Споделена история от Секс и интимност

Две години водене на полов живот и нищо.
Здравейте. Момиче съм на 18 години. Имам приятел от доста дълго време. Правим секс от приблизително 2 години вече (+-)... и не съм свършвала нито веднъж. Няколко пъти след секс, когато наистина ми е било много хубаво ми казва, че съм свършила, но... би трябвало и аз да съм разбрала.
Имало е случаи в които той не ми е обръщал достатъчно внимание преди същинската част, но това не е всеки път. Казвам му какви и как ми харесва. Привлича ме. В мен ли е проблемът?

Коментари

1.   Има жени, които не усещат кога са свършили. Ако примерно си в еуфория и ти е приятно, може да не усещаш как свършваш а просто да се наслаждаваш.

2.   Аз със такъв, който в продължение на две години не мога да свърша няма да седя. Ако ще да е най-големият красавец и ако ще да е мъжа на мечтите ми. Просъто не се прави компромис с тия неща :)

3.   Някои жени можем да свършваме само клиторно. Той стимулира ли те така?

6.   Това да не разбереш че си свършила е абсурдно :D, повярвай ми, няма такъв вариант. Чисто и просто истината е, че по-голямата част от жените не могат да свършват от вагинален секс, аз лично също не съм. Съществуват различни мнения дали вагиналното свършване изобщо съществува. Има жени, които твърдят, че го изпитват, но има и твърдения по темата, че това се случва отново от стимулирането на клитора по време на вагинален секс. Може с приятеля ти да опитате да те лиже или да опита с пръсти, така поне има вероятност да свършиш клиторно, ако все още не си. Клиторният оргазъм вече мога да ти гарантирам, че съществува, защото съм го изпитвала многократно (предимно от самозадоволяване за съжаление). Не мисля, че проблема е в приятеля ти, не мисля, че е и в теб. Просто такава е женската природа. Но положителното е, че сексът дори и без свършване може да носи огромно удоволствие, което и ти явно си разбрала, тъй като казваш, че има моменти, когато ти е било много хубаво.