Споделена история от Секс и интимност

Духах на мъж и искам пак!
От известно време ме възбуждаше мисълта да духам на мъж. Аз съм на 30г. Никога не съм имал такива желания преди. Гледах едно уж хетеро порно, в което един духа на друг за да не го издаде уж, че изневерява. Много се надървих и ми остана това в съзнанието. След време си направих регистрация в един сайт. Срещнах се няколко жени не беше лошо но постоянно ми пишеха мъже, но аз не има обръщах внимание. Една вечер пак така и един ми каза, че иска да ми духа. Беше на около 50г. много мислих и отидох да ми духа. Духаше ми той и ме попита дали и аз искам. Много се зачудих но бях зверски възбуден и аз му духах. Той беше женен имаше снимки на семейството му, което ми се видя още по перверзно и така. После и той и аз свършихме и ми стана гузно но сега пак искам. Търся някой женен и дискретен на около 50-60г ако има такива оставете си емайлите.

Коментари

1.   Приятел, не знаеш ли, че тук лични данни не се оставят имейли и др. Регестрирай се в Гепиме примерно там има много като теб, а ако ми кажеш как ще се наричаш там ще те потърся.

3.   "Търся някой женен и дискретен на около 50-60г ако има такива оставете си емайлите." - тук не е сайт за запознанства, ако все още не ти е светнало.

4.   Защо реши, че това е сайт за първа помощ за духане?

5.   Ти си УЖ хетеро, ама не си

6.   Зле са ти хормоните. Аз също го направих, защото педалите по-лесно се навиват на секс от интернет и сега ме е гнус от това. Тогава имах нисък тестостерон, сега ми е висок и ми се иска да си вкарвам оная работа на някоя секси жена. Вземи си виж хормоните, може да ти е нисък тестостерона и висок естрогена, затова ти се искат тия неща.