Споделена история от Секс и интимност

Най-сетне и при мен, мацка
Регистрирах се в сайт за запознанства през януари 2016г. Аз съм на 42г. привлекателен, строен. Там си сложих прилична снимка и не излъгах за нищо в полето информация. С течение на времето свикнах със сайта, сутрин след ставане да проверявам за съобщения, който бяха рядкост, както и вечер в леглото преди лягане. Аз бях този, който заговаряше жените, а те мен много рядко. Тези които ме заговаряха, явно не бяха предпочитани от никого и за това поемаха инициативата. Аз също не ги харесвах и не им отговарях. С течение на времето започнах да заговарям наред и директно да предлагам секс и повечето от заговорените ме слагаха в поле блокиран потребител. Понякога се стигаше до среща с що годе симпатични жени, но не и до секс. Представях си как правим секс в парка още на първата среща или в съблекалните на мола, но те сякаш не ме разбираха и до втора среща така и не се стигаше.
Интересното беше, че всички те бяха напрлашени от среща със секс и това доведе до извода, че 99 % от мъжете в тези сайтове търсим секса. Жените бяха като уплашени от такива мъже. Дойде етапът, в който започнах да предлагам спонсорство с моята заплата от около 1400 лв. Бях решил да отделя по 50 лв. на среща със секс. Сякаш отношението на жените се промени към мен, защото завързвахме разговори, макар и кратки, като думата спонсорство беше мост към това. Събрах доста телефонни номера на подбрани момичета, като не се бяхме разбирали за сума - дарение. Дойде денят на първата среща с цел запознанство и секс, като нещата бяха пределно ясни - виждаме се на кафе за кратък разговор и решаваме какво ще се прави, договаряме подробностите. Тръгнах си по рано от работа, като в колата имам страхотен парфюм на Валентино и се напръсках подобаващо. Пийнах едно галямо узо, заради анасона в него и се отправих към кафето на срещата в елитен столичен квартал. Аз, спортно елегантно облечен, лъхащ на страхотен възбуждащ мъжкарски парфюм се отправих към дискретна двойна маса в ъгъла и седнах, оглеждайки се за въпросното 26г. момиче. Нямаше такова все още. Поръчаш си голяма чиста мента с лед и зачаках. Айфончето ми зазвъня. Беше тя и се извиняваше, че ще закъснее. Казах и да не се притеснява и попитах как ще я позная като влезе. Описа каква е косата , и че ще е с дънки по тялото, което много ме възбуди. Обичам женските прелести да си личат, стегнати от дреха, особено отпред. Тя беше първият опит от списъкът с имена за срещи. Почти изпил питието си, видях, че много сладко и чаровно момиче е влязло и се оглежда за нещо. Познах я по косата и по стегнатите дънки, правещи я напръщяла. Мъже от съседните маси определено я забелязаха. Аз помахах и тя ме видя. Дойде до мен и аз изправяйки се и взех ръката и я целунах. Миля, че ме прие и се заговорихме. От дума на дума стигнахме до подробностите и тя обясни, че го прави за пари, но си подбира ебачите. Имала около 6 човека към момента , които си я менкаха и тя харесваше да бъде с тях, заплащайки и. Естествено попитах дали аз ще бъда добавен, а тя в отговор се усмихна. Приех го за да ДА. Попитах я тези мъже имат ли богато въображение, за да и е хубаво и интересно и на нея. Отговори, че повечето свършват бързо, а на други им прави само свирка. Единият пък искал само да я лиже. Тя определено си го търсеше с поведението и външността си. Решех да рискувам и я попитах на бъзик за какво е готова на 100лв. Тя се усмихна и каза да и дам идея. Моментално ми се прииска да сме в съблекалня в мол и тя да ми духа там. С треита зора изплях камъчето и дори не очаквах как ще реагира. Все пак и двамата бяхме пийнали. Отговорът и беше положителен. За щастие мол имаше на близо и се отправихме пеш. Предложеш да влезем в по оживен магазин и тя взе няколко дрешки за проба, влезе в кабинката, а аз оглеждайки се набъзо се намърдах вътре. Започнах да я обарвам, да я мачкам и бях много възбуден. Тя ме разкопча и извади парчето, обели го и го засмука. Много хубав минет ме докара до пълна възбуда. Преди да изригна исках да видя прелестта и и свалих дънките и до коленете, като отместих настрани светло сивите и прашки. Пред мен имаше неописуема гледко и без да я питам се наведох и обходих страстно с език навсякъде където може.. засмуквах и движих езика си. Тя искаше да вика, но се сдържа заради хората в кабинките около нас. Изправих се и и го мушнах в устата. Не след дълго ми дойде и се изпразних като гейзер на стената на кабинката, а гъстата сперма се стече и прокапа на пода..
Историята е реална и малко поукрасена. Автора.

Коментари

1.   определено успя да ме възбудиш, нищо, че съм мъж

2.   Голямо постижение браво:) Поневе не можеш нормално да общуваш с жени от много порно или не знам и аз какво разчиташ на пари и се радваш че си с някоя за която и е все тая за теб и си и един от многото. Че и се хвалиш а то е тъжно. Номер 1 пък се възбудил и той сигурно е на тоя хал. Абе хора толкова ли е трудно да се събирате в компании и да общувате нормално. В тоя нет какво очаквате да намерите освен проститутки? Голям кеф днес плащап на таз утре на другата на 42 си а след още 10-20 години кво правим? Сам вечер с парите си? Ако те радва идеята продължавай!

3.   Номер 2, много се спичаш - това е измислена еротична история, за Бога. Вид искуство е, художествена измислица и действително е възбуждаща и добре написана историята. Ти недей да четеш любовни романи, моля ти се. Сигурно на Авторката на 50те нюанса сиво ще напишеш огромно есе за платената любов с милионери и как след 20 години ще си вдига камшика и ще си кара самолета и също що за мъж е изобщо да се занимава със студентки, а и за сватбата да чакаме до 3та част.

6.   И мен успя да ме възбуди и за протокола не съм някой загорял чичка.

7.   Наистина някои се празнят в кабинките на магазините, обществени тоалетни. Спрете хора, много е неприятно да мериш дрехи и да видиш нечия сперма по стената, освен това и деца влизат там, как не ви е срам?!?!

8.   Един познат работеше в тоалетните на халите, по точно в женската, за която се слизаше отстрани по едни стълби, ако се сещате. Той взимаше паричките и връщаше ресто, даваше им салфетки и познайте какво правеше без те да знаят? Тъй като вратите на тоалетните бяха скъсени с по около 30 см. отдолу, след като някоя мацка влезеше вътре, той се навеждаше и наблюдваше всичко. Той беше с дълга коса и навеждайки се настрани да гледа, косата му докосваше пода, пропит с какви ли не течности.... Не му пукаше, защото за сметка на това беше много удовлетворен от нещата, които виждаше там. Дори мисля няколко пъти е чукал жени предлагайки им след гледките и нещата, които е видял да правят вътре те.

10.   н 8, не знам ти от кога не си ходил в Халите, но там парите се събират от 2 лелички. Това са много мръсни тоалетни при това и не мисля, че някой е правил секс скоро там
Ние сме правили секс в съблекалня и то често, но в съблекалня на обществени басейни/СПА център

11.   10 - това с халите се случи около далечната 2002г. и тогава определено не бяха лелички на касата. Ами опитайте в тоалетна на мол и гледайте да не са изцапали с ако преди вас, за да не ви се развали кефа

12.   "Тя ме разкопча и извади парчето"

Ама с пинсета ли? Или с китайски клечки?