Споделена история от Секс и интимност

Неопитна
Здравейте, момиче на 18 съм като нямам никакъв опит в каквито и да било интимни отношения (да, говоря и за целуване). Понеже живеем във време, в което не е нормално да нямаш никакъв опит в тези неща, се чудех дали това би било отблъскващо и като цяло причина да не започвате връзка с такова момиче?

Коментари

1.   Ами не споделяй на първото момче, с което ще се целунеш, че ти е за първи път и така. Ще си намериш гадже, споко. Има време за всичко в живота.

2.   чудо е, че още има момичета като теб мила

3.   Това, че нямаш опит в сексуалните отношение, не е проблем. Ранните сексуални контакти водят до проблеми в живота.

Това видео е дълго, но съм сигурен, че ще ти бъде полезно в живота. :)

https://www.youtube.com/watch?v=um3EmS9DKsI&feature=youtu.be

4.   Според мен ще е проблем.
Поне някой път мен са ме гледали с презрение, когато се е разбирало, че и аз нямам никакъв опит в тези неща (с една година по- голяма съм от теб), но знам ли… може би зависи и от това каква ти е средата.
Ако намериш момче, което иска сериозна връзка, едва ли неопитността ти ще представлява проблем за него, но въпроса е, че такива трудно се намират. Така, че успех с намирането.

Black Sabbath

5.   Регистрирай се в Тиндър.
Една моя приятелка на 21години си намери от там 29 годишен надарен и можещ мъж, които и промени в положителен смисъл отношението към секса.
Тя не беше девствена, но имаше скромен опит само с бившия си приятел(а тои бил девствен преди нея), а сега е като нова....

6.   Все едно аз съм го писала, и аз съм на 18. И имам поне 4-5 приятелки, които са същите (не е, защото няма кой да ни ухажва, просто... специално за себе си мога да кажа, че в момента в който започна да се сближавам с човек, се плаша и го отрязвам... има нещо сбъркано в мен).
Със сигурност бих казала на момчето, когато правя секс за пръв път, че ми е първи, за да знае, да е внимателен и да не се чуди какво става, ако съм притеснена или не ми хареса в началото. Но за целувките... ще ме е срам да кажа, че не съм се целувала, но ще кажа, че съм неопитна и няма да уточнявам точно колко :D Той ше разбере така или иначе, че не съм.

7.   Много относителен въпрос. Зависи кой какво иска, някои момчета не биха тръгнали с неопитно момиче, ако пък си сладка, симпатична и не си особнячка има и такива които биха останали с теб да те понаучат на нещичко.

Просто бъди търпелива, ще дойде и твоето време, важното е да не бързаш и да внимаваш.

8.   Не се притеснявай, не само, че не е недостатък, а е твой огромен плюс. Мен повече би ме притеснявало ако съм с употребена жена. За щастие, срещнах любовта рано и никой не беше доближавал приятелката ми преди това. :)

9.   Никой не се ражда научен. Сексът не е просто набор от механични действия, че да говорим за практика и опит. С всеки нов партньор е като за първи път, защото - изненада! - хората са различни. Много по-важно е да имаш опит в отношенията с хора изобщо, защото това е което си проличава веднага и може да привлече или отблъсне потенциалното ти гадже.
Естествено, зависи и към какви хора се целиш. Ако са повърхностни и/или възприемат секса съвсем първично, може и да те скъсат, ако не знаеш как да правиш свирки, примерно. Но ти си решаваш дали общуването с такива хора има смисъл на сексуално равнище.
По-добре търси човек, чието съзнание е минимално повлияно от порното.

10.   На много момчета ще им хареса даже. Никой не се ражда научен пък и това са неща, за които всичко е усет. Всяка една първа целувка с нов човек си е пак първа целувка, защото всеки се целува различно и си е като първия път- не знаеш какво да очакваш и на момента разбираш какво да правиш, само не трябва да мислиш прекалено много.
Не се притеснявай за такива неща, всичко ти е наред. Втръснало ти е да слушаш, че имаш време и че не пропускаш много, но си е така. Важно е всичките тези неща да се случат с човек, на когото държиш и с когото се чувстваш добре. Това, което истински отблъсква другите е лошото отношение, не липсата на каквито и да е било бройки.

11.   Не е проблем, посто не го споделяй. И в YouTube можеш да намериш инструктажи по темата. Карай го айляк и всичко ще е окъ.

12.   В това няма нищо, ама нищо лошо. Има много други и момичета, и момчета като теб, които започват да водят интимен живот малко по-късно. Но ти дори и не си "супер закъсняла". Та ти си само на 18 г. Моят съвет е да споделиш на първия си партньор, че нямаш опит, защото тръгнеш ли да си измисляш ще се оплетеш в лъжи и един ден, когато този човек научи истината, (което рано или късно ще се случи) ще изгуби доверие в теб. Ако излъжеш, че имаш някакъв предишен опит с противоположния пол, в един момент ще се стигне и до въпроса с кого е било, какво си правила и т. н. След една лъжа следва друга. Просто няма смисъл заради нещо, което не те злепоставя по никакъв начин, дори може да се каже, че е похвално. Не мисля, че има нормален мъж, който би отблъснал чисто и неопетнено момиче. Мъж, който наистина изпитва нещо към теб, дори би се зарадвал по пътя на логиката. Не си прави никакви регистрации в сайтове за запознанство и тем подобни, само това недей да правиш. Повярвай ми, няма смисъл, така само има вероятност да си навлечеш неприятности, защото в мрежата има всякакви малоумници и не знаеш кой стои от другата страна на компютъра и какво му се върти в главата. Когато му дойде времето и ще се целуваш, и ще секс ще правиш, и ще излизаш с момчета, и всички останали нормални неща. Това, че още не си стигнала до там по една или друга причина, не бива изобщо да те комплексира. Къде е написано, че трябва да започнеш от 14-годишна? Това не е повод да имаш комплекси и не е каквато и да било пречка за нищо. Гордей се със себе си!

13.   За мен е очарователно. Бил съм 2 пъти с неопитни и това беше най-хубавото, защото аз трябваше ги науча. Правиха тези интимни неща за първи път с мен и това ме караше да се чувствам прекрасно, защото се чувствах специален, че с мен ще изпитат такива хубави чувства за първи път.
Така че не вярвам някой да не му хареса, ако е така значи нещо не е наред. Ако някой просто иска секс и не му се занимава да те научи (не че е има нещо трудно) то по-добре избери друг, който те обича.

14.   номер 8
на твое място бих се безпокоил дали след като е при мен я докосват, а не преди мен дали са я докосвали...

15.   Авторката:
Благодаря на всички за коментарите, ще се радвам на още :D при мен проблема е че самия факт че съм неопитна допълнително допринася за това да се държа неловко около момчета които харесвам, което им сподказва че съм неопитна и предполагам (надявам се да не е така) ги отблъсква.

16.   Аз търся точно такава жена като тебе. Скромна, добра. Бих и дал всичката си любов която имам.

17.   Номерче 16, брат неопитна, не означава скромна и добра, научи първото значенията на думите, тогава тръгвай да коментираш! ;)

18.   Спокойно, моята първа целувка беше на 19 и идея си нямах какво правя. Бях и супер неловка във всичко друго, не смеех да го пипам като се целуваме и така.. за щастие случих на свястно момче с мнооого търпение, което не стига, че свърши цялата работа да ми пише, заговаря и кани по срещи, а и после не се отказа, докато не се отпусна с него. А това при мен е сложна работа, защото съм патологично срамежлива.
Горе главата и се радвай, че вече не си минала през 4-5 момчета като повечето ти връстнички, правилният човек ще го оцени. И повярвай ми, изобщо не ти трябва да се занимаваш с човек, за когото това би било отблъскващо, ама не е отблъскващо да си легнеш с първия на 14. Според мен 18 е напълно нормална възраст да започнеш контакти с момчета (или момичета разбира се) :)

19.   Намери си опитен мъж около 40-45. Той ще ти покаже всичко. Разни момченца на по-малко си гледат само личния кеф и само ще ти гръмнат сливката.

20.   Изобщо не се тревожи! Има мъже, които търсят опитни момичета, а има и такива които се наслаждават повече когато го правят с момиче, което не е "минато" от половината му приятели и още мнооого непознати.
А и от собствен опит, ще ти кажа... :
Покойната вече, моя годеница от която имам 5 годишен син в момента, беше твърде опитна в секса... до толкова, че нямаше нищо учудващо, като разбрах след смъртта и, че ми е изневерявала редовно с... поне 4 1 жена... = 5 човека (за толкова разбрах със сигурност), но едва ли са само толкова.
Та аз предпочитам неопитно момиче от, колкото да се чудя сега дали съм биологичен баща на синът си? Към 1000 лв. е ДНК анализ. Не бих дал 1000 лв. за да ми кажат, че синът ми... не носи моят генетичен материал!
.... Въобще не се тревожи! Сериозно, аз бих се зрадвал много на момиче, като теб.
... Особено, като виждаш какви са моите тревоги - трябва да се радваш, че проблемът ти е такъв!
Горе главата и по-смело! Трябва ти само малко самочувствие! :D

"От един самотен баща" 30. 01. 2018 г.

21.   Абсолютно съм съгласна с номер 19. Самата аз съм била в такава връзка и няма нищо общо с това да се занимаваш с тънкопишковци на твоите години, които не знаят какво искат. По-възрасният мъж те кара да се чувстваш истинска жена.
Ж19

22.   Регистрирай се в Tinder и бъди по директна с мъжете. Една моя приятелка на 23 години беше в същото положение, като теб авторке само че беше на 23 и въпреки че е доста красива, не и се получаваше с мъжете. Там попаднала на един с няколко години по-голям от нея, които я впечатлил с увереността си в себе си, а и още на профила си пишел че е там за секс и че трудно би срещнала по-добър. Започнали да се виждат, били си разигравали всякакви фантазии и дори са правили секс на някакво публично място, на което тя се изчерви като я питах. В момента тя успя да започне страхотна връзка с момче, с което се познават от истинския живот, но си мисля че преживяното с мъжа от Tinder я е направила доста по-сигурна в себе си като жена. Ж 26

23.   Мен ме интересува момиче, което да е по-неопитно, по- малко да знае и повече да усеща, да преживява, да изразява емоциите на жена, която открива себе си.

Гаден е контакта с жени, които те сравняват с цялата си клоака от партньори. Опита в любовта е мит, илюзия. Той не е необходим. Необходимо е да споделяш едно доверие, да чувстваш и да искаш да
преживееш мечтата си.
Жените с голям опит са тези, коит нямат какво да ти дадат.

24.   Аз загубих девствеността си късно. Просто не срещах момче, с което бих желала да съм интимна. Докато не срещнах бившият ми. Запознахме. се, когато бях първи курс. Тогава за първи път изпитах пеперудите в стомаха. Влюбих се силно в него. Не стигнахме до връзка. Но. години след това заживяхме заедно. Той беше и първият ми. мъж. казах му го, когато правехме секс за първи път. Беше ужасно. Много ме болеше първите пъти и когато го молих да спре той не спираше докато не свърши. Не. му пукаше как се чувствам. Че изпитвам ужасни болки. После болките спряха, но сексът не се получаваше. Не изпитах и оргазъм нито веднъж. Гледаше си собствения кеф, а мен ме. караше да се чувствам сякаш нещо не. ми е наред. Имахме една вечер разговор защо не. съм спала с други мъже... едва ли не съм. сбъркана ме. изкара... никога не е бил с девствено момиче, но не се радваше от това. Напротив. Беше му странно и ме. караше да се чувствам. като на. разпит. разделихме се защото предпочете някаква дето са. я минали много мъже и с проблеми с. алкохола.
Просто първият ми житейски опит с мъж беше голяма травма за. мен. Болката се забравя, но тормоза и унижението -не. Не мога да имам доверие на мъж отново. Доверих се на друг след първия.. беше същия, хем се познавахме от една година. Лъгаме, лъга с месеци и накрая ме заряза. Не съю луда, грозна или тъпа. Спират ме непознати и. ми казват, че съм красива, но какво от това, щом съм сама...
Има мъжко внимание около мен, по цял ден съм с хора всякакви... но се пазя. Не искам да ми разбият сърцето отново. Харесвам един мъж от работата. По-голям е от мен. Но се притеснявам когато съм около него. Той флиртува с мен а аз бягам.. прави ми комлименти и се върти около мен, но ми е трудно да допусна някого отново. А не искам да съм сама. Тежи ми. много. напоследък.