Споделена история от Секс и интимност

Липса на полов живот
Здравейте!
От дълго време следя този сайт и отговарям на вашите въпроси, когато имам възможност.
Та така и аз реших да пусна някоя тема. От скоро време имам проблем с половия живот, проблема е че пололовия живот го няма никакъв. На 18 години съм все още девствен (девствен съм защото още търся подходящото момиче), та проблема е че от време на време когато имам работа изведнъж започвам да мисля само за секс и се възбуждам от нищото, слава богу това е за кратко време.
Въпроса ми е това нещо от липсата на полов живот ли е или си въобразявам глупости или просто откачам вече :D

Коментари

1.   Това е много сериозно заболяване и се нарича ерекция.
Правилно благодариш на Бога, че при теб това все още е за кратко, защото ако беше за по-дълго не знам какво щеше да правиш.
Намери си приятелка и сподели това с нея. Тя сигурно знае как се лекува това заболяване и ще намери начин да те излекува.

2.   От номер 1
Има и още един начин, чрез който можеш да лекуваш ерекцията си. Той се нарича мастурбиране (masturbation). Чрез него можеш да освобождаваш натрупаните хормони и натрупаното напрежение от тялото си.

3.   Сякаш е нещо нормално, което се случва на всички. Имаш натрупано сексуално желание, млад човек си, какво да говорим. Хубаво е, че чакаш подходящото момиче, дано го и дочакаш. Не се притеснявай за тази ерекция, случва се и на най-добрите.

4.   Няма такова нещо като "подходящо" момиче!
Ти да не си тръгнал да се жениш за нея? !
Ако никоя не ти връзва, отивай на проститутка - нито ще си първия, нито последния!

5.   Виж сега, жените не усещат дали си имал полов живот, не ти го пише на челото, но от поведението е възможно да предположат, че се стремиш към това да си легнеш с някоя, това е отблъскващо. Мъжете, които считат липсата на секс за проблем, сами си затварят всички вратички и се отдалечават от нежния пол. За тях е спасението компаньонка, иначе на сухо цял живот. Имаш шанс да не си като тях, просто се отпусни. Понятието девственост е пълен абсурд, особено ако става дума за мъж! Това са неща, които се знаят още в училищна възраст. Девственост има само при жените. Факт. Бъди сигурен, че разликата преди и след секс е само в самочувствието. Аз съм имал връзка с две жени и няколко пъти сме правили секс, а сега, след като скъсахме съм сам от години, не ми връзва никоя. На челото ми не пише, че съм правил секс.