите и
си тръгваше. Никога не ми каза една нежна дума.
Такива като вас нямате сърца.

4.   (от автора) За номер 3. Моля, че аз какво съм виновна че си ходила с борсук без чувства. Аз винаги съм нежна с приятеля си една лоша дума не съм му казала, дори напротив винаги му казвам колко ми е хубаво, а дефакто не е така. Винаги симолирам оргазми, а всъщност такива няма. Така че, миличка не ме слагай под общ знаменатил с бившата си любовница. Просто неизпитвам нищо вече с него, нито съм тръгнала да му изневерявам, нито съм тръгнала да го обиждам или по някакъв начин да му подбивам самочувствието. Е, това не мисля, че говори за човек без сърце, както се изказваш ти. Много съжалявам за несполучливата ти връзка, но това не значи че може да си изкарваш негативната енергия на мен. Като неможеш да помогнеш със съвет просто непиши коментар. Щом това толкова ти тежи напиши си история и я пусни тук.

5.   Говори спокойно с приятеля си.

6.   От 12 години съм омъжена и да си призная моя съпруг, когато поиска може да накара всяка жена да получи оргазъм, но проблема е че почнахме да го правим много нарядко. Разбрах какво означава да няма секс-КОШМАР. Кой какво иска да разправя секса е най-важен, ако той не може да ти достави удоволствие значи не си пасвате сексуално и точка-НАПУСКАШ ГО. Като по-млада и аз мислех, че ако има проблеми аз ще отстъпя и ще вървят нещата, но знай, че жената след като стане на 26 години узрява сексуално и може до тогава да не и се е искало толкова много секс, но след тази възраст секса е водеш, затова мисли за времето, когато ще ти се иска секс, но ако си с него ще знаеш, че няма какво да получиш и неизбежното ще дойде изневярата, а ако ви се народят деца до тогава става много сложно. Затова говори с него като изгледате, ако трябва няколко порно филма, в които да има това, което ти желаеш, обсъдете ги и ако той не се промени поне малко в леглото- КАЖИ МУ ЧАО. Нямам много сексуален опит /само 5 мъже/, но съм попадала на такива, които не са ме задоволявали и знам, че този който го може го може, а некадърника колкото и да се старае няма как да го стигне. На някои не им достигат сантиметри, на други фи, а на трети изобретателност, на всичките тези субекти трябва да се каже е.м.ние не искаме да сме с вас. Не може жената да е 100% в леглото, а мъжа само да каже ето ти го отражяй се. Има със сигурност мъж, който може да задоволява жените в леглото и този мъж да е само трой, но трябва да го намериш. УСПЕХ:)

7.   (от автора) Номер 6 много ти благодаря за искрените и житейски съвети които ми даде. Да може би си права, но до някъде. Аз много обичам приятеля си въпреки че, не ми доставя това удоволствие от което имам нужда. Сега като седя и си размишлявам, честно казано немога да си представя да го оставя заради това. Понякога си мисля, че не го обичам и съм склонна към тази крачка, но като се сетя за всичките ни хубави дори прекрасни моменти заедно... Вече разбрах какво искам. Дори след време да ми стане съпруг готова съм да стоя цял живот незадоволена от към сексуалните си нужди, но ще съм с човека когото обичам може и в леглото да не си пасваме, но точно днес разбрах че във всичко друго сме идеални. Така че ще го превъзмогна все някак :) Благодаря много на всички за вашите съвети и коментари :)

8.   Аз съм 6-залъгваш се, не напразно казват че лубовта е сляпа, но когато лубовта премине и остане уважението и търпимостта почва да се усеща много силно липсата на задоволеност. Живота сие твой ти и само ти трябва да решиш дали можеш да живееш без сексуално задоволяване, но аз само искам да ти кажа от собствен опит, че сега мислиш така, но след 2-3 години няма да си на това мнение.

Поне обещай да помислиш върху това: не бързай да правите деца та като навлезеш в момента, когато ще почнеш да имаш нужда от задоволеност може и да си промениш решението. Оргазмът е страхотно изживяване-не го махай от живота си нищо друго в нашия скапан живот не може да го замести. Успех!

9.   Недей да си проваляш живота с времето ще стане по-сложно... семейство и деца. Ти по скоро си приварзана кам него и си свикнала и го обичаш като прятел не като мъж...

10.   Браво момиче! Точно така не го оставяй. Вие сте един за друг, ако всички жени бяха като тебе думата курва щеше да престане да съществува. Щом живеете добре и си прекарвате весело няма причина да се разделяте, а и още много хубави мигове имате да изживеете заедно. Не си мисли че ако го замениш с друг той ще е по-добър от твоя във всяко отношение! Моят съвет е (бил съм с много жени), по скоро се опитай да се нагодиш към неговия стил на секс и отделно говорете за секса без задръжки, кажи му кое ти е харесало, питай го на него какво му харесва и ще видиш че нещата ще се оправят от само себе си! Желая ти успех и всичко най-добро!!!

11.   Привет, аз сам кажи речи в твоята позиця омажена от доста време, а мажа ми се разбираме чудесно, прекрасно можем да си прекарваме времето заедно и да ни е хубаво. Когато доиде момента за леглото...... за мен понякога е мака, рядко ми е хубаво или много хубаво. В началото на връзката не беше така всичко си беше ок, след първата година нещата започнаха да се променят за мен да осъзнавам че тои не ме възбужда достатъчно, ползва ме само за да се задоволи, опитах се да поговоря с него от далеч, без да засягам чувствата му и самочувствието, с една идея нещата се подобриха.

От друга страна аз просто се опитвам мен да настроя към неговя начин и каде с шеги каде с хитринки да извартя така нещата че и на мен да ми е добре. Няма да си крива душата, че бих искала да е по друго яче, но неможе всичко да е наред нали? :)

Замислям се за момента когато доидат децата дали номер 6 няма да е права..., Но това времето ще покаже.
Ти ако не искаш да го напускаш не го прави, но се замисли ако не поговорите може ли да си сигурна че и тои не е в твоита позиця и се чуди как да ти каже? Или един ден да ти каже омразна ми с теб... как ще се почувстваш ти? Така че поговори с него по някакав начин, нещата от самосебе си няма да се решат.
Усепх ;)

12.   До авторката: 1/Преди да направиш нещо трябва да решиш- обичаш ли го, искаш ли да сте заедно и занапред, кога и как престана да ти е хубаво и какво искаш от секса с него. Ако продължавате така, рано или късно, ще стигнеш до изневя, а ти сама казваш, че не желаеш това. Не се оставяй на течението, защото не можеш да си сигурна къде ще те отведе.

до №11:Не му говори отдалеч, с намеци. Говори му направо и ако държи на теб ще се промени към по-добро. Ние, мъжете, често забравяме за удоволствието на партньорката, и ако тя не ни го напомня се самозаблуждаваме, че това и стига. На теб това стига ли ти ? Ако е НЕ-тогава карай направо, и да го заболи няма да умре ! Късмет и на теб !

13.   Всичко е възможно - но става само с положителни действия и мислене и взаимна поддръжка. Можеш да наблюдаваш какво ти носи удоволствие и ти харесва и после, между другото, да включваш в разговора си с приятеля си тези неща. Така и двамата ще се почувствате всъщност по-добре, защото не вярвам да няма поне едно нещо, което ти носи удоволствие, а той ще започне да се стреми да ти го доставя все по-често, когато разбере какво е то.

14.   Mоита жена когато е незадоволена си казва веднага и иска френска без да се притеснява.

15.   Ами, добре де... Като с него не изпитваш нищо с други изпитваш ли ? хех.. Шегичка... Да ти кажа май просто не сте в синхрон. Колкото и да не искате да си признаете секса е 50% от една връзка... Като няма синхрон там отпиши положението. Гледайте да се пригодите един към друг... Той трябва по-внимателно да се "вглежда" в това, което става в леглото изглежда му е непосилно да те следи.

16.   Aвторката: Към № 14 проблемът ми не идва от това че не практикуваме орален секс напротив. А и оралният секс не е в състояние да ме задоволи както вагиналния. 1-2 пъти съм съгласна, но от там нататък не е същото.

17.   И аз имах същия проблем с бившия си приятел! Само в самото начало секса беше добър, но след това изобщо не си пасвахме! Много се обичахме и двамата и си говорехме на тази тема, но то като не става не става. Позледната година беше кошмар! Когато чуех че иска секс се депресирах и изнервях! Направо ме отблускваше, но лошото, че незнаех с какво! Той се държеше прекрасно и много ме обичаше, но просто сексуално въобще сякаш не си пасвахме (немога да обясня защо). Сменяли сме пози и сме се съобразявали един с друг, но на мен не ми беше хубаво и това е! Връзката завърши с раздяла, аз просто не издържах, защото тормозех и него и себе си. Той нямаше самочувствие заради това и аз обвинявах себе си! Прецених, че връзка градена 5 години, трябва да приключи преди да имаме деца, защото тогава щеше да стане още по-зле! Така, че мили хора, секса е едно от най - важните неща за една връзка и ако не върви тя е почти на 100 % обречена!

19.   Какво е мазга? И ЗАЩО КАТО ПРАВЯ секс.. Постоянноо от доло тече бяля лепкава секреция? ?

20.   Отговарям на 19. Изтекъл ти е мозъкът, ужас! Затова задаваш такива тъпи въпроси. Сега изяснили ти се?

21.   Аз имам малко по-различен проблем, знам кога ще правя секс, в смисъл, ние се виждаме през ден и винаги когато се видим правим секс, или ако остана да спя при него никога не го правим и на следващия ден, все едно се движим по някакъв гаден график.