Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е, че го отвратих от себе си
Здравейте. Аз съм на 19, а той на 26. Заедно сме от 4 месеца. Снощи с приятеля ми правихме анален секс, но аз не си бях направила клизма. Просто и друг път се е случвало и не сме имали проблем, но снощи го изцапах. Като усетих миризмата просто ми идеше да потъна в земята, въпреки че е нещо нормално там няма рози все пак. Но очаквах от него като по-зрял да не му е чак такъв проблем, а той ми се разсърди, легна и се обърна на другата страна. Наистина съжалявам, но той се държи като малко дете. Сега ме е страх, че ще се отврати от мен, и без това рядко ме лиже, а сега не ми се мисли. Сигурно няма и да си помисли. А аз всеки път му правя фелацио, защото ми харесва да му доставям удоволствие. Не знам как да продължим от тук нататък със секса, много ме е срам. Вече нямам и очи да поискам.

Коментари

1.   Той трябва да е наясно с рисковете. 26-годишно детенце.
Аз не виждам как този човек те уважава, сигурна ли си, че не е с теб само за секса?

2.   Нима не ходи всеки до тоалетната, все едно не знае какво излиза от там... Това е глупаво....

3.   Дай му време да разбере че е напълно нормално

4.   Моето момиче, тая дупка е за излизане, а не за влизане. Тъй, че не виждам кой нормален човек ще ти адекватен съвет..

5.   Спокойно ще му мине до следващия път когато му се прииска. И не се обиждай но аналния секс е животински нагон. Тя природата го е измислила къде да се прави секс ама на хората все не им е достатъчно. Ти си млада и искаш да опиташ от всичко така че е разбираемо. Според мен до 4 дни ще е забравил нали все пак за всеки мъж е най важно да се изцеди някъде. Няма да се остави незадоволен не бой се.

6.   Сама си виновна, защо правиш анален секс? Секс се прави във вагината.

7.   Ами като е отвратен да не прави анален секс а ти няма нужда да се срамуваш след като си толкова всеотдайна в леглото!

8.   За какво по-точно ти се разсърди? За дето акаш през ануса ли? :D Да се сърди на природата или просто да не си го завира там, където не му е работа.
Иначе е добре да си правиш клизма попринцип. Но аз на твое място бих му спряла аналния секс изобщо, щом е толкова изнежен и гнуслив.

9.   Не му позволявай пак да правите секс отзад и няма да имаш проблеми.

10.   Грешката ти е, че много му угаждаш. Готова си да търпиш и да се унижаваш.

12.   И при мен се случи с едно гадже, но го бях предупредила, че е на негова отговорност. Като свърши и го извади видях, че е изцапан, но той го прие на шега. Негов проблем, като иска там.
ж 39

13.   Нищо, което е естествено, не е срамно. Имам предвид миризмата, зацапването и прочее. Същото е, ако той иска секс, докато си в цикъл. Какво да очаквате, освен кръв по чаршафа? Дори и клизма да си си направила, това място просто не е пригодено от природата за такъв вид интимност, нека не се лъжем. Но го правим, в това число и аз. И си носим рисковете. Тук притеснителна е реакцията на твоя приятел. На мен тя ми подсказва доста голяма сексуална незрялост. Каквото и да се случи в леглото, опитният любовник никога не би поставил дамата в ситуация тя да се съмнява в своята привлекателност. Това е закон за наистина врелите и кипели мъже: жената винаги е прекрасна. В случая негова работа е било да те успокои и да ти каже това, което аз сега ти казвам. Моят приятел има една такава максима: "Нищо, което е свързано с любимата жена, не е мръсно". Това за първи път го каза, когато имах колебания именно относно аналния секс. Притеснявах се от това, което се е случило с теб. Може и с мен да се е случвало, но след акта той отива в банята, връща се в леглото, гушва ме, целува ме и ми казва колко ме обича. Никога не е коментирал дали под душа не му се е наложило да използва малко повечко сапун от обикновено.

14.   А мога ли да питам толкова ли ти е трудно да правиш една бърза клизма? !!!
Себеуважаваща дама не идва в леглото без да си е миела от долу независимо дали ще има секс или не, просто друго е чувството когато си ок с хигиената.
Още по важно кой прави анален секс без кондом!!!
А за него не му мисли много ще му мине като му удря хормона за аналния секс, мъжете много са слаби към този вид секс.

15.   Това е направо за новините в 7! Развалил му се е кефа, ще му мине. Но и двамата сте едни расли-недорасли. Той се цупи, все едно не е виждал лайно, ти пък му даваш без да си се мила. Егати смешката сте :)

16.   Няма гаранция, дори и клизма да направиш, че пак няма да станат нещата, не се притеснявай, но поведението му не е зряло....

18.   Я стига глупости!

Ако любимият ми не ме остави сама да го пожелая анално, а сам ми се набутва и изисква, по скоро АЗ ще се отвратя от него!!!

19.   Наистина има жени които не уважават себе си. Аз правя анален само когато на мен ми се прави, след нужната подготовка. Няма миризми, няма срам, правя си кефа. Ж29г.

20.   Този човек изобщо не те обича мила гаранция ти давам! Мъжете не знаят ли че жените също ходят-по голяма нужда? Ами изненада ходим по-голяма нужда съжалявам... Като почти всички мъже искат анален ще търпят пишката му не е златна! Трябва да си обидена ти... не той! А да ти е за урок повече не прави анален, ама изобщо С НЕГО.

и още една забележка спри му свирките, след като тебе не прави!

Бунтарка

21.   Замисли се дали приятеля ти си струва. Аз в събота правих анален, свърших страхотно и след акта останах да лежа. Той мина през банята легна до мен да си говорим. По някое време, обаче, пръднах доста звучно. Не успях да се сдържа, защото гъза ми беше още разширен. Гаджето ми се възбуди от това. И както бях по корем, застана над мен и ми го пъхна там от където пръднах. Имаше лубрикант от първия път и пак се ебахме. Това според мен е нормалната мъжка реакция.
Ж 31

22.   Като жена над 40 съм имала няколко такива ситуации. Не се притеснявай, нищо не е станало. Моя е като дивак отзад и не му пука. На мен ми харесва. Веднъж след като правихме секс отзад, поне час и аз не се усетих. Той е висок и онази работа му е към 20 см и много дебела. Извади си го рязко, след като го беше вкарал почти до края и аз се изпуснах. Стана ми кофти, но той вместо да спре си го вкара отново и не спря, докато не свърши. Все се омазахме, но бяхме много възбудени.

25.   Като гледам, много противна тема сте подхванали в коментарите, особено последните... Нормално е да му стане неприятно на момчето, като се изакаш върху него. Просто е малко по-гнуслив явно човека.
На мен също би ми станало неприятно от такова нещо, макар да знам, че е нормално. Спомням си, едно време, когато споделяхме една стая със сестра ми, че тя понякога пръцкаше на сън. Не се чуваше, но миризмата определено се усещаше, а после я базиках дълго време.
Не знам при вас как стоят нещата, но може би му трябва още време на твоя хубостник, да свикне с някои неща, които явно досега не са му се случвали много често.
Обаче това от последния коментар, на 40 годишната дама, ми се вижда вече прекалено гнусно. То бива бива, ама да се н****еш по средата на секса, и той да продължи да го ръга на същото място, е вече прекалено грубо, дори за разбиранията на един средно-статистически сериен изнасилвач....

26.   До номер 25. Разни хора, разни идеали. Какво правят хората в личното си пространство, си е тяхна работа. И на никой друг. Щом им харесва и не е незаконно, няма проблем.