Споделена история от Секс и интимност

Изхлузен презерватив
Здравейте! С приятеля ми правихме секс с презерватив и той свърши когато още беше в мен. Проблемът е, че видяхме че презерватива се е изхлузил и е останал в края на члена. Сперма имаше по самия кондом е по приятеля ми. Не знам какво да си мисля объркано ми е и ме е страх защото съм на 16. На няколко пъти видях че презерватива се изхлузва, но мислех че ще се оправи. Не зная дали е попаднало, а съм и в края на менструацията си, но знам че имя възмажност от зачеване и тогава! Може ли да забременея?

Коментари

1.   На 16 г. не бих се питала „мога ли да забременея“, а бих си взела хапче за спешна контрацепция Ескапеле от Аптеката БЕЗ РЕЦЕПТА е и нямаш проблем с това.
Приятелят ти е направил основна грешка - след еякулация не е изкарал члена си навреме, но като цяло се случват такива неща и при по-опитните и затова има такива хапчета.
Ако не са минали 72 часа от акта, бягай до аптеката.

3.   Не ми се стига до хапчета и не знам какво да направя.. Значи има възможналост?

4.   Аре бе, нарочно е искал да се кефи на макс за това те е напълнил. Тия простотии, че е станало без да иска и не е видял въобще не ми ги разправяй на мен. Нали аз това правя някой път, ама първо питам дали жената иска а не да действам на своя глава.

М21

5.   Не можеш. Гаранция.

6.   Кажи на приятеля си да си купува по-малък размер презервативи, че този явно му хлопа.

7.   Кaжи нa приятелят си дa си купувa презервaтиви зa неговия си рaзмер. Дa, имaт рaзмери и дa се преструвa, че му е по-голям е глупaво, зaщото ето ти, изхлузвaл се е още по време нa сексa.

8.   7. Ще му кажа.
4. А калкото до това дали го е направил нарочно за свършването не е, а се разбрахме, но стана гаф. Но кажете ми има ли възможност да забременея.

9.   Да, има шанс не си играй с огъня. Хората са ти казали да вземеш хапче, а ти продължаваш да питаш мога ли да забременея.
Ужас, извинявам се ако тона ми е леко неодобрителен, но може ли да не предприемеш нищо, а да пишеш в сайта след като са ти казали какво да направиш.
Недей да си създаваш излишни грижи все пак си на 16 години живота е пред теб.

10.   Аз имах по-срамна случка. Презервативът се изхлузи при анален секс. И се наложи пича да бърка с два пръста, добре, че не беше останал навърте, ужас!
ж 38

11.   Не ти се стига до хапчета,а до кюретаж,ако знаеш какво значи? то вече е късно,де.