Споделена история от Секс и интимност

Не знам какво да правя...майка ми го прави
Здравейте
За първи път моля за съвет
Аз съм на 13 години
Израснала съм без баща
Той ме е изоставил
Живея с майка си

Тя си има любовник
Това го знам и нямам много голям проблем с това
Но той през седмица идва в нас
И всеки път се чуват някакви шумове от съседната стая...
Много добре знам какво правят
И като чуя майка ми как... пъшка
Се вцепенявам
Майка ми е на 38 любовника и е по малък от нея

Всеки път когато мама говори по телефона с него само се карат
И тя плаче... но иначе когато той е у нас се държат все едно нищо не е станало и после го правят

Не искам мама да е тъжна... защото само плаче когато говори с него по телефона... но просто и аз не искам те да го праят 2 пъти на ден
Не знам как ще издържа още но се претиснявам да не ми роди още едно дете и да ме забрави... и не искам майка ми да го прави с любовника си защото това не е нормално за почти 40-годишна жена... знам че ще има коментари че това не е моя работа и че тя си има нужди.... но това за мен изобщо не е нормално всяка седмица по 2 пъти на ден да го правят... бих я попитала нарочно дали го прави... но мен ме е срам защото съм на 13 и ми става неловко за такива теми... моля помогнете

Коментари

1.   Разбирам, че ти е неловко и можеш да говориш с нея да не вдигат толкова врява. Но е нормално майка ти да прави секс, както и тя щеше да го прави, ако имаше съпруг. Приеми го за нормална човешка дейност. Майка ти не е престаряла на 40, хората правят секс, докато могат. Относно друго дете, да може и това да се случи. Ти би ли искала, като пораснеш, майка ти да тропа с краче и да ти налага колко деца да имаш? Не, нали?

2.   Ще ми роди още едно дете-от теб ли... Нормално е да има сексуален живот, два пъти седмично не е много, не се знае имат ли намерения да живеят заедно, от какво те е страх? Не искаш ли да е щщастлива?

3.   Първо искам да те успокоя, че винаги ще бъдеш обичана и желана от майка си, каквото и да се случи! Помисли си, че има много многодетни семейства- нима в тях обичат само едно от децата!? Права си да се чувстваш неловко, ставайки свидетел на интимния им живот. Вероятно и на тях не им е особено комфортно и ако имаха възможност биха предпочели да са сами. Не си права в разсъждението си, че след като майка ти е на толкова години, тя няма нужда от любов и от човек до себе си. Като станеш на нейните години ще разбереш колко е абсурдно такова умозаключение. Всеки човек освен от работа и грижи, има нужда от обич, внимание, развлечение, забавление. А това, че се карат по телефона когато не са заедно, ме навежда на мисълта, че вероятно той е обвързан със семейство и тя много ревнува от това. Не се дръж нагло и неуважително с майка ти, защото тя е единствения родител, който се грижи за теб. Вероятно баща ти също има семейство или любовница, но към него ти нямаш забележки, възражения, очаквания!

4.   Мило момиче, опасенията ти не са на място.
Майка ти със сигурност няма да ти направи братче или сестриче, защото не е малоумна - любовникът и едва ли ще се грижи после за семейството. Тя няма нужда от второ дете без баща.
Освен това, глупаво е да смяташ, че една майка при раждането на второ дете зарязва първото си и го забравя:-)
Колкото до секса - една жена на 40 е в разцвета на сексуалността си и това, че го прави два пъти седмично е абсолютно нормално. Обратното би било ненормално, ако не го правеше.
Ти може би по-скоро ревнуваш, че майка ти обръща внимание и на друг човек освен на теб.
Нямаш причина за това, не можеш и не бива да изискваш майка ти да няма пълноценен сексуален живот. Но може би това ще го разбереш след време, сега мислиш още по детски.

5.   Мило дете, майка ти на 38 и е в цветуща възраст и тя има нужда от секс. Не бъди така осъдителна а прояви разбиране. Проблема е че я разплаква, а не че майка ти води полов живот, както много хора на 30-40-50-60г водят.

6.   Здравей!
Съжалявам за ситуацията, в която си.
Майка ти има право да има мъж до себе си.
Но няма НИКАКВО право да прави секс, когато ти си у вас и може да чуеш, видиш.
Не на теб трябва да ти е неудобно, а на нея!
Обясни й, че нямаш нищо против да има приятел, но държиш човека, с който е да я уважава. Както нея, така и дома ви. Щом я разревава постоянно, а после идва, правят секс и то около теб и си тръгва просто не е човек, който си заслужава и няма да я направи щастлива.

Трябва да си много спокоен, когато си говорите. Ако толкова те е срам - краен вариант е да й напишеш писмо, с всичко, което чувстваш и да и го оставиш.

Другият още по-голям проблем е да не би да е изпаднала в депресия, което е напълно възможно. Ако разговорът с нея не помогне и не се промени, то говори с някой роднина, който и двамата обичате - баба, дядо, леля или най-добрата приятелка на майка ти. Ако е в депресия трябва да помогнат да излезе от там.

И не се притеснявай, ако се скарате, за това, че си споделил. Първоначално може положението да бъде зле, но в един момент ще се оправи и тя ще се осъзнае.

8.   Не е нормално да прави секс ли? хахахахах
Споко, на 38 няма да роди

9.   На 38 години тя е млада жена и е напълно права да го прави. Организма и го иска. Аз съм на 57 г. и с мъжът ми го правим поне 3 - 4 пъти в седмицата. Не се притеснявай, че майка ти може да роди. На нейната възраст и е много ясно какъв проблем ще е това.

10.   Съгласна съм с горните коментари, но за раждането е права Авторката да се притеснява. На тази възраст жените не случайно са много сексуални, защото тялото си иска една-две бременности още. Така сме програмирани. Моята свекърва е родила точно на тази възраст и приятел на баща ми се ожени за втори път и жена му забременя без всякакви усилия на 42 г. и роди чудесно и здраво момченце.
Всъщност това е основният проблем на Авторката, не сексуалния живот на майка ѝ. Може би испитва интерес и нарочно подслушва хората при секс, но най-много я е страх от бременност и да - ако майката е влюбена в новия партньор и той все още няма деца е нормално да работят за свое.
Действително трябва майката да е по-дискретна, но в крайна сметка не е работа на Авторката да слухти пред спалнята на майка си. На всеки му се е случвало да дочуе звуци от родителската спалня, но просто затваряш вратата на детската и спиш. Затова и деца като Авторката трябва да се пращат най-късно в 21 часа да спят и вече като са заспали дълбоко може човек да се отдаде на страстите си. Сексът не е нещо срамно или ненормално и преди хората са живяли всички в 1 помещение и е било нормално под завивките да си правят родителите секс докато децата спят. Авторката просто ревнува и я е страх, също изпитва интерес към секса и нарочно слухти.

11.   Аз пък повече се притеснявам, че 13-годишни четат секс-форуми. Странно, че не е в разрез с правилата на сайта.

12.   Много добре те разбирам какво ти е! Нормално е да прави секс, но да я чуваш НЕ Е нормално. Когато го правят излизай на вън ако го го правят денем пък, ако го правят нощем надуй 1 силна музика, да се сетят тези хора,че не са сами....... Много е травмиращо от толкова малка да ставаш свидетел на такива работи, да пази Господ ама може и курва да станеш след години. Нали знаеш с какъвто живееш такъв ставаш! Затова определено говори по тая тема с нея!

-Ангела

14.   Бих казал, че не е нормално да го правят само два пъти в седмицата. Нормалните хора го правят по-често.

15.   Що не купиш на майка си един вибратор,само да уточниш размера с нея !

16.   С какво да ти помогнем по-точно?? Купи си слушалки и когато го правят си ги слагай за да не чуваш как майка ти пъшка това е, какво друго да ти се каже...