Споделена история от Секс и интимност

Прекалено тясна отзад
Здравейте! Момиче съм на 19 години и с настоящият ми приятел сексът е страхотен, но когато решим да го направим анално идва и проблемът. Прекалено съм тясна и знам, че това е нормално когато не сме го практикували досега, но ние сме опитвали с лубриканти и то доста, опитвахме и с разни разширители, но просто не става.. Не знам колко пъти вече опитваме и всичко пропада по средата и плодължаваме вагинално, а аз се чувствам все по-зле, защото наистина искам да правя анален секс, приятелят ми също, но никога не успявам да изтърпя каквото и да било да проникне в мен отзад.. На приятелят ми честно казано му е наистина голям и според мен и доста дебел, но не смятам, че в това е проблемът, тъй като дори когато се опитва да проникне с пръст в мен адски ме боли.. Той всеки ме успокоява и се прави, че всичко е окей, на мен обаче ми е ясно, че не е така и е доста кофти и за двама ни. Моля Ви, дайте ми съвет, защото вече се отчайвам, а наистина искам да го направим..

Коментари

1.   Като не става, не става има и нормален секс който вече не е на мода а..? Едно нещо щом не става, значи не трябва.

2.   *Темата е меко казано абсурдна, толкова теми има в сайта за анален секс, защо не беше прочела преди да пуснеш темата?

*Не си прекалено тясна, това е анус, а той е разтеглив.
Не си била възбудена, не си се нагласила и психически за анален секс, предполагам че твоят приятел ти е врънкал, а ти за да му угодиш си казала ДА.

*С моята любов правим само анален секс и не е болезнено, само в някои моменти, но удоволствието е върховно.
Именно той още в началото на интимните ни отношения ме зариби по аналния секс, така умело ме предразположи, че заобичах този вид секс, а преди се страхувах заради лоши спомени.

*Ти самата трябва да се отпуснеш, за да позволиш на партньора ти да те предразположи.

*Твоят проблем е психическата бариера.

*Когато си сама и възбудена, просто опитвай да си вкараш един пръст, но да е с лубрикант и постепенно ще свикнеш.

*Най-важното преди анален винаги си прави клизма, не само заради неприятна случка, а и за да ти е комфортно при проникване.

*Май не сте наясно и двамата с разширителите.
Разширителите се ползват, когато си практикувате анален секс, за да си подготвена за партньора.
Ако не си правил дълго анален секс, чрез аналните разширители си доставяш удоволствие и да не губиш тренинг.
Не се препоръчва за "девствени" дупета.

-Maryjane

3.   Не се отпускаш достатъчно, много го мислиш. Може би подсъзнателно не можеш да се довериш. Тая работа е виж пилотаж и трябва най вече хармония и настройка.

4.   Проблемът е по-скоро психологически, отколкото физиологичен.
Ти не можеш да се отпуснеш истински, било защото се притесняваш, било защото не си си направила клизма преди и не знаеш какво ще стане итн.
Моят съвет - опитвай първо сама, с лубрикант, с дилдо итн. в негово отсъствие.
Ще видиш, че ще се получи и после всичко ще е наред.
Успех

5.   Не знам. При мен от първия път стана, но болеше. Особено в началото. Но бях на 26. Първите пъти не е гот.
ж 35

6.   Щом те боли и с малък пръст да ти вкарват възможно е да имаш рак на дебелото черво. Извинявам се, че ти казвам това, но иди на доктор да те провери, а може и да го питаш как той може да те разшири. Щом желаеш анален секс направи всичко за да се кефиш

7.   Уважаема авторке,

Може би подхождате твърде... директно да го кажем. Щом те боли, значи нещо не правите както трябва. Моят съвет е като за начало да поекспериментираш малко сама - първо с пръсти, после с подходящ (не много го голям предмет/играчка) и чак тогава да пробваш отново с партньора си. Просто за да нацелиш правилния подход и да знаеш какво да искаш, когато опитвате заедно.
Позата може също да оказва влияние. Със съвсем малки изменения, почти всяка вагинална поза може да се практикува анало, така че си избери тази в която се чувстваш най-естествено и комфортно. И не пестете лубриканта - си ият Дурекс работи отлично за целта, разните загряващи и охлаждащи - твърдо не.

Без повече подробности, толкова мога да кажа,
Успех

8.   Абе авторке голяма реклама си правиш на дупето там отзад. Чак пък толкова тясна! А когато ходиш по голяма нужна макарони ли акаш. Това нещо с което си правиш клизма и от него ли те боли или ти клизми не правиш. Ето моя съвет: Купи си един по-дълъг морков, почисти го добре, заглади го добре в най-тънката му част и почни да си го вкарваш отзад постепенно в продължение на много опити, докато най после започнеш да вкарваш най-дебелата му част без да те боли. Ще свикнеш, щом желаеш анален секс не се отказвай, продължавай опитите.

9.   Ж 41 Аз практикуват често анален секс от 7-8 г. със съпруга ми. На гаджето ми преди това, пениса му беше много дебел и не смеех и да си помисля. Сега, сигурно вече бих могла да се справя и с него ако трябва. Започнах аналния секс, като си купих комплект анални плугове 3 броя. Първо с най-малкия и с лубрикант. Даже съм ходила и на работа с него. Сега без проблем си слагам и най-големия. На мъжа ми много му харесва да ме надупи на задна и казва, че анусчето ми стой леко отворено и така много се възбужда. Удоволствието е голямо, той винаги свършва отзад. Практиката е решението на проблема.

10.   Веднъж отварях девствено дупе и бях изненадан от реакцията на момичето. Малко след проникването тя свикна и ме пита дали на мен ми е добре и как искам да се задвижи. Искала да ми бъде добре. Бях изумен! Предишното ми гадже беше глезла. Като правихме анален беше пълен пас. Отпускаше се и ме командваше "по-бавно, .. по-бързо, де, ще заспя, .. сложи още лубрикант, .. " И трябваше да я изчакам да свърши. Чак като се съвземеше отново и го вкарвах отзад, да свърша аз. Понякога наистина ми писваше от капризите и, макар, че почти винаги след такъв секс се отпускаше в леглото и измърморваше "мммм, хубаво беше". Със сигурност много беше ебана отзад, но не ми пукаше.