Споделена история от Секс и интимност

Любезност или привличане!
Здравейте!
Вярвам, че много от вас са имали подобно усещане, общувам с мъж по малък от мен няколко години. Споделя ме си доста лични неща пишейки, погледите ни се засичат и чувствам някакво взаимно неудобство. Чувствам се като на 16, а се имам за зряла жена. Мъже, а може и жени споделете какво да търся в поведението и маниера освен вечната му усмивка в присъствието. Той е много обран в поведението си и винаги се съобразява. Не ми помага и така и аз не правя крачка. Къде свършва любезното общуване и започва сексуалното привличане.

Коментари

1.   Не знам какво е твоето положение, но съм забелязал, че само за секунда да се обърна към някое момиче(напълно неволно, не я гледам), било то по пътя или в университета примерно, веднага почват да ми се усмихват и хвърлят погледи. Явно си мислят, че ги гледам ли, иска ли им се, аз ли гледам странно, не знам.

2.   Разсмя ме 1. а как реагираш ,ако им привличане сексуално към някой момиче .Едва ли е със случайно разминаване по улицата,Аз си пиша с този мъж и отговаря и сутрин и вечер .Той ми е приятел и е много мил ,просто се чудя как да разгадая неговото поведение само любезност ли е.

3.   Ако искаше нещо друго от теб, щеше да ти го каже, предполагам. Щом не ти го е казал/или показал досега, а си пишете сутрин и вечер... ами сама си направи изводите. И аз си пиша понякога с мъже, но нямам никакво намерение да правя нещо друго с тях.

4.   Не се заблуждавай!
Това че чати с теб, не е предпоставка че те харесва и има намерения към теб.
Прави го, само за отбиване на време, явно доста свободно време има, надали си пише само с теб.

7.   Ами направи я тази крачка, няма какво да ни питаш нас. Ние нямаме даже й бегла представа как стоят нещата между вас. Няма какво толкова да се чудиш, нагласи нещата, така че, да попаднете в по-интимна обстановка. Тогава нещата може й да ти изяснят, ако не стане, винаги остава възможността, за директен разговор. Знам, че на доста жени не им се нрави тая идея, но когато нищо друго не е сработило, поне ще разбереш какво му е в глават.

С мнооооого малки изключения, приятелството между мъже и жени, лично за мен, е невъзможно, щом ставате и лягате с разговори, помежду ви, има привличане, не само сексуално, а всякакво. Просто ви трябва подходящия повод, място, момент, за да избие на връзка.

ПП

Сериозните ми връзки са започвали по доста сходен начин.

Успех.

8.   Щом ти пише, значи има за какво! Не мога да ти кажа причината, понеже не я знам!
Ако ми кажете малко повече... примерно, как се запознахте, по интернет или? !

9.   Не няма свободно време, мъжа работи нормално и намира време и за писане. Постоянно ми се смее, понякога споделя и мръсни вицове да ме размива да става лаф. Звънял ми е няколко пъти, не казва да те чуя а намира нещо покрай работата. Последния разговор от случаен на по цигара продължи 3 часа в смях и сериозни теми, но не казва нищо. Прибрах се и ми писа веднага след 15 мин но праща едно човече и нищо сякаш чака аз да продължа.

10.   И още няколко неща!
1. Чувстваш ли се приятно когато контактувате?
2. Споделила ли сте какво мислите със него?
3. Как се запознахте?
4. Той ли направи първата крачка към запознанството ви, или вие?
5. За какъв човек го намирате?
6. Как бихте реагирали в случеи че има има симпатии към вас, в случеи че ви харесва?
Отговорете на тези въпроси ако желаете и може би ще намерите отговора които, търсите!

11.   Предполагам други девойки са харесали толкова коментара на номер 4. С риск да им разбия мечтите или нереалните разбирания за живота - няма нормален мъж който ще си губи доста от времето с жена която не харесва сексуално. Винаги се намира по някой гей, но си говорим за нормални мъже нали. Някой разговор от време на време може би, но да ти отделя толкова време или трябва да е сериозно закъсал откъм внимание или би правил секс с теб. Това че ти евентуално не искаш си е съвсем отделен въпрос. Както и другото - че доста ги е срам да си признаят(предприемат крачка в тази насока). Особено от тия в по-младото поколение по лични наблюдения. От липсата на реално общуване, което е заменено от онлайн общуването в голяма част, много си нямат и идея даже и от явни женски знаци. Пък жените нали рядко си казват сами че имат подобен интерес. И те така.
А авторката - като си говорите толкова, освен някой "скрит" знак да му дадеш, може и да позавъртиш разговора в подходяща посока.

12.   Чувствам се невероятно, но той си има приятелка и се чудя как пише и защо си споделя всичко с мен. Аз съм разведена и много е приятна компанията му, но се съобразявам. Всеки ден си пишем и казва до утре докато се засечем. Като ученичка съм.

13.   Благодаря 11 мъжа не страда от липса на внимание. Пише до 1 вечер и се чудя защо не живее с приятелката си. но сякаш го е страх да ме докосне незнам. Смутен някак. Споделя си всичко и сам трърди, че му е приятно. Не мисля, че съм луда.

14.   Ами кажи му, че се чувстваш самотна, искаш връзка и че вашето общуване ти дава надежди, които не знаеш дали са истински. Кажи, харесвам те като мъж. С това приятелство само се измъчваш - ти искаш повече, а той не се знае. Питай го, изяснете се - може да го изгубиш, но може и друго да стане. Играй ва банк. Иначе се въртиш в омагьосан кръг. Мъжете от намеци не разбират.

15.   Здравей!
Моят съвет е да бягаш с 200км/ч. Отдели се от него преди да е станало твърде късно. Сама разбираш, че това не е редно. Да си пишете 24/7, но той да не проявява друг интерес към теб, освен за чат-другарче. Това общуване е измислено, то не ти дава реална представа за този човек. Не можеш да следиш жестове и интонация, а това са важни неща в общуването. Затова най-вероятно на подсъзнателно ниво си въобразяваш с каква интонация ти говори и с какъв поглед те гледа. Повярвай това може да е опасно. Да си поставиш на пиедестал измислен от теб образ и после да страдаш по него. Рядко коментирам теми, но не се стърпях.

Знам, че има много голяма разлика в историите, но моля те прочети моята: http://spodeli.net/4/story-113113.html
Надявам се да си дадеш сметка колко чалната можеш да станеш от едно такова "невинно" приятелство и да го прекратиш докато е време. Ако има интерес към теб, повярвай, ще намери начин да го прояви с реален разговор, в реална обстановка. /не в чата, не по телефона, не с емотиконки/

16.   Кога ще проумееш, че ти си само и единствено чат-приятелче?
Никой, освен искрен и директен човек, няма да си признае, че си му интересна, но само виртуално, без да има никакви намерения.
Той не иска да си признае, защото знае че ще се обидиш, и ти самата ще прекратиш контакт с него.
Щом ти е удобно живей си в заблудата.
Кибер пространството ти е размътило мозъка, направило те е лабилна, заблудена и емоционална.

17.   Разбирам всичко вероятно сте прави. Човека не желае да ме обижда, но защо тогава не пропуска ден в, който пита може ли да се обадя да те чуя. Кога ще се засечем, да си сподели. Казах, че си има приятелка и се чувствам объркана. Не съм се побъркала все още мисля адекватно. Споделя плановете си, пита как си излизах предната вечер и той как си изкара. Това поведение ме обърква.