Споделена история от Секс и интимност

Да приема ли?
Мъж съм на 45, разведен съм имам и дете. От както жена ми ни напусна не съм правил с*кс, а много ми се иска. Имам регистрация в един сайт за запознанства и често влизам, но рядко получавам някакви съобщения. Преди 2 дни ми писа някакъв пед*л и искаше да ми д*ха и да го е*а.. Преди никога не съм имал каквато и да е интимност с мъж и по-принцип искам да си остане така. За проститутки и такива неща не ми се дават пари, не взимам кой знае каква заплата, а и за детето трябват. Би ми било супер гнусно да чукам мъжки задник и като си представя се отвращавам, но се чудя дали да не пина малко и да го докарам вкъщи, докато съм сам и поне малко да го пол*па, просто ако продължавам само с чикии ще откача.
И аз като пуберите почнах пак да имам мокри сънища с разни какички и лелички, даже миналата седмица сънувах, че свършвам и като се събудих и се барнах и се бях омазал яко, а това за 45 годишен здрав мъж според мен не е ок. Та, според вас дали да му дам да ми лапа, колкото и извратено да звучи? Някой от вас правил ли го е?

Коментари

1.   Не се занимавай, а по-добре действително обърни внимание на по-пълните или по-възрастни жени.

2.   Намери си жена, не се излагай. Така е като се разведем ставаме не само свободни, но и самотни. Се ла ви. Непостоянният секс си е мъка, но какво да се прави, в живота има къде-къде по-лоши неща.
Ж45

4.   Намери си жена. Има исамотни жени около теб. Не се занимавай с мъже. Представи си, че заснеме това, което правите и после започне да те изнудва.

5.   И на мен ми пишат в сайт за запознанства пасивни мъже. Веднъж се бях замислил, но на този етап не ми стиска, че ако вземе да ми хареса ще си кажа щом на него му харесва да го боцкат отзад, значе не е чак толкова зле и вземе да се излъжа да опитам и не знам после.. Задръж това в пъдсъзнанието си и не го мисли. Заговаряй наред жените в сайта и не им предлагай директно секс, а им предложи среща с приятен разговор на кафе или в парка. Извлечи полза от това, че си свободен и няма на кой да изневеряваш и от кой да се криеш. Спазвай стриктна хигиена и се обличяй добре, марково парфюмче и излъчваща увереност. С тези неща най- малкото някоя пълна лелка ще ти даде намек.

7.   Ако не харесваш мъже, недей. Само ще се отвратиш (според мен).

8.   Заслужава си да пробваш как е да ти духа мъж на мен в казармата ми се случи и направо ми изтръпнаха колената много як минет ми извъртя гейчето

9.   С която или който и да го правиш, не ги води във вас!!!
Не само заради твоята сигурност, а и имаш дете, този свят се напълни с какви ли не откачалки, не може да бъдеш сигурен в никой.
Това за един мъж, е най-пропадналото и гнусно нещо, да го направи с мъж, ако ще да ти дава и пари, това един нормален мъж няма да го направи.
По сайтовете различни лелки се подвизават, опитай с тях.

10.   Според мен, или няма да ти стане, или ако нещо се получи, после ще се намразиш.
По-добре недей, а прежали някой лев поне за свирка и след това ще можеш да разсъждаваш по-трезво
М42

11.   Абе, човек, не се излагай, ами толкова веднъж месечно си плащай, ако трябва, или чукай някоя по-грозна, но си бъди с жена. Че иначе после няма да можеш да се погледнеш в огледалото. Колкото и да ти е малка заплатата, все ще отделиш 30 лв за свирка на 2 месеца веднъж.

13.   Авторе, в такъв случай по-добре сам си прецени какво да правиш защото някои от коментарите които са ти написали са меко казано смешни.

14.   Кaкво знaчи "кaкички и лелички" зa един мъж нa 45 г?
Въпросът ми е сериозен и очaквaм отговор!
Aко тaкa се държиш, говориш в обществото, пред жени... е, нищо чудно, че си кaрaш нa. чекии, но все пaк, отговори ми, че ми е любопитно.
Имaш в предвид жени нaд 60г или нa твоятa възрaст, но смятaш, че зa теб, млaдежо (сaркaзъм) сa "кaки и лелки".
По-млaдa съм от теб aко имa знaчение, сегa пък aз си мисля, че си чичкa...

16.   За бога! Просто излез някое вечер на заведение и си пробвай късмета, какви са тия глупости, които ни караш да четем. Излизай, запознавай се с жени, на 45 си не на 75. Стегни се малко, не прави неща, които не искаш, само защото имаш възможност. Ако ти е мерак да опиташ- действай, но ако просто искаш секс, вземи си го намери по скучния, старомоден начин, по който всички други си го търсят- общуване.

17.   Уау! Повечето тук очевидно споделят мнение без практика. :D И защо ще му се развали имиджа на мъж, ако го пробвал с МЪЖ? Дори и да е само свирка. Устата си е уста, задника си е задник, разлика мъжко/женско -
никаква. Удоволствие в изобилие. Ако пък се почувствал възмутен, че мъжко му вършило работата, затваря око, оставяйки се на мисли и чужда помощ. :) Съветвам те да пробваш с МЪЖ, но при положение, че имаш дете, в никакъв случай това не бива да се осъществява в домът ти. Варианти други, всякакви.
Успех.

18.   Благодаря ви за съветите, мина вече.

19.   Какво мина, какво стана? До номер 18 :)

..

20.   Авторе, как е, мина ли на "другия бряг"?

Извинявай, ама свободен мъж на 45 да има проблем да намери секс партньор ми се вижда странно. А да минеш на мъже за икономия ми идва като сцена от комедия.

Опита ли тиндър?

21.   Видяхме се, симпатично момче беше, младо, ама не ми стигна смелостта и само пихме по 1-2 бири и си говорихме.

22.   *Номерче 17 - Очевидно, ти си човекът с практика, но не насърчавай и другите да станат гейове.

*Има достатъчно жени, за да прибягва до "услугите" на мъж.

*Има огромна разлика, ако сравняваш мъж с жена.
Жената е с хубави гледки, дори дупетата ни са по-хубави от вашите, не говоря само за косми, а и за пропорции.
Дори анусите на мъжете са по-различни от нашите, така че моля те, не парадирай, че трябва да се пробва с мъж.

*Факта че си пробвал с мъж, ако ще и само фелацио, означава че си преминал на левия бряг.

*Истински хетеро мъж, никога няма да може да възприеме мъжа, като сексуален обект, а пък това със затварянето на очите...
То си е по-хубаво жена да си хване, ако ще да е грозна, но поне там като затвори очи може да си представи друга, но ако го прави с мъж е съвсем различно, не може да се оттърве от самият образ.

*Ако се напие до несвяст, и ако му стане може и да се осмели, да пробва с мъж.

*ГОСПОД е създал Адам и Ева, а не Адам и Адам.
Не искам да обидя хомосексуалните, но да си живеят живота, без да подтикват хетеросексуалните да преминат към тях.

*Сайта е за споделяне, всеки може да изрази мнение, дали с опит или без, точно за тази тема няма значение.

-Maryjane