Споделена история от Секс и интимност

Женски желания в леглото
Здравейте. Аз съм момиче на 21 години, бих казала, че съм доста красива с хубаво тяло с добре оформени гърди и дупе. Имала съм 6-7 приятели досега. Секса беше хубав с всички, но само едно от момчета правеше нещо, което ме накара да полудея и да искам само това - целуваше и лижеше ходилата ми докато ме любеше. Беше наистина прекрасно и ме докарваше до невероятен оргазъм всеки път. Той беше второто момче в живота ми и след това никое от останалите момчета не го правеше, а аз много исках. Имам прекрасни крака - малко краче с малки пръстчета и винаги лакирани нокти. Искам с краката си да масажирам пениса и топките на момчето и да му правя footjob. Срам ме е да казвам това на момчетата, за да не ме помислят за луда. Какво бихте ме посъветвали? Да говоря открито за това и да ги помоля без да се притеснявам, да си навирам краката в устата им или просто да го остава той сам да избира? Може би и самите момчета се притесняват от това, а по принцип знам, че повечето мъже си падат по крака. Дайте ми съвет.

Коментари

1.   Започни да ги масажираш с крака, пък те ако имат интерес ще го покажат. Ако не срещнеш отзивчивост на този си жест, вече може да повдигнеш въпроса директно. Все пак и мъжете са хора - не четем мисли.

2.   Достa от позите позволявaт дирекнто дa си подaдеш ходилото и пръстите към/близо до устaтa му.
Aз обикновено погaлвaм брaдичкaтa и леко устните с пръстите нa крaкaтa и той сaм си поемa инициaтивa нaтaтък. Прaвилa съм го с всички зaщото също "откaчaм" и никой не се е дръпнaл.

3.   Здравей! Аз самият имам доста силен фетиш към дамски ходила, така че за мен ти би била идеалното момиче в сексуално отношение. Относно питането ти какво да правиш: Имаш много варианти - ето няколко:

1. Можеш директно да кажеш какво обичаш да правят с крачетата ти.

2. Ако не знаеш как би реагирало момчето, можеш да започнеш отдалече да говориш на тази тема - това ще е нещо като подготовка за момчето и същевременно ще видиш мнението и реакцията му.

3. Можеш някой път да си протегнеш крачетата в скута му и отново ще видиш как би реагирал. (можеш да поискаш масаж например)

Вариантите са много и мисля, че повечето мъже биха харесали това твое желание.

Мъж 25

5.   Благодаря за отговорите. Не съм притеснителна, но това с крачетата наистина ми е слабост и се притеснявам от евентуален отказ и наистина ще се почувствам зле. Много пъти аха да им подам крачето в устата, но отново съм се отказвала... Това с масажа е добра идея и определено ще го пробвам. Ще съм много щастлива да имам такова момче до себе си. Имам чувството, че друго няма да ми трябва и само лизането на ходилата ще ми е достатъчно, за да свърша.

От авторката.

7.   Здравей отново е номер 3. Аз само като чета желанието ти и се подлудявам, защото са ми слабост красивите дамски крачета (извинявам се, ако е прозвучало грубо). Много бих искал да имам момиче до себе си с подобно желание и да знам, че на нея и харесва също толкова много, колкото и на мен. Ако имаш желание може да направим опит за размяна на контакти.

Мъж 25

8.   Аз съм мъж и полудявам от това. Особено ако си с жартиери. Ауу

10.   Наясно съм че повечето момчета си падат по крачета, но явно лично аз съм попаднала на такива, които това не им е фетиш или просто като мен са се притеснявали да кажат какво искат и обичат. Момчето с което бях обичаше да съм с къси чорапки, сваляше ги и ме почваше и направо не знаех къде се намирам. До този момент въобще не съм си падала по тая част и не съм предполагала, че така ще се вманиача...

Номер 3, дай си мейл ако искаш, може да ти пиша!

От авторката.

14.   Има хора с такъв фетиш, а има и хора, които изпитват погнуса от крака. По-добре не го казвай на първа среща или в началото на отношенията ти с половинката. Изчакай да стане малко по-сериозно, разкажи си историята и се моли поне да разбере без упреци. Иначе няма нищо лошо, аз обаче изобщо не обичам някой да ме пипа под бедрата, не ми доставя удоволствие, гъдел ме е, някак изтръпвам и имам желание да замахна с крак, все едно ме каца муха и това не важи само за ходилата, а и за прасците. Хора всякакви. Успех.

24.   Здравей авторке! Опитах са на два пъти да представя имейла си макар и по закодиран начин, но не публикуваха коментарите ми, понеже не се публикува лична информация. Много бих искал да успеем по някакъв начин да се свържем. Ако имаш желание и идеи може и ти да опиташ нещо или да предложиш вариант, чрез който може да се свържем, ако ли не ще се опитам да измисля нещо друго.

П. С. Аз също много харесвам къси тънки чорапки - предполагам, че за тях си писала по-горе :)

25.   Убедена съм, че автора е мъж, който пробва останалите хора в сайта.
Лична информация не се споделя, колко пъти да ви информират модераторите? !
Има си сайтове за запознанства, има си форуми където може да се споделя информация, тук не му е мястото.
Сподели е само за споделяне на истории с цел съвети, не с цел запознанства и контакти.

26.   До 25, да само ти мила позна.
Никое момиче няма да опише така себе си, освен ако не е момиче в мъжко тяло, те имат огромно самочувствие.
Именно за това винаги се описват в женски род, при това описват себе си, като много по-женствено, по-красиво и по-разкрепостено от една истинска жена.
Няма да се учудя, ако момчето(автора) сам си е писал хвалебствените коментари.

27.   Големи психолози се оказахте... Просто си казах нещата, такива каквито са и ми беше много по лесно да споделя тук, отколкото на някой очи в очи, защото ме е срам. Както и да е, темата е приключена!

АвторКАТА.

28.   Номер 3 е. Авторке аз все още искам да се свържем. Ако и ти искаш пиши.

29.   Цитирам автора - "Имам прекрасни крака - малко краче с малки пръстчета и винаги лакирани нокти".
"Секса беше хубав с всички, но само едно от момчета правеше нещо, което ме накара да полудея и да искам само това - целуваше и лижеше ходилата ми докато ме любеше".

Пич- Коя жена, ще пише в умалителни? !
Никое момиче не ползва думата любене, това само от старата школа го ползват.
Ти си някой 30-40 годишен хомо, който си гали п... а, докато наблюдава коментарите по темата.

Много си вярваш, но спри с филмите. :)

31.   Номер 3 е. Авторке аз все още искам да се свържем. Ако и ти искаш пиши.

32.   Ами не виждам как би могло да стане без да разменим имейл или фейс...
За невярващите няма как да докажа, че наистина съм момиче и историята е реална, но както и да е! Благодаря за мненията и съветите на всички!

Авторката.

35.   Здравей авторке! Ето какво ти предлагам: Направи си регистрация в някой сайт за запознанства - разбира се някой по-известен - нарочно не пиша имена на сайтове, защото ще се приеме като реклама и коментарът ми няма да бъде публикуван. Напиши, че си на 21 години и напиши нещо, което да подсказва за фетиша ти - например FF (footfetish) или нещо друго подобно. Разбира се, за да те открия трябва да напишеш тук, че си се регистрирала в някой сайт, но трябва да напишеш само първата буква на сайта или да ми подскажеш по някакъв начин кой е сайта, в който си се регистрирала, за да те открия.

Много бих се радвал да се свържем

Номер 3

37.   Здравей авторке! Ето какво ти предлагам: Направи си регистрация в някой сайт за запознанства - разбира се някой по-известен - нарочно не пиша имена на сайтове, защото ще се приеме като реклама и коментарът ми няма да бъде публикуван. Напиши, че си на 21 години и напиши нещо, което да подсказва за фетиша ти - например FF (footfetish) или нещо друго подобно. Разбира се, за да те открия трябва да напишеш тук, че си се регистрирала в някой сайт, но трябва да напишеш само първата буква на сайта или да ми подскажеш по някакъв начин кой е сайта, в който си се регистрирала, за да те открия.

Много бих се радвал да се свържем

Номер 3

40.   Авторке, ако все още следиш темата те моля да коментираш. Напиши какво мислиш за предложението ми. Ще се радвам, ако се свържем.

Номер 3.

46.   Здравейте! Аз също имам интерес към този фетиш, но по-интересно ми е какво мислят дамите по този въпрос. Би ли ви харесало да имате мъж до себе си с такъв фетиш? Би ли ви допаднало да носите редовно чорапогащник или тънки чорапи, за да задоволявате фетиша му, би ли ви харесало той да целува ходилата ви, (с чорапи/ на босо) дори и когато току що се прибирате от работа? Бихте ли се смутили от тези му желания или ще го приемете такъв, какъвто е?

47.   Здравей авторке! Ако още следиш темата бих се радвал да се свържем по някакъв начин. Аз също имам фетиш към красиви дамски крачета. Между другото от кой град си?

48.   Това ми е голям фетиш да лижа дамски спарени крачета. най много ми хареса когато жената е била цял ден с маратонки, кецове да ги сваля и хубаво да ѝ излижа краката.

49.   Пита й ги те какво харесват и как искат да тр имат, после ти спидели тяоето желание като ти дойде ред :). Не се срамувай, вняма от какво, всеки си има фантазии!

50.   Красиви боси крака, лакирани в тъмен цвят ме докарват до лудост. Ако леко понамирисват и са груби, няма по-голям афродизиак за мен! Настръхвам... Обичам да ги събувам от секси сандали, токчета, платформи... Да ги галя, милвам, целувам, мириша, хапя, лижа, облизвам... Това е най-големия рай... Просто ме прави твърд като скала. Нищо друго не ме възбужда така!

51.   Много странно, аз пък (жена съм) харесвам мъжките крака. Не се шегувам! Първото, което гледам у един мъж, са ходилата му. Обичам след банята да разтривам краката на съпруга ми с крем. Доставя ми огромно удоволствие. Това него не го възбужда сексуално, но му е приятно, все пак е масаж, особено ако цял ден е бил на крак. Преди да заспим, винаги си мушвам моите крака между неговите, това ме успокоява и се чувствам добре. Не зная откъде се е взела тази потребност у мен, но определено мъжките ходила са ми по-интересни от например дупето. То е на трето място. А на първо са раменете и ръцете на мъжа. Но в никакъв случай да не са напомпани във фитнеса, обичам естествената мускулатура.
Има ли тук жена, която също да има влечение към мъжките ходила или само аз съм за психиатрия?

52.   До 51: Обичаш ли да ги лижеш, целуваш и миришеш мъжките крака, или само да ги масажираш?

53.   Ако някоя като авторката се опита да си завре крака в устата ми и аз ще и подам моя в устенцата,