Споделена история от Секс и интимност

Свирка без предпазни средства.
Здравейте. Преди месец непозната жена ми духа без кондом за 5-6мин. и нямаше рани или кръв и я питах 100 пъти дали и има нещо и ми каза, че е напълно наред. Нали няма за какво да се притеснявам?

Коментари

1.   По-скоро тя може да пипне нещо така от теб, но като цяло хепатит А мисля, че можеш да хванеш, сифилис също и неща като хламиди, херпес, гъбички като за хламидите и гъбичките не съм сигурна.
Ползвай кондоми, за Бога.
ХИВ обаче не можеш да хванеш по този начин, така както и жената не може.
Наблюдавай се за пъпки, сърбеж и зачервяване в интимната област и ако се появят веднага на лекар, защото при сифилис до колкото знам после изчезват симптомите и почва да те поваля инфекцията вече на ниво вътрешни органи, така че си обърни внимание

2.   Е то с презерватив какво е удоволстввието? По добре една злобарка

3.   Н 1, грешиш, че не можел дa се зaрaзи с ХИВ от свиркa. Достaтъчно е еднa рaничкa дa имa в устaтa, един кaриес и съвсем лекичко дa го нaрaни. A сифилис нaй-лесно се лепвa и от плaстмaсa и стъкло (освен по секс път) тоaлетнa чиния, чaшa т. н.
Между другото, резус фaктор негaтивните сме резистентни към подобни зaболявaния, които включвaт ХИВ, СПИН, ЕБОЛA, кaзвaм РЕЗИСТЕНТНИ, не имунизирaни, но е фaкт.

4.   н 3, не греша - няма описа случай в медицината на заразяване от ХИВ чрез фелацио и няма да споря с хипотетични хипотези, а и у нас вероятността да хване хетеросексуален мъж ХИВ е минимална. От 2 години е НУЧНО доказано също, че хората, носители на ХИВ, които си пият медикаментите не са и заразни. У нас всички ХИВ позитивни хора получават безплатно медикаментите си и имат нормално очакване за продължителността на живота и последно тези хора бяха под 3000 човека което е пренебрежително нисък брой и дори най-голямата световна организация за борба със СПИН се изнесе миналото лято от нас, защото нямаше смисъл дейността ѝ заради липса на проблем с ХИВ.

Нула идея нямаш от наука, нали? Самият факт, че твърдиш че Резус фактор негативните хора са били резистентни към ХИВ, Ебола и прочие е пълна порнография. Няма да коментирам повече.

5.   Офф, н 4, нaучи мaлко aнглийски или друг език и ЧЕТИ поне! Чети и зa резус негaтивният дaли сме или не резистентни към тaкивa болести и после противоречи с мотив, че тaкa е смешно.

6.   Аз хванах наскоро Трипер от свирка, нещо, което беше много изненадващо за мен, защото иначе съм просветен на тази тема.
За щастие го оправихме.
Но триперът би си проличал още след седмица най-късно.

7.   Не съм чувала за свирка с презерватив.

8.   Здрасти Авторе - ако и двамата спазвате хигиенните си навици няма да имате проблеми.

Здрасти Номер 4 - това истина ли е за Хив? Миналата година по телевизията даваха френския учен, който за път открива вируса и го описва. Мнението му съвпада с твоето. И сподели, че вече има медикаменти, които могат да изолират вируса и човек да си живее пълноценно.

9.   До номер 5 от 4 - Знам английски, немски съответно на ниво C1 и C2, също знам холандски на В2 ниво и съм завършила в чужбина - писала съм изпити на английски и немски, също живея и работя в САЩ, където английски е все още официалният език.

Ти се научи да четеш НАУЧНА литература, не вестник „Здраве“.
Резус факторът няма никакво отношение към резистентност към вируси.
Има действително хора, които са резистентни към ХИВ - 10% в Северна Европа и на юг спада процента до около 5 % на нашите географски ширини, което е по-малко от резус фактор негативен хората. Между другото, у нас има повече РФ негативни хора от в Северна Европа.
Но както и да е - ако си мисли някой, че е резистентен към ХИВ без научно доказване се надявам просто да има късмет и да не му се случи да му се случи.
Както горе писах - при фелацип ХИВ не се хваща или поне няма такъв описан случай в науката (също четете за ролята на слюнката), у нас вероятността да попаднете на заразен от ХИВ човек е НИЩОЖНА освен ако не ходите на проститутки или не сте гей (ама и те си взимат хапчетата), но пък у нас се ширят хепатит, сифилис, трипер, ХЕРПЕС и могат да ви докарат безплодие, дори смърт и реално дори да са по-опасни от ХИВ, които поне в момента не е смъртоносен и скоро може съвсем да го излекуват.

10.   Тая свирка и е излезла през носа на жената :)

12.   (Автора) Аз говорих с лекар който е работил в чужбина и ми каза, че няма кво да се притеснявам щом не е имала рани или кръв. Пък и ми духа само 5-6мин. Само една бяла пъпка имам на кожата на оная работа и ще ходя на кожен.

14.   N6, вие да не сте били няколко...? Не съм съвсем сигурен, но гонорея не би трябвало да може да ти насади орално?

15.   Който го е страх от мечки да не ходи в гората. На авторът хем му се иска, хем после се тюхка по форумте. Ходил на лекар чак заради 5 минути свирка, и на кожен щял да ходи, заради една пъпка на пениса, сакън да не се затрие нещо. Авторе, по-добре прави само обикновен секс с презерватив (може и два един върху друг, за по сигурно) и да ти е мирна главата.

*noshit*

18.   Четох, че като няма видима кръв няма нужда от това да си правиш тест.

20.   Нали е така колеги ?

21.   До колкото знам има риск само ако има контакт на кръв с кръв и двамата да имате кървящи рани.. Така ли е колеги?

22.   Гонорея може да се хване при фелацио. Прочинителите са намерени про намазка на сливиците. Преди месеци беше публикувано, че един англичанин се беше заразил с един тип найсерия гон., която е полирезистентна. Това означава, че докторите е Англия не могат да му помогнат!

23.   Номера 4 и 5 не зная какви нива на чужди езици имате, но отворете малко и българските буквари, че да се просветите как се пише УСТОЙЧИВОСТ. В случая неправилно употребявате английския превод на нашенската дума, който е resistance.

Номер 7, свирка с предпазител (preservative) правят обикновено проститутките. Поздрави!