Споделена история от Секс и интимност

Относно би тройките
Здравейте!

Аз съм младеж на 19 год. Отскоро съм в София като студент. Поради това преместване от родния ми град се разделих с приятелката си. Наскоро се запознах с мой колега, от университета, който е на 23 и кара магистратура. Скоро взехме да излизаме и да обсъждаме теми помежду си. И тук идва момента: говорихме си за групов секс и хомо отношения. малко ме беше страх д пробвам, а и откровено си се притеснявах, защото с едно момиче за 1/2 година колко опит би имал човек. Този мой колега ме покани в тях на рожден ден. Там беше и приятелката му, наши колеги, роднини, семейство и т. н. Запозна ме с хора от моя университет, едни от моята специалност, други от др. университети. Запозна ме и с приятелката си. Беше хубаво прекарване. Скоро отново се чухме и излязохме аз, той и приятелката му. Отново бе подхваната темата за групов секс и разнополови участия. На мен ми дойде в повече, но се престраших и им казах, че просто ме е срам и страх от такива нови начинания. И след седмица те ме поканиха на вечеря в тях. Бяхме само тримата. След като бяхме добре почерпени приятелката му седна в скута ми и започна да флиртува с мен, а той стоеше от страни и се усмихваше доволно. Тя направи нещо, което не очаквах – направи ми свирка пред гаджето си. А той вместо да се ядоса или нещо от сорта, клекна, целуна я по устата идвамата продължиха да ми лапат. РАзплаках се и от страх и от вълнение. Но пък ми беше адски приятно. После... за пръв път правих тройка и то бисексуална. Вече не чувствам срам, дори ми е приятно. За пръв път усетих пенис в ануса си и толкова възбуден не съм се чувствал. От тогава насам минаха около 10 месеца и още си дружим и си правим секс понякога 3мата, понякога само с нея, понякога сао с него. Интересно м ие как тези хора се споделят на другите без да изпитват ревност един към друг???

Коментари

1.   Евала!

2.   Е,защо не ги питаш,след като сте си толкова близки?

3.   Здравей, хайде поканете ме и мен, повече - по- весело, бисексуален съм

4.   Наистина това досега не ми е идвало на акъла да ги питам. Понякога въпросите само влошават нещата. Но наистина ще интересно да видя какво обяснение ще ми даде всеки от тях.

5.   Някой пак се е размечтал.

6.   Ами, аз мога да ти кажа, айде, да не ти се влошат нещата. На такива хора хормоните са им по-вече от задръжките. Те не се ревнуват, защото няма за какво-те не се обичат, а са заедно за секс прекарване. Тях не ги интересува партньорът да им принадлежи само на тях, а да правят секс, с колкото може по-вече. Това си е и зависимост. Не случайно има една приказка за нанадолнището или наклонената плоскост.

7.   Ще следя темата понеже и, аз имам такова предложение..

9.   Измишльотини на квадрат.

10.   100% измислена история. Брато, и аз също мечтая за такъв секс с жена и мъж едновременно, или с друг мъж и моята жена да ни гледа как се чукаме и тя да се включи. Но жените са мн по любопитни и отворени за секс МЪЖ & МЪЖ но за мъжете се смята за ГЕЙ секс.
Пълна глупост, просто разнообразие и всяка жена би се възбудила да гледа как друг мъж чука гаджето и в ануса който се гърчи от удоволствие.
Е надявам се и на мен да ми се случи.

11.   А колко голям му беше на този приятел? За една приятелка питам