Споделена история от Секс и интимност

Никога повече ли няма да чувствам удоволствие?
Здравейте, жена съм, на 23 години. По време на секс изпитвам много странно чувство, сякаш ми се ходи по - голяма нужда. Привърженик съм на секса, но това чувство убива всякакво удоволствие. Ходих на гинеколог, каза, че се случва 1-2 пъти, но всеки път, когато правя секс със сегашния ми приятел (преди не ми се е случвало) изпитвам това чувство. Моля ви, ако някой го е изпитвал или знае на какво се дължи (поза, въпреки че в почти всички е така, размер и т. н. ) или как да го спра нека сподели...

Коментари

1.   Преди да получип оргазъм ти се струва, че ти се ходи до тоалетната. Следващия път като ти се случи му кажи да се преместите на място където няма да е проблем, че ще оцапаш.

Ако се сдържаш секса няма да ти е приятен. Явно той перфектно ти стимулира G точката.

Приятно прекарване!

Пиши пак, когато се отпуснеш и потвърдиш моите думи! ;)

2.   Изпитвайки това чувство просто ще скуиртваш ако се отпуснеш и ще изпиташ един от всички възможни оргазми които някой жени може да изпитвате

3.   Четете!! Писала е по ГОЛЯМА, НЕ МАЛКА нужда!

4.   Авторката е написала по голяма нужда номер2 а е възможно и да се е объркала и да е имала предвид малка!

5.   Хaйде големите рaзбирaчи хaххaхaххa. Момичето кaзвa, че чувството е, че и се ходи по голямa нуждa, a не, че и се пишкa. И тези чули-не рaзбрaли и съветвaт.
Aвторке, нямaм идея кaкво може дa е, просто ме нaпуши нa смях с големите "любовници" горе, дaно се пообрaзовaт мaлко в тaзи посокa.
Което ми идвa нa ум кaто възможно е дa му е достa дебел нa твоя човек и дa притискa зaднaтa стенa нa влaгaлището. Друго, дa имaш някaкъв проблем със сaмото черво и всякaкъв нaтиск/стимул около зонaтa дa въздействa тaкa. Товa aко говорим зa нормaлен вaгинaлен секс, не си уточнилa. Aко пък е aнaлен, дa се получaвa вaкуум, но трябвa в тaкъв случaй дa му е много мaлък... прекaлено.
Все пaк aко е си зaбелязaлa рaзликa в изхождaнето по принцип, логично би било дa имa връзкa с рaзмерa му и интензитетa нa пенетрaция.

6.   По голама е, да. Благодаря ви за съветите. Най - вероятно е в големината, тъй като наистина е надарен..

7.   Пробвайте да смените много пози и виж има ли някоя, в която да ти е добре.

8.   До скуирт няма да стигне, стига сте давали грешни съвети, защото реално не четете добре темата, ама тръгвате да давате мнение.
Това е проблем, съветвам те да отидеш на гинеколог.

9.   Може да са обикновени газове в червата!

10.   Ами отиди до тоалетна преди секс, измий се добре след това направете един анален сеск и проблема е решен.

11.   Номер 10, има решение, аз също го подкрепям.

Вместо да ни го казваш на нас, кажи го на приятеля си, или ще го смениш, или ще откриете копрофилията:)

Шегата е груба, но...

Щом имаш такова неудобство от секса с партньора си, или го сменяш, или се нагаждаш.