Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за него?
Здравейте! От доста време чета темите в сайта, но рядко пиша. Реших да отправя едно запитване към четящите.

Според вас би ли ви допаднал мъж със следното описание: Висок е 170см с нормално телосложение на 25 години. Завършил е висшето си образование в сферата на изкуството, но в момента се занимава с нещо съвсем различно. Има добри доходи. Разбира от доста неща: Строителство, градинарство, дърводелство, електротехника, водоснабдяване, пчеларство... вероятно пропускам нещо. Само, че се притеснява от следното: всички тези неща му доставят удоволствие, когато ги върши, но в нито едно от изброените не може да каже, че е добър т. е. умее от всичко по малко. Но пък винаги изпипва нещата докрай и се старае, когато ги прави. В момента малко е объркан, защото може да прави доста неща, но все още не знае с какво точно иска да се занимава.

Другото нещо, което го притеснява са жените. Или по-скоро общуването с тях. С тях също се разбира що-годе добре - имал е няколко приятелки, може да е забавен, но той е доста мил, нежен, романтичен, когато е в компанията на някоя жена. Точно това го притеснява, че жените не си падат по такива мъже (предпочитат по грубовати) и някак не си вярва, че някоя жена би могла да го хареса. Напоследък е загубил вяра, че някоя дама би могла да го обикне. И другото нещо, което го притеснява и може би от там идва липсата на вяра е, че той е фуутфетишист. Споделял ми е, че харесва дамските крака (ходила) да ги целува, масажира такива работи. За сега е имал само едно момиче, с което е правил такива неща. Според него това не е много разпространено сред жените и не всички го харесват.

Като цяло добър човек е, но не вярва в хубавите неща. Ще се радвам да видя какво мислите.

Негов много добър приятел.

Коментари

1.   Мой извод по описaнието ти: aртистичнa личност, която обожaвa жените, постaвя ги нa пиедестaл. Кофти, не искaм тaкъв зa себе си и обяснявaм зaщо: постaвяйки женaтa нa пиедестaл той буквaлно изисквa определено поведение от нея. Тя зaдължително трябвa дa е кaто крехко цвете под кристaлен похлупaк. В същото време обaче ще трябвa изключително дискретно дa "обуе пaнтaлонa" и поеме водещaтa роля. Но aко дори сaмо зa миг позволи товa дa стaне очевaдно или му нaмекне, той лного ше стрaдa, дори ще се почувствa "предaден" и излъгaн, неоценен. Че неговaтa силнa, ромaнтичнa любов е тaкa "изкривенa" и нерaзбрaнa. Съответно тя вече нямa дa "зaслужaвa" неговaтa любов.
Дори ромaнтикaтa се използвa кaто думичкa покривaщa сериозни липси явно вече...
Един мъж може дa е силен, отговорен и ромaнтик, едното не изключвa другото. Той просто е слaб, неуверен, единственото което би прaвил зa еднa женa в интимносттa е дa увисне нa крaкaтa и боготворящ я! Товa трябвa дa мине зa ромaнтичнa любов? !
Знaеш ли, нaй-ромaнтичният мъж който познaвaм е нa много висок пост в криминaлистикa... сериозен човек, супер отговорнa професия, кaто кaже нещо, думaтa му нa две никогa не се цепи. Но в интимни, лични моменти е много стрaстен, но и ромaнтичен мъж.
Имa рaзликa.

2.   Мисля, че си пада малко страхливец и путьо, щом е оставил някакъв негов приятел да пише от негово име, вместо сам да дойде да пита в АНОНИМЕН сайт. Явно наистина не само, че не е груб, но и не знае да си отстоява интересите и може даже да го бърка с грубост това. А не е. Да си гледаш интереса не е грубост.

Мъж съм, за протокола.

3.   Ти сам си описал себе си, хитро.
Супер си си, според мен, просто още не си срещнал човече за теб.
Знаеш, на някои хора по-късно им се случват нещата.
Не, че ти има нещо...
Няма ти, и не са виновни жените, че не се получава.
Не му е дошло времето.
Като гледам повечето си познати, и с тях е така.
Не си само ти.
Не се филмирай излишно, за да не се побъркаш.
А то'я фетиш - к'во му е, нищо му няма, че да го мислиш толкова. :) :*

5.   На мен не ми звучи ОК. Прекалено неуверен. Жените харесват уверени мъже, не простаци.

7.   Жените предпочитат мъж на място, не грубиян. Проблема е че мъжете не разбират как да намерят баланс - или са пълни простаци или са мили и угаждат на всяка прищявка. Нужна е увереност и същевременно такт. Останалото са повърхностни неща.

8.   Този дето описваш си ТИ! Защо лъжеш хората? Искаш съвет поне бъди честен! Аз съм жена и ценя един мъж да е честен човек да е открит, може всичко да знае и да може, но като не е честен не ми трябва!!!