Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към зрели жени
Здравейте искам да споделя нещо което ме тревожи. Имам неистов фетиш към жени от 35 години нагоре. Не знам защо обожавам ги как изглеждат как се държат колко са спокойни колко са зрели и не издържам. Моля ви помогнете ми как да си ги избия от главата. Имаме една продавачка в плод и зеленчука тази жена като стане лято ходи само по един потник прилепнал и все с едни къси дънчици. Тя е на 41 с руса коса светли очи и все със загар и има хубава усмивка а какви гърди има простоооо... Така че моля помогнете ми наистина искам да я изкореня тази моя слабост

Коментари

4.   При мен е абсолютно същото, но с другия пол... и аз не знам на какво се дължи.
Ж.21

5.   Скрит едипов комплекс и комплекс на електра при Номер 4. Ако ви е проблем посетете терапевт, но пак няма гаранция че ще го преодолеете.

6.   Че защо трябва да се изкоренява, освен ако не си на 15?
Мацето, пък на 21, съвсем няма никакви проблеми.

7.   Това не е фетиш.

8.   Айде, веднага ви поставиха диагнози, тц-тц-тц... :D

9.   Не разбирам какъв е проблема.. :) Аз си падам по мъже от 35 нагоре и съм щастлива от този факт!

10.   Проблемът е, че днешните момичета са много мутирали и изобщо не приличат на момичета. Ти нямаш фетиш към възрастта им, а просто ги харесваш защото са хубави. Кой каквото ще да ми говори, момиче с изскочило лице по-широко отколкото дълго, с обърнат камбест нос, мъжки ръст и телоусложение, разрошена и миришеща на цигари и какво ли още не коса и да не говорим за поведенето на мутра, не е привлекателно. И аз много често се заглеждам по зрели жени, но красиви, които приличат на 20 годишни. Не е странно.

11.   до номер 5: Тц!

12.   Номер 5. А моят комплекс какъв е, моля те определи!
Значи, имам сексуални влечения към баби, и по-възрастни и зрели жени. Ама не към баби дето са със забрадка и бастунче, а добре поддържани. Също, към млади 16-20 годишни девойчета. Също, към разни по-странни. Примерно, дето се открояват с нещо, което да ме грабне. Единствено рядко ме привличат руси жени. Даже и към по-дебелички понякога имам яко желание. Имам нужда от разнообразие в тия неща, но това са си само привличания, иначе не съм пипал друго освен жената.

13.   Скрита неграмотност и железен аутизъм при номер 5. Мисли се за чичо доктор, смята че пропускайки 4-ти клас получава право да дава психологически диагнози.

А сега сериозно: това не е фетиш. Малко мъже биха отказали описаното от тебе, стига да е вярно. Но едва ли ще точиш лиги ако жената е с 3 кила целулит, оредяла коса, шкембе и сключена вежд. Поддържана жена - да, възрастта не е нужно да я ограничава.

Фетиш ще да рече, че възрастта е достатъчна за да привлече у тебе желание за секс и силна възбуда, а видът е второстепенен. Но се съмнявам че това е случаят, инак се нарича нещо друго - геронтофилия.

Помисли си дали наистина това определение за теб те устройва.

14.   Всичко е точно. Друго си е опитна жена. Няма кво да и обясняваш как и какво.

15.   М 62 г. Имах щастието като бях на 22 г. да чукам жена на 48 г.
Бил съм и 18-годишни и с 25-годишни, но никога няма да забравя страхотния секс, който ми направи тази зряла жена. Два дена бях в несвяст и незнаех къде съм и какво съм!
От тогава и до сега съм само с такива жени в диапазона 40-50 годишни.
Просто не може да се сравни секса им с този на младите и неопитни момичета. Тези жени знаят какво искат от секса, знаят как да си го доставят и как да побъркат мъжете. И не се лигавят също.
Още повече, че на тази възраст стават много перверзни и се чукат като за последно навсякъде. Нищо не са ми отказвали и са приемали всичките ми нестандартни и извратени желания. Даже са се пристрастявали към тях.
Ако сега се върна на младежките си години ще търся само такива жени. Досега съм имал връзка с 35 жени от тази категория и всичките ми еротични спомени от целият ми живот са свързани с тях.
Така, че момко, ти си късметлия да имаш такива желания. Хич не се бори да ги превъзмогнеш, а започвай навреме, че да изпиташ най-хубавият секс. Ние мъжете сме сексуални хищници и търсим основно само секс, докато жените се отдават повече на чувства.
А зрелите жени също са сексуални хищници и затова секса с тях е страхотен.

16.   Добре че е номер 15 да генерализира целия човешки вид в 1 категория.

17.   И аз харесвам такива жени. Най-лесното е, ако ти се дават пари да посетиш някоя платена такава. Аз съм бил със 7 в диапазона 35 - 52, от които 5 платени и съм супер доволен. Макар и да е малко жалко млад, здрав и прав човек да си плаща за секс.

18.   Защо искаш да ги избиеш? Това, че харесваш... зрелите жени не е проблем, че да го изкорени. Аз също харесвам по-възрастните от мен жени. Имал съм връзки с такива, които са доста по-големи от мен. Съпругата ми е с десет години по-голяма от мен и имаме чудесно семейство и чудесни деца. Явно още ни си попаднал на точния човек. Ако още не си го намерил ти пожелавам успех.

19.   Радвам се, че и за мен има надежда
Аз съм на 43 и все по често се усещам, че се заглеждам по по -малки от мен мъже! Има емоция в тях, а най интересно е с по умните, ако има за какво да си говорите

20.   Любов към мама, и обратното -любов към сина и отчаяно вкопчване в младостта.

21.   15, ако сега си на 62г, нещо си сменил профила. Едно време си ч-кал жени на годините на мама ти, пък сега 40 годишна може да ти е дъщеря. 50 годишна също е младичка за теб. Ако си запазил вкуса към по-дърти от теб, би следвало да се ориентираш към мацки в диапазона 85-90 години.

22.   Н 19, взе ми думите от устата...

По-голяма съм от теб и имам невероятна тръпка към много по-млад от мен...умен, забавен, начетен, изглежда и доста надарен - побъркал ме е направо!
Лошото е, че аз вече съм хлътнала, а той надали ще ми даде нещо повече от готин секс...
И стоя и се чудя, една напред - пет назад, че не ща после рани да ближа...
Пусто не мога само секс...
Искам го само за мен, не само за веднъж...
И се проклинам, че не съм на годините му, когато можех да се надявам на повече...

23.   Някои хора вместо да запълнят живота си с това което му липсва, намират някой който вече го притежава и спят с него в опит да си наваксат. От такива работи се раждат разни "фетиши" и "тръпки" към определени възрастови групи.
Един емоционално съзрял човек има интерес към хора подобни нему по характер, не по комбинацията в ЕГН-то. Искрено съжалявам някои от коментиращите, защото дори да си намерят и задържат "човека-тръпка", той/тя няма да запълни празнотата в тях.

25.   В магазина до нас има едно русо миньонче на около 40, ама каква сладурана само... И какви цици има... Аз съм на 26, но тази ще ме свърши за секунди. Авторе, всичко е абсолютно нормално, недей да се притеснявай, ами удари милфчето. Аз вече чакам дете и не мога, но може би щях да пробвам, ако не беше така. Успех ти желая! Сбъдни си една мечта и не обръщай внимание на тъпанари като номер 5.

26.   Аз съм на 40 години и преди седмица, на фирмено парти в друг град, правих секс с една колежка на 54. Нямам фетиш към по-възрастни жени и не съм мислил никога за нея в този смисъл. Въпреки възраста си, тя е доста привлекателна и направо си ме свали.
Не мога да ти опиша какъв хубав секс беше това. И двамата се раздадохме на максимум. Правихме абсолютно всичко и тя свърши поне 10 пъти. Обясни ми, че мъжа и е почти импотентен и не е правила секс от доста време. Аз също съм семеен, с жена ми правим доста секс, но с тази жена беше неописуемо...страстно и животинско. Искам пак.

27.   До номер 19.
Да разменим координати, на 26 съм и обожавам по-големи и зрели жени.

29.   И аз имам от години такъв фетиш. Наскоро даже прекалих с една бивша колежка, запазена пенсионерка 63г. Покани ме на гости, приех любезно, а после и останах за вечерта. А приятелката си излъгах, че съм при роднини в провинцията.
М28