Споделена история от Секс и интимност

Търся си някого
Здравейте! Пише ви момиче, почти на 18 години от София. Според мен и много хора съм си надраснала годините отодавна. Разказвам набързо. През целия ми живот постоянно съм била обградена от момчета, винаги в мъжки компаний. Нямала съм почти никакви приятелки. На 14 години се захван с момче на 24, с 10 години по-голям от мен. Продължихме близо 4 години заедно. През това време съм преминавала през какви ли не психически сривове и какво ли не, липсвало ми е страшно много момиче или момче, на което да споделям. Заради тази връзка загубих всички познати, "приятели", и всякакви хора. Постоянно съм била търсена и сваляна във фейсбук и тн, но от моя страна никога не съм проявявала интерес към никого. Като цяло съм мразела женски компаний, винаги са ме гледали на кръв или просто с нежелание да общуваме (не всички, имало е и мацки, които много са ми се кефили, но предимно по-големи от мен над 20 години. ) Но харесвам жените, не мога да видя красива жена (нормално повечето почват да злобеят) и да не си представя нещо с нея. С бившия ми приятел, заедно сме заглеждали момичета, никога не съм ревнувала от момиче, КОЕТО И НА МЕН МИ ХАРЕСВА. Гледам повече лесбийско порно. Тежи ми, че след тази връзка, нямам нищо и никой. Има просто ужасно много интерес към мен в социалните мрежи, но не ми харесва да водя празни приказки, в празни чатове, с хора които просто искат да си го "пъхнат" в се тая коя девойка. Не знам и аз какво търся... искам човек, мъж, момиче, приятелство, секс.. не знам защо така съм се затворила, не давам шанс на никой. Преди бях ужасно весел човек, душа на компанията, никога не е било скучно с мен, а сега всичко премислям, много съм обрана, обичам интелигентни разговори, почувствани, не да си дрънкаме празни приказки.. Не знам дори защо го споделям това, но ми е интересно какво мислят другите относно този мой "проблем" или начин на мислене.

Коментари

2.   Проблема ти е такъв : Не знаеш какво искаш! До колкото разбрах ти си бисексуална и ти трябва сексуален партньор ако е така, ти избери дали да е момиче или момче.. Сигурно си изживяла тежък период затова си, се затворила но недей колкото повече се затваряш толкова повече проблема ще се изостря първо разбери от какво имаш нужда и си го набави.

=АЗ

5.   Начина ти на мислене се е променил към по-аналитичен явно. Но не виждам какъв ти е проблема реално. Казваш че ти обръщат достатъчно внимание. Ами недей си говори празни приказки, а такива каквито искаш. Аналитичните хора са по-малко но не са в червената книга, все ще се нацелите с някой.

6.   Моля, спрете с римските императори! Обикновено се въздържам от забележки към правописа, но това Й ме изкарва извън нерви.

По темата: дай си малко почивка, намери си хоби изискващо повече контакти с хора и той/тя ще се намери.

8.   Аз нещо не разбирам... Ти като недостатък ли отчиташ тази промяна в мисленето ти, или тъкмо обратното?
Мисля, че първо трябва да си изясниш сама на себе си, какво точно искаш на този етап от живота ти... , и едва тогава ще можеш да вземеш правилните решения.
Ние, каквито и съвети да ти дадем, все ще сбъркаме, защото не те понаваме така добре, както ти се познаваш.
И честно казано, малко е тъпо да задълбаваш в интелигентни разговори с някого, при положение, че живееш на малка планета в необятниятното космическо пространство, която всеки момент може да бъде ударена от нещо, или изгорена от собственото си Слънце, докато се опитваш да водиш "интелигентни разговори", които с нищо не могат да променят този и куп други проблеми, които съществуват на Земята.

9.   Не знаеш сексуалността си. Затова не знаеш какво искаш.

Яд ме е, че трябва да го кажа, но това е един от редките случаи, в които бих препопърал психотерапия. Трябва някой безпристрастно да погледне ситуацията ти, а това няма да го напряват приятели или роднини.

Говори с родителите за психолог. Не боли, не е страшно, малко е скъпо.