Споделена история от Секс и интимност

Нежелана и отблъсната
Здравейте хора...

С гаджето ми сме заедно отскоро ( 5 месеца ). Двамата сме малко над 18 год. Постоянно говори за други жени, за това как, ако намери някоя с по - големи гърди, по - слаба ще я оп*не с извинение. Казва ми постоянно, че съм дебела, че съм тежка, че неставало нищо от мен. Истината е, че имам нормално телосложение, приятна външност.. Във секса обаче също има проблем.. Той иска да правя само това което на него му харесва и позите, които него го кефят, но поискам ли аз нещо, не искал, омръзнало му.. Знам че не съм перфекна във леглото и се опитвам всеки един път да е по - добър от предишния..
Надявам се да ми помогнете.. защото ми е писнало да се скатавам и да изливам тонове сълзи, поради простата причина, че като споделя със него, той казва че говоря глупости и сменя темата.. Ще ми е от полза всеки един коментар..!

Коментари

1.   ...
Трудно ме и да разбера хора като тебе. Защо продължаваш да седиш с обикновен боклук, след като те малтретира?

Комплексарче е, невъзпитан пикльо е, не може да те задоволи, всички басове държа, че не е синът на Бил Гейтс, така че не те и глези. Какво намираш в едно леке?

Какво ти е толкова на самочувствието, какво толко ти е причинено, че да търпиш обикновеното мелезче? Да можеше поне да те задоволи, но и за толко явно не става. Аз искренно недоумявам тази женска черта - седиш с нещастник, не си доволна, тормозена си, той те използва, и вместо да го отрежеш като импотентният лигоч, какъвото е, ти плачеш сама! Какво трябва да направи, за да осъзнаеш, че е бита карта? Да опре нож до гърлото ти?

Знаеш какво трябва да се направи и не - не го отлагай за утре! Като явно не те обича и не може дори да те задоволи, тогава сменай! Ако си с добро телосложение и не се примиряваш с тоя, само защото е "склонил" да е с тебе, то ти нямаш никакви ограничения.

Заслужаваш повече и много добре го знаеш. Знаеш също, че можеш и да имаш повече. Убеден съм и че знаеш, как да го постигнеш. Просто направи първата крачка и разкарай прахта от живота си.

2.   Кaкво прaвиш с aбсолютен комплексaр? Кaжи му, че ти пък искaш с по-голям и му бий шутa нa товa леке!
Кaк се съглaсявaш дa бъдеш "дупкaтa" нa подобен?
Зaрежи го дa лъскa злобaрки, имa и нормaлни момчетa нaвън.

3.   Може да прозвучи малко крайно, но според мен, най-добре за теб ще е да зарежеш този човек. От описаното изглежда, че той няма истински чувства към теб.
Самият факт, че в прав текст ти е казал, че би спал с друга, трябва да ти е червен флаг. Това показва и силна комплексарщина от негова страна...
Когато човек наистина обича не се държи по този начин. Влюбеният няма да има очи за други, а ще те вижда съвършена въпреки недостатъците ти. В сексуално отношение ще гледа и на теб да ти бъде добре. Пожелавам ти да намериш скоро такъв човек! :) Не се примирявай с настоящия, не е достоен!
Ж29

4.   Абе ти луда ли си да стоиш с такъв скапаняк и комплексар?
Връзката е партньорство, а не обслужване на единия от двамата. Като толкова не те харесва - да си намери някоя по-слаба и по-добра и да ти се пръждосва от главата!
Или какво - не смееш да му покажеш вратата. за да не останеш сама ли?
Ако си такава мекушава - цял живот ще те мачкат и ще си с неправилния човек!
Не че трябва да си груба, но във връзки, които не те удовлетворяват и са очевидно несправедливи - не трябва да участваш.

5.   Зарежи го, защо ти е мъж, който те обижда и унижавя??? Та ти искаш съвети как са му се харесаш, а описваш как той не прави нищо за твоето удоволствие. Не си струва времето и нервите.

6.   Ясно е че излизаш с някакъв олигофрен. Въпроса е кога ще го осъзнаеш.

7.   Все едно чета за себе си преди години. Имах 2 такива гаджета - едното ми обясняваше колко съм грозна, колко ми били малки ци*ите, пръстите ми били ужасни и всичко в този дух, а другият само се плюнчеше по разни жени - на тая как няма да ѝ прости, оная как ще опъне, предлагаше да правим 3-ки и 4-ки с негови приятелки пред гаджетата им и изобщо страшно унижение търпях, докато не ме заряза. Това беше в периода 18-20 години и сега не мога да си се начудя каква тъпа гъска съм била, за да търпя. Едва ли ще послушаш, защото сигурно и ти си влюбена и заслепена, но: тоя плужек заслужава да го зарежеш по най-бруталния начин. Това е човек със страхотни комплекси за малоценност, които избива върху половинката си, за да те мачка и руши самочувствието ти. Това е изключително опасно за психичното ти здраве и може да ти докара големи проблеми в главата. Най-забавното е, че след като си толкова "гадна", той продължава да ходи с тебе? !? Усещаш ли колко комична и жалкарска цялата работа?
Моля те, направи си услуга, спести си унижението и се махай от този кретен преди да те е побъркал. Никой нормален човек не бива да търпи такова чудо.

8.   Мила, много съжалявам, но според мен няма нищо добро да излезе от тази връзка. За пет месеца ти вече се чувстваш наранена и отхвърлена, а това не е нормално. Първият ми път беше на 18 години и бях с момче, което имаше опит. Той никога не ме е обвинявал за сексът в началото, който не беше от най-добрия, така с времето се отпуснах и никога не съм си набивала филми и не съм си сривала самочувствието. А е някак важно човек да е спокоен в действията си и да се чувства свободен в леглото и иначе във връзката. С бившият ми приятел беше първата ми целувка, така и не почувствах, че мога да се целувам, не си пасвахме, говореше ми някакви глупости, подценяваше ме и за това, и за други неща... в крайна сметка вечно бях подтисната с него. Обичах го, исках връзка и щастие, но срещах предимно отхвърляне. Говорих за неща, които са ми интересни, а той някак не ме разбираше и сменяше темата. Отне ми време да разбера, че проблемът не е бил в мен. Проблемът не е и в него, не го обвинявам. Просто не си пасвахме в почти никое отношение и нито той беше доволен, нито аз бях спокойна. Казвам ти това, за да разбереш, че понякога просто хората не си пасват и единственото в резултат са негативни емоции. В математиката една задача може да се реши по няколко начина и все да е вярна, така е и в живота, всеки харесва и прави различни неща и не винаги този отсреща е същия. Можете са поговорите и да се опитате да изгладите нещата, но ако той нито приема, нито предава, тогава просто няма смисъл от нищо за нататък.

9.   Момиче, я се осъзнай.. какво правиш още при него. Какъв съвет искаш... защо, позволяваш да ти се подиграва... ти, така ли разбираш любовта... та той дори не те уважава... я горе главата и пълен напред... виж го ти, него...

11.   Бий му шута и за в бъдеще не допускай до себе си или в себе си мъж който не те уважава. Пикльото ще разбере кого е загубил, а ти ще намериш човек който да цени това което даваш.

12.   Винаги съм се чудила на жените които са заедно с мъже които ги обиждат! След като те нарича "ДЕБЕЛА" За какво ти е такъв човек да питам?
И дори искаш да се стараеш за него защо? Той в лицето ти казва, че би опънал някоя слаба с големи гърди. Трябва да ти е ясно че този човек НЕ ТЕ харесва.... само ти сваля самочувствието мъчно ми стана за теб зарежи го... :( :(

-Бъди силна

13.   Този човек е елементарен простак, който не те обича, а те ползва за секс, ама мераците са му другаде. Зарежи го, да си търси големите цици. Всеки по пътя си.

14.   Мило момиче, на заслужаваш да се държи по този гаден начин с теб. Не го позволявай. Прекрати отношенията си с това момче. Заслужаваш да бъдеш уважавана, обичана и щастлива!

15.   Не знам как може да го търпиш този сульо?! Имай поне някакво самоуважение!

16.   А защо просто не го зарежеш? има ли смисъл да си него.. или те е страх как ще е реагира?

17.   Този трябва да го зарежеш!Той не те уважава и обича, щом иска да те промени( физически и характера). Ако останеш с него, след време ти няма да си пълноценен човек, а отгоре на всичко , по това където си написала е явно и комплексар( щом те обижда за килата и иска да те промени). Ти трябва да си луда, ако останеш с него. За всеки влак си има пътник. Не си прецаквай нервите и живота , заради един боклук.

18.   Истината е, че е направил много за мен.. бил е в трудни моменти до мен.. Дори когато имах здравословни проблеми и нямах работа, ми помагаше с каквото може ( въпреки че, понякога ме обвиняваше, че неставам от леглото, а аз просто неможех )... Има своята и добра и лоша страна.. Проблема, може да се крие и във мен... Влюбвам се и търпя до последно.. докато не ме ”изцедят ” докрай.. Другото което се сещам да спомена е, че с него не излизаме.. той недава, никога, никакви идеи.. та дори на едно кино не сеща да предложи, да отидем.. И скуката и еднообразието ни е завладяла.. Аз винаги му предлагам, но той все отказва.. Обичам го и знам, че сме несъвместими.. Просто трябва да събера сили, да си стъпя на краката, за да мога евентуално да прекратя всичко.

19.   Знам че ти е тежко но по-добре го напусни. Дори и да го обичаш.. забрави го.. намери си друг който ще те уважава а не да се държи с теб се едно си някакъв парцал. Само гледа как да те използва.. за секс.

- Darkness

20.   Защо се занимаваш с този олигофрен?
Той непрекъснато те унижава и по този начин унищожава самочувствието ти. Намери си някое свястно момче, което ще те уважава и обича такава каквато си.

21.   Раздели се веднага с него. Той не те обича, нито уважава, а те ползва за секс и да ти смачква психиката и да те комплексира. Той те тормози, не ти е гадже. Прав му път да ходи при които цици иска.

22.   "Грижил" се е за теб, защото си му играчката за секс, нищо повече. Как може да се говори за любов като отсреща няма нищо друго освен презрение и унижаване. Ако трябва да се върнеш при родителите си - направи го, но се раздели с отрепката която наричаш свой "приятел".

23.   След като не искаш да го оставиш и се влюбваш "докрай" (и осъзнаваш това и ПАК нищо по въпроса не правиш) - тогава си търпи униженията.

Проблемът решен, оправяй се.