Споделена история от Секс и интимност

Лесбиика ли съм??
Здравейте,
аз съм момиче на 19 г. имала съм двама приятели и съм правила секс с момче общо 14 пъти, но не съм получила оргазъм. когато съм се самозадоволявала или съм го правила с момичета винаги се е получавало. не се чувствам лесбийка, но просто когато съм с момчета се притеснявам и това много ми пречи. С момичета съм го правила много повече пъти, но е било просто защото се притеснявам от момчета. от няколко месеца се виждам с жена на 28г. тя е бисексуална, тя каза че понеже имам нежна кожа и почти никакво окосмяване, се е досетила че съм като нея. аз не мисля че е така, не съм лесбиика, защото харесвам мъже, влюбвала съм се винаги в момчета, когато съм сънувала секс винаги е било с мъж. за пръв път го правих с моя приятелка когато бях в 7 клас но тя не е обратна. нито другите момичета с които сме правили нещо.

Коментари

1.   Не получаваш оргазми, защото се притесняваш, а и момчетата са неопитни. Щом харесваш момчета, значи не си лесбийка. Може да си бисексуална. Да не ти пука. Експериментирай си и с двата пола. Може би с времето ще се успокоиш и ще ти се получи и с момче.

2.   По моите разбирания ако правиш секс със същия пол си хомо, с противоположния - хетеро, а с 2та - би. Всеки прави това което му е приятно. Ако си била 1 път с момиче/момче и не ти е харесало просто не би го направила отново. Това какъв си е неосъзнато, това по което съдим са резултатите които са налице. Ти многократно си спала и с двата пола значи си би. Така разсъждавам аз, дали е правилно не знам.

3.   Ако питаш мен - престани да се занимаваш в жени изобщо. Това само ти обърква сексуалността и нагона. Вместо да концентрираш енергията си да създаваш пълноценни отношения с мъже (да, по-трудно е, но не е невъзможно), ти си намерила "лесния начин" да избягваш всичко това, без да търпиш съответните негативи.
Номер 1 много правилно отбелязва какви са причините и при теб, и при момчетата, за да не получаваш оргазми. Всичко това трябва да бъде преодоляно. Това са задачи, които изискват решаване, а не отлагане.

Пак казва - избягвай "лесните пътища" в живота - те винаги водят до задънена улица. Всичко, което си спестяваш сега като усилие и неприятности, след време ще го платиш с лихвите с дългогодишни депресии, объркана сексуалност, липса или неспособност да имаш нормално семейство/деца, и въобще едно непълноценно човешко същество.

4.   Ако те възбуждат мъже не си лесбийка.

5.   Когато попаднеш на някой по опитен мъж ще те побърква и ще отпуснеш и имаш много оргазми споко. още си малка имаш много време да го изживееш... съветвам те да нямаш работа с жените щом харесваш мъже... бъди нормален човек.

6.   Определено не си хомо. Ако се занимаваш с жени ще оплетеш усещанията си. Не се притеснявай, ще срещнеш твоя приятел.

7.   Не си лесбийка, а бисексуална.
Просто не си попаднала на свястно мъжко, което да ти достави удоволствието, от което се нуждаеш.