Споделена история от Секс и интимност

Какво правите преди да се стигне до секс?
Здравейте! Наскоро прекратих първата си дълга връзка и сега отново ходя на срещи, но се стресирам много за дребни неща. Има един мъж, с когото бяхме на няколко срещи и предполагам, че скоро ще ме покани у тях да се усамотим. Ако сме били на среща за 2-3 часа и съм си взела душ точно преди срещата, редно ли е да се освежа и как? Също, в тоалетната на бара или ресторанта или да попитам като отидем у тях да ползвам тоалетната? Звучи ли глупаво или като престараване, ако отида до тоалетна точно като влезем у тях? Не се ли разваля момента? Отделно от това се паникьосвам с какви обувки да съм за да няма неприятна миризма, като се събуя. Стресирам се много и с какво бельо да съм, от няколко седмици търся нещо хем удобно, хем по-секси. Сигурно всички тия неща не се забелязват много от мъжа, но аз мисля за тях и искам всичко да мине гладко и нищо да не разваля срещите и моментите, които имаме и предстоят. Сигурно ако си вземем душ, преди да правим секс, ще е най-добре, но е неловко да се къпеш с някого преди да си бил интимен с него, нали?
Та, ще се радвам да ми помогнете малко, момичета и момчета. Чувствам се толкова неопитна, въпреки предишната си връзка, но с този човек бях свикнала толкова много, че наистина сякаш всичко ми е ново. Благодаря!

Коментари

2.   На колко години си?

3.   Не се притеснявай, когато се стигне до секс мъжът не обръща внимание на тези дреболии!

4.   Да искаш да си чиста не е грях, даже ще подскаже на мъжа, че си съвременна, поддържана и модерна жена. А за обувките-естествена кожа и памучен чорап, а ако са отворени и елегантни с найлонов може. Провери за козметика за обувки-има спрейове за обувки, които елиминират влага и миризма, не всеки може да си купува често нови чифтове.

5.   :D добре, добре, просто му казваш отивам до банята малко преди да правите секс и там където имаш проблеми си ги оправяш според твоето виждане

6.   Според мен не пречи, като отидете в тях и се поцелувате на дивана да го попиташ къде е банята за да се усвежиш. След това продължавате, до където сте били стигнали и така.

>M.31г<

7.   Носи си мокри кърпички в чантата.

8.   Ами според мен е редно и двамата да вземете душ преди секс, може заедно. И да почнете още там, няма лошо... всъщност така ще си проличи дали имате еднакво отношение към хигиената. Нямаш си представа колко е важно.

9.   Благодаря ви за отговорите! Честно казано, този мъж има внимание към детайлите и може би няма да е точно както номер 3 казва, макар че по принцип вероятно е вярно.

10.   Очаквам следващата тема да е трябва ли да си мия ръцете преди ядене или да? Или: падат ли листа през есента, моля споделете?
Па мислете малко, преди да публикувате глупости на квадрат.

12.   Събличаме се. Преди секс се събличаме (съжалявам за шегата)
Сега сериозно - щом е начало, той е още влюбен, тръпне да те усети и въобще няма да му пука за нищо странично. А малките гафове (които съпътстват подобни начинания) могат само да сближат хората, стига да подходиш с чувство за хумор и си истинска.

13.   Оффф и аз съм така все се притеснявам за такива работии...