Споделена история от Секс и интимност

Пасивен секс приятел
Здравейте,
Имам секс приятел и сексът с него е страхотен. Само че винаги аз го търся. Виждаме се само вкъщи, защото аз живея сама, а той не, около веднъж седмично. Казва, че не се вижда с други в момента, както и че е много натоварен на работа. Виждам, че сексът с мен му харесва, а и предполагам, че ако не му харесваше, просто нямаше да ми отговаря. Но не виждам защо и той не ме търси. Като го поканя аз се съгласува, но все в мен е инициативата. През останалото време не си пишем и звъним. Нито той на мен, нито аз на него.

Коментари

1.   Ммммхм, просто майка му го е държала под чехъл, баща му е бил слаб и пасивен в израстването му. Нормална история. Сега не може да се задвижи към жена, защото неговите желания са били пренебрегвани като малък и оставя "мама" (ти) да води нещата.

2.   Не те разбирам? Как така този мъж никога не те търси? Само ти го търсиш. А ако не му се обадиш, никога ли няма да те потърси? Не си ли правеш изводи, че си му само за развлечение. Ако това положение те устройва, обаждай му се. Никога не бих контактувала така с мъж, но хора разни...

3.   Не разбирам какво те тревожи? Вие сте наясно, че единствено секса ви свързва. Възможно е да си с по-високо либидо. Не мисля, че това е тема за притеснение. Ако бяхте гаджета е проблем, но секс другарчета не.

4.   И какъв точно е проблемът? Всичко изглежда супер както го описваш. :)

6.   *А защо трябва да те търси?

*Споменала си, че е само секс приятел, какво искаш тогава?
Приказки по телефона, кафенце, екскурзии...?

*Научете се да разграничавате видовете връзки.

*Неангажиращата връзка е точно това, само и единствено секс, без излишни взаимоотношения.

*Но ти явно си се привързала, искаш му вниманието, искаш повече от това което ти дава той, а именно един гол...

*Какво те интересува, с кого се вижда и какво прави когато не се...?

*Като не може да имаш неангажираща връзка, не се и напрягай, защото това излишно ще те натоварва.

-Maryjane

7.   От авторката: Аз не искам да ми обръща специално внимание. И все пак ми се иска и той да предложи някой път да се видим. Вярно че ще е вкъщи, но какво пречи да се самопокани хахах

8.   Авторке, отговора е прост: спри да го търсиш. Ако до седмица две не те потърси той, нямаш секс приятел а по-скоро секс използвач.

11.   Послушай номер 8. Наистина трябва да има някаква граница. Дори в секс приятелството трябва да има взаимност, която при вас липсва и явно тек ара да се чувстваш зле. Нали това е целта на неангажиращата връзка - да се чувстваш добре. Щом вече не ти е добре трябва да преустановите контактите.

12.   Ти пък един път взимай да се видите на кафенце някъде, излизайте на кино, на плуване, на разходка, и след това един път да няма секс..само целувка и чау до утре, запали го малко де, ти го накара да почувства като момче проститутка на повикване, а не че е нещо по специално за теб, това което искаш идват след онези неща дето ти ги споменах моето момиче, мъж съм и си нам мъжката психика повече от теб :)