Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията
Здравейте! На 25 години съм и си имам сериозна приятелка, с която излизам повече от половин година. Проблемът е, че в началото на връзката ни имах проблем с ерекцията и от тогава се притеснявам всеки път когато правя секс да не се издъня. Момичето е много красиво и ме привлича. След като правихме секс веднъж проблемът уж бе отминал и сме нямали никакви проблеми, но започна пак да се заражда и много ме натоварва. Проблемът е, че ако скоро съм свършвал (преди 2 часа примерно или сутринта) не ми става просто като се целуваме, прегръщаме и пипаме. Свикнал съм с нея и с предишните ми приятелки горе долу само като помисля за секс с тях да ми става, а камо ли да ги видя голи. Напоследък обаче това не се случва. Напоследък ми става само от френска, а след това ако стимулацията спре и не започнем да правим секс ми спада бързо. Знам че вс е на психическа основа, но не знам как да се справя с проблема. Искам съвет и от момчета и от момичета. Уж бях преодолял проблема, но винаги има едно съмнение в мен дали ще се издъня, дали ще ми стане, дали като го вкарам няма да ми падне и това ме трови страшно много, но не си го избивам от главата, а момичето е прекрасно. Спрял съм да гледам порно, защото мисля, че много пречи и не мастурбирам. Проблемът е сериозен, защото знам че сексът е доста съществен в една връзка и смущения там показват по-генерални смущения в отношенията между хората във връзка. Колкото и да й обяснявам, че проблемът е изцяло мой виждам как се притеснява, а и ми задава някакви странни въпроси от сорта дали сме един за друг и така. Проблемът е, че съм в омагьосан кръг-като не ми стане се притеснявам, а това пречи още повече на сл ерекция, съмнението се засилва, а и виждам реакцията, която е нормално да не е положителна, въпреки че се старае да го крие. На моменти се насилвам да правя секс, само за да не излизат такива фактите. На ден правим секс по около 2 пъти, но усещам че ерекцията не ми е като хората. Преди ако се възбудя съм стоял по половин час с еректирал пенис, а сега ми пада бързо. Моля ви някой, ако може да ми даде съвет как да се отърва от психологическия проблем да ми каже, защото много ме смущава това и ми влияе негативно върху половия живот и върху емоционалното ми състояние като цяло.

Коментари

1.   Според мен сте достатъчно време заедно, за да и споделиш това, което сподели на нас. Първо на теб ще ти олекне, а и на нея. При подобни случаи в главата на жената идват мисли, че не е привлекателна, не я желаеш и тн. Като съвет от човек, минал през същата ситуация те съветвам ако се случи отново да го карате по-леко. Целувайте се, галете се и тн. При приятеля ми това помогна - сега не мога да се оплача от нищо в секса. Успех!
Ж 24

3.   От автора-Аз съм говорил с нея. Казвал съм й, че се шашкам и че проблемът не е в нея, но това не ми помага на ерекцията...

4.   Пич, секса е в галавата, не между краката, нито между твоите, нито между нейните. Ако двата пъти на ден, се случват в продължение на месеци, е доста вероятно да пребуксуваш от време на време, дайте си малко време да зажаднеете един за друг. Има един хубав израз pleasure delay, чукни го в гугъл, че ме мързи да го обяснявам сега. Ето ти съвет, ако приемем, че първия път е сутринта, а втория някъде през деня, спокойно можете да си пишете есемеси, какво ще си правите, как ще си го правите, до най-малките подробности, така лишени от прекия контакт и евентуалните конфузни ситуации, при някакви нови предложения, може да преоткриете ерекциятата ти.

Сега сериозно, щом имаш такъв проблем и си осъзнал откъде идва, е редно да се обърнеш към специалист, няма нищо срамно в това, хората полагат много труд и усилия, за да са от полза, нищо не пречи, за провериш, дали ще могат да ти помогнат.

6.   Трябва ти отвара от Бабин зъб. Десет дена по 20мл. Другото е Мурсалски чай, Магарешки трън и Ветрогон. От две до три седмици и резултатите са налице. Този Чай може да го пиеш спокойно по 1л на ден.