Споделена история от Секс и интимност

- Имам голям проблем със *** (Моля за помощ)
Здравейте
Работата е сериозна

Момче на 20 съм и ми предстои да правя секс с приятелката ми за пръв път.
Обаче имам един голям голям проблем. И то със членът ми.
Нещата са такива че не мога да го обеля когато еректирал. Кожичката ми е твърде тясна. Твърде много. Просто е невъзможно. Не знам от какво е.
И не знам дали е опасно. Но предполагам че е. И се страхувам. Мисля че се нарича "фимоза" или нещо такова.
Разбрах че се налага хирургична намеса. А аз точно това не искам.
Все пак ще се наложи явно. Но мисля да го оставя за в бъдеще.
Поразрових се и разбрах че не са никак малко аверите с подобен проблем.

Въпросът ми обаче е само един.
Мога ли да правя секс в това положение?
Удобно ли е проникването (Девствен съм)
Ще имам ли проблеми като съм с презерватив.
Знам че се е случвало в някои ситуации по време на акта
на мъж с подобен проблем да му се обели или разкъса кожичката.
Във първия случай буквално защипва члена. Кръвта не достига до основата и било много опасно ако не се намери бързо помощ.

И въпреки това. Мога ли да правя секс или да прибягвам до хирургическия инструмент.

Моля само сериозни отговори
Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Виж, ти не можеш да правиш секс така и само ще се изложиш. Не ти трябва хирургична намеса, а амбулаторно (тоест в кабинета) се прави лек разрез от лекар-уролог. НЕ Е ОБРЯЗВАНЕ, а леко цепване.
За проблема си можеш да благодариш на госпожа майка ти, която не те е забелвала като новородено/бебе.
Често дори при мъже без фимоза може да прокърви при първи полов акт заради късане на т. н. юздичка.

2.   Не се излaгaй, върви дa ти го цепнaт, нямa дa боли, имa си обезболявaщи препaрaти/спрейове.
Оперaциятa е почти козметичнa, не остaвaш дори в болницa. Освен товa е и по-хигиенично, нaмaлявa дрaстично вероятносттa зa инфекции от зaмърсявaне.

3.   А можеш ли да го обелиш докато не е еректирал? Ако можеш - обели го, после се надървяш и така се упражняваш да свикне да е назад кожичката във всякакво състояние. Аз така направих, ама бях още на 11-12...

5.   Мисля че и аз имах такъв проблем на около 11-12 години, но с времето започнах да го обелвам без проблем.

6.   Има начини да се лекува и без операция това, просто отнема време. Посети уролог за да те прегледат и насочат към решение.

7.   Ще ти мине, не се притеснявяй и аз бях така. Леко и внимателно при първото влизане, а след 2-я или 3-я секс вече няма да го имаш проблема ;)

8.   До номер 3 от автора -
Изобщо това е практически невъзможно
кожичката ми не е толкова еластична а
пръстенът е толкова малък. Едва малко над сантиметър в диаметър.
Не звучи добре. Знам.
Дори понякога твърдата ерекция ми е проблем понеже ми стяга.
Едва сега през пубертета разбрах колко сериозно е. Преди това не го бях мислил много много. Мислех си че ще се оправи като порасна. Но ето на. Не се оправя и до колкото разбрах няма и да се оправи от само себе си.

9.   В този сайт няма как някой да ти помогне. Най-добре потърси професионална помощ от достоверен сексолог и не бързай да се консултираш с хирург, защото техния принцип е решаване на всеки проблем, чрез рязане, а не вярвам да няма друг начин за решаване на проблема ти. Запази спокойствие и действай трезво!

10.   Виж какво, по принцип основната ти диагноза е правилна - фимоза.
Само че, фимози има различни- според причината за нея, степента на проява итн.
Това с оперативния метод е вярно дотолкова, че се прави в случаите, в които консервативните методи (без хирургическа намеса) не дават резултат.
Единственият правилен подход е да отидеш при доктор, специализиран в областта и той да ти назначи лечение. Не се шашкай, няма да те режат ей така, мазането със специални кремове обикновено дава резултат.

11.   Здравей, бях така сигурно 10 години нямаш проблем да правиш секс.. издържа се даже адски много та всъщност може за жената да е странно, но реално погледнато после и е супер яко. Винаги могат да ти го цепнат както направиха и на мен преди 7 години после напрактика почваш със секса наново.

Просто не се притеснявай и давай, има време за всичко недей ходи по лекари и глупости :)

12.   Автор е, номер 10 добре ти е казал..
А сега и аз да кажа нещо.
При положение, че си на 20 години, не си мисли, че с кремове ще се оправиш.
Доколкото разбирам, не ти е просто малко тясна кожата, а си мимоза.
Аз получих лека форма на мимоза на 33 години и секса почна да става много болезнен.
После от уролог разбрах, че това няма как да се оправи с крем или такива неща.
Отидох в Хилклиник и ми казаха, че трябвало да ми махнат гема - това е липсата под главичката..
И така, оперативно за нула време с лазер го направиха, веднага си тръгнах и ходех без проблем.
След пет дни нарасна, и го пробвах, но се оказа че имам стеснение на кожата, макар да не беше много изразено, но отидох пак.
Доктора каза.. че ще се наложи обрязване!
И ми назначи ден и час да отида.
Пак легнах на същата маза за втори път, но този път оперативната интервенция продължи към 40 минути.
Само упойката болеше, понеже се бие в основата на члена, но после не боли.
Бяха ми го бинтовани и ми казаха да се кача и да легна в една стая.
След половин час ми казах, че мога да си вървя.
После ходих веднъж на превръзка а после почнах аз да си ги правя.
След операцията изглеждаше отчайващо члена, имаше оток, което беше нормално, имаше на места кожата цветове като тъмно лилаво.
Най-лошото чувство беше, че през нощта се събуждах в адски болки, като получа ерекция по време на сън и конците ми опъваха кожата.
След 25 дни конците паднаха и вече изглеждаше много добре.
Месец след обрязването правих секс, но с презерватив и внимателно, , след още месец вече почнах да ги сцепвам от секс, самочувствието ми се покачи.
Даже изглежда по голям с голата глава.
Ходи и се обрежи за да можеш да се наслаждаваш на секса докато си млад.. успех!

13.   Хей, не се притеснявай чак толкова! Когато бях на твоята възраст, имах горе долу същия проблем, който към момента е почти решен. Само, че аз на твоята възраст успявах да си забеля главичката, макар и това да беше съпроводено с неприятни изживявания... Може би, просто ти си се панирал малко повече, и те е страх да натиснеш за да я забелиш. По принцип и аз имах такива страхове, нещо да не стане и прочие, не без основание неща, но отвреме навреме успявах да го забеля макар и с доста зор и да мастурбирам така. Дори по едно време, не знам на колко години бях, при мастурбация, се случи да ми потече кръв от тази "юздичка" под главичката, като известно време спрях с мастурбирането. Но сякаш след този момент нещата взеха да стават все по-лесни за мен, като в момента нямам почти никакви проблеми със забелването, но пак си ме боли когато членът ми е в максимална ерекция. Просто явно кожата, която остава под главичката, продължава да не е особено еластична. Та, аз лично мисля, че е въпрос на тренировки, и малко повече решителност от твоя страна. Хирургическата интервенция, трябва да е само в краен случай, и трябва да е при добър специалист. Не знам дали е нужно да си причиняваш тези страдания, които е изживял номер 12-сет.

14.   Дори няма да чета глупавите коментари. Иди задължително на доктор, срамота е на тази възраст да нямаш полова грамотност. Най-малкото за това си има доктори.
Аз например си бия чекии сигурно от 3 клас и тогава се случи тоя проблем. Бия, бия заголя го, надърви се, боли адски много кърви да си ебе мишка охото, и после не може да се свие, щото кръвта не циркулира. Марш при мама, спешното, доктори, сестри, на момента операция и го махнаха по тоя начин ама то щото аз бех глупав да екпериментирам. Хора се образват и на по 50-60 години, ама ти да си на 20 и да не знаеш к'во е фимоза при положение, че имаш е направо срамота пич. К'во си правил с тоя кур бе, до сега не си ли забелязвал, че нещо не е наред. И то като тебе всички - "Ами то аз мислех, че то само ше си се оправи". То затуй България на такъв хал и всичките бягаме, че да можем да помагаме отвънка! Ебасимо! Публикувайте ме, че се изнервих, ей! Я се стегайте сичките!
Крас 26г.

15.   От автора
Изпълни ми душата последния коментар
Разбирам перфектно какво е фимозата. Имам я още от малък.
Забравих да спомена че са ми правили и преди операция но. Явно не е било достатъчно и ето сега пак проблеми.
То пък и то "проблеми" аз нито мастурбирам често нито имам някакъв друг гнет от филомаза освен заради половия контакт. Иначе ако не беше това. Мога да си живея със нея и не ми е проблем но. Както и да е.
:D Смешно ми стана как от проблема със п*нисът ми прехвърли канала до тема "България" патриотизъм и външна политика. :D