Споделена история от Секс и интимност

Забранено за жени!
Колеги, как и по колко свършвате. Колко често правите секс и колко често изневерявате. Не съм гей, а това е нещо като база за сравнение. Знам, че жените като надушат темата ще се скъсат да четат. Може все пак да споделите и вие, мили дами наблюденията си и да се похвалите или оплачете от някаква интимна случка. Аз и читателите на сайта с нетърпение очакваме темата да бъде пусната и да предизвика небивал интерес, защото самото заглавие поражда огромно любопитство. Дерзайте хора и правете и любов и секс.
Сега от мен. Свършвам по много и оргазмът ми е доста мощен, което зависи и от жената, с която съм. Не съм много надарен около 14 см. и обиколка 14 см. с доста големи тестити. Е предпочитам вместо ди ми казват " Ах какви големи топки имаш ", да го казват за члена ми. Аз имам сериозна връзка от години и преживяванията не са както в началото. Нормално е човек като мен да търси странични удоволствия, но съвестта ми наддилява и винаги отлагам изневярата за друг път. Като че ли узрях и гледам малко над тези неща, като нещо, което не е толкова важно в живота ми.

Коментари

1.   Забранено за жени, посмях се хаха мерси.

КТ

2.   м19
Мога да свършвам по 6-7 пъти на ден, вероятно и повече, не съм пробвал повече. Първите 2 пъти изхвърлям доста сперма, после не много. Правя секс поне веднъж-два пъти седмично често с различни (ползвам Тиндър) Не ми е много голям 16 см. и, аз като теб имам големи топки. Друго си беше като още бяхме заедно с приятелката да правим секс всеки ден или през ден по няколко пъти.

3.   Малко ще се отклоня от темата на автора, но някой който има богат сексуален опит от Тинвер би ли споделил как ги намира и лъже за секс? Аз имам регистрация и снимка, симпатяга съм, но ми иска някакви месечни такси.

4.   М23
Сериозно обвързан от 1година и правя секс всеки ден по 2-3пъти и повече немога, просто с времето всичко омръзва с даден човек.

5.   Ж 27
Аз и приятелят ми правим секс по поне 6-7 пъти на ден, като всеки път свършваме и двамата.
За изневяра нито аз, нито той имаме сили... :D

6.   Номер 5, Уау! А време за друго имате ли? Ядене, сън, работа, такива нещица??

7.   5- доста послъгваш, май ти се иска да е така. Ако сте в първите седмици на връзката, ще ти повярвам. Ако връзката ти е изчерпана и това са фантазиите ти пак ще ти повярвам. Избери си кое те устройва повече

9.   Нека си фантазира жената(5), може само това да и' е останало. Тя малко налудничаво ми звучи, извинете. ;)

11.   Жена на 25.. Винаги съм си падала по батковци, един такъв ме отвоти на сладкото в секса. Като ме хвана и цяла нощ дай дай, вземи вземи. 6 пъти го направихме, бях най- щастливото момиче онази сутрин, като се прибрах. Обаче като бях на 20 си хванах гадже моя набор и го разцепвах. Толкова много ме възбуждаше, че го правихме по минимум 5 пъти, като накрая нямаше почти какво да изхвърли. Буквално изцеждане. 9 пъти за 24 часа е рекорда ми и недостижим до момента. След това се хванах с мъжа ми, батко, доволно надарен, но след втория път с триста зора може да свърши. Дори не ми се вярваше, че има такива мъже, които издържат толкова. Рекорда ни е 4 пъти и то съвсем в началото на връзката. Стана така, че станахме семейство с него и съвсем разредя секса. Много по яко е, по много пъти с почивки, отколкото по два часа претъркване, даже се чудя на мъжете защо се притесняват, че свършват бързо първите пъти, като после цяла нощ внимание, побърква жените.

12.   Бих отдал на една жена най- много два тека, и то ако е готина тясна спортна мацка и най- вече чистоплътна, защото след първия либидото спада и не ми е интересна вече. Така мога всеки ден да карам, 1 до два тека, докато не ми омръзне мацето и не я заменя с нова.

13.   С приятеля ми сме от 5 години заедно. И секса е по- страхотен и от началото на връзката ни. Не сме се изчервали, въпреки че живеем заедно. Правим го всеки ден по 1 път, защото няма много време. Все пак учим, работим :D Когато сме някъде и има време по 2-3 пъти.
За изневяра на смея и да помисля. Надявам се и той. Давам максимално от себе си и гледам да не е еднообразно.

Ж 22

14.   Срам ме е да си призная от колко време не ме е докосвал мъж...
Моят е асексуален...
Съществуват и такива мъже, които никога и никъде...не свършват...

15.   14 как изглеждаш?

16.   Не е от външния вид..
Той не е по секса, никак не го бива и така ми подби самочувствието с това вечно отхвърляне, че направо ми иде да се гръмна...

От н 14

19.   Номер 14 намери си любовник така не се живее и аз имах подобен проблем но не защото моят в асексоале а заради влошени отношения знам какво да си отблъсната но при теб няма изгледи за подобрение щом самият човек си е такъв дори не знаех че има такива мъже

20.   Аз също съм като отблъснат и нелазположен към секс може би заради изчерпване..