Споделена история от Секс и интимност

Уроци по целуване от компаньонка?!
Здравейте! Историята е истинска и имам нужда от съвет, затова ви моля модераторите да я одобрите. Благодаря :)

Момче на 22 г. съм от малък град. През живота си съм имал само 2 гаджета, като целуването с тях беше за кратко и пълен провал. Като цяло ми куца комуникацията с жените и въобще не знам какво е това да имаш връзка и т. н. Разбира се, факторите за това са много, но няма да ви занимавам сега с тях - всеки с проблемите си.

Обаче това, че съм нямал жена до себе си интимно много ми тежи. Имам някаква погрешно изградена представа за жените и трябва да направя нещо много спешно. За търсене на гадже в момента не мисля, нямам самочувствие, пълна 0.

Но ми хрумна идеята да отида при платена жена. Бих търсил някоя скъпо платена, която не предлага френска без кондом. А и се страхувам да правим секс, заради болестите. Това, което искам и повече ми тежи, е че искам да се науча да се целувам. Просто да имаме ласки, да се прегръщаме и такива неща.

Невеж съм, точно затова пиша тук, за да ми отворите очите. Какво мислите за тази идея. Опасна ли е от болести? Разумна ли е? Заслужава ли си? Трябва да направя нещо много скоро, иначе си оставам същия смотаняк.

Благодаря на всички, които прочетохте историята ми и ще се радвам да чуя вашето мнение. :)

Коментари

1.   Виж, можеш да отидеш при комоаньонка за това, но не всяка ще се съгласи и трябва предварително да си напишеш какво искаш, защото точно целувката при повечето проститутки не случайно е табу. Не става дума само за болести, а по-скоро за това, че целувката е интимност, която те пазят само за мъж, към когото имат чувства. Болести особено страшни с целувка не можеш да хванеш - хепатит А би могъл, мисля някоя и друга венерическа болест, но не можеш да хванеш ХИВ да кажем или нещо сериозно.
Препоръчвам ти обаче първо да отидеш на еротичен масаж ако действително си по ласките и имаш нужда просто от женска ласка. По-добре убеди момиче, което прави само масажи да ти позволи целувки и гушкане, защото поне болести няма как да хванеш от такава жена, а и са добри и сръчни в ръцете - ако не ти е до повече, ще си останеш с гушкане и с масажа и не е нужно да плащаш сума ти пари за това
Също защо не потърсиш жена в сайтовете за запознанство или нещо такова? За гушкане и целувки ще намериш много жени и не е достатачно да плащаш за това. Ако изложиш проблема си точно както е, със сигурност ще намериш нормална жена, която да ти помогне напълно безплатно.

2.   Тези, които се целуват, са доста малък процент. Има вариант и да не предлага, но да й допаднеш и да направи изключение. Аз съм на мнение, че компаньонките реално са по-безопасни от 16-18 годишните квартални бръмчалки или колежките ти от университета, които имат ниска здравна и полова култура и не ги знаеш с колко се чукат без презерватив и колко са ги минали на пияна глава по кенефите на заведенията.

В последно време няколко приятели се хванаха с момичета на по 25-28 години, които никога в живота си не са били на гинеколог. Смятай за какво говорим.

3.   Използвам съм платените жени за много работи. Като например за психолог, приятел, съветник по някоя тема. Номер 1 е прав, че рядко дават целувки тези жени но това беше преди! Смисъл в момента не е толкова трудно поне от моя опит със платени жени. Другото, което е, че и без примерно да те целуват могат да те научат а до болестите повечето ходят през няколко месеца на прегледи. Да не говорим, че ми се е случвало да пише секс без кондом или пък, като се обадя и ми казват да няма проблем момичето идва и ми казва без кондом няма да го направя. Така че не си мислете, че не се пазят!

4.   Пълна трагедия. Проститутка ще го учи да се целува. До номер две жените не стават понеже и мъжете не стават всичко е свързано. Едните не им се занимава и ги вълнуват само парите а другите пак не им се занимава и дават парите. Авторе по-добре вземи се стегни. Оправи си самочувствието от теб зависи иначе цял живот по проститутки ще я караш. Да повечето жени както и мъже не стават но ако почнеш да си задаваш въпроси като се видиеш един два пъти с някой от инфото което си получил се разбира лъже ли какъв човек е не е толкова трудно освен ако не си яко влюбен. Според мен не се занимавай с проститутки. Търси положителните си качества и води нормални разговори с жените. Както може да лафиш с мъже можеш и с жени. Проститутките са като cheat в някоя игра - лъжеш най вече себе си че си постигнал нещо. Другото е по-трудно но по сладко и по добро като опит.

5.   Не ти трябва, ако една жена те харесва, с целувките се свиква, или с времето ще стане по-добре...

6.   Не го прави! На 22 не си бил интимен с жена - голяма работа. Не се опитвай да подражаваш на другите. Целуването не е трудно, когато е с човек който обичаш - просто се отдаваш на чувствата си. Казва ти го жена на 26 г. НЕ ГО ПРАВИ!