Споделена история от Секс и интимност

Желая го, а не трябва да е така!
Здравейте аз съм момиче на 21 години и имам следния проблем! Работя като всички нормални хора. В работата имам един колега, който е бисексуален. Той си има гадже мъж, живеят заедно. Та така една вечер се бяхме забрали да изпращаме една колежка, която заминава за морето! Всичко беше много забавно целия купон беше супер. Към края му всички си легнаха и устанахме само аз и бисексуалния ми колега. Доста дълго си говорехме, смяхме и доста пинахме (ама много). Стана време да си лягаме-(да оточня аз работя в хотел). Тръгнахме към стайте(бяхме съседни) и аз неможех да оключа стаята, той ми помогна и в следващия момент ме бутна вътре. И каза: айде да спим в една стая да не цапаме две. И аз казах ок лека нощ. Вследващия момент усетих как събра леглата и почна да ме прегръща да ме гали но не се стигна до секс, защото аз го помолих да се отдръпне тъй като не е редно. Заспахме. От тогава вече една седмица неспирам да мисля за него санувам го непрекъснато желая го много. Какво да направя за да го имам? Помагайте моля ви кажете как да го провокирам, защото този път немисля да му се дърпам.

Коментари

1.   Защо не трябва да е така, не разбирам?
Приятелят му явно или сам е би, или знае, че е с бисексуален т. е. партнъорът му ще иска и секс с жена. Кой знае-може и една тройка да излезне от това. Спокойно, мъжете са доста сексуални във връзките един с друг и рядко са си вярни, ако се притесняваш да не нараните партнъора му - почти е сигурно, че не са си вярни, в моносексуалността вярваме само жените.
Иначе, ползвай презервативи, защото колегата ти с този хомосексуален секс принадлежи към рискувите групи за ХИВ, макар че вирусът не е много разпространен все още в България.

Приятен секс и не се ограничавай, явно и той го иска!

2.   Той е би, не е гей, защо да не трябва да го желаеш?

3.   За такива случаи си има една приказка: "Изпусна питомното, ходи сега да гониш дивото... ".
Но да сме оптимисти - ти ще успееш да го имаш! :)

5.   Я оставете тези съвети - не бил точно гей, а бискесуален. Добре де, ако реши, че все пак предпочита по-скоро мъже, а не жени? Тогава и най-прекрасната и сексапилна жена да си просто нямаш шанс. Освен това не ти ли е малко гадно, акознаеш, че го е чукал мъж? Или той го е правил с мъж? Нямам против различните - да правят помежду си каквото им харесва, но когато искаш да си с мъж, който прави секс и с мъже или ще прави някак не ме звучи добре.

6.   НЕ не ми е гадно защото тойе страхотен човек! Всички ме съветвате да правя това което искам но незнам как? Та той дори незнае че искам това от него даржим се все едно нищо не е било искам и аз да знам какво чуства и дали и тои иска същото но незнам как да го накарам да каже какво иска и какво за това питам как да го провокирам?

7.   От №5 - излиза, че не си сигурна дали го привличаш като жена или по-точно защото си жена. Аз поне така го разбирам. Ами как да го провокираш - обличаш се секси /не прекалено естествено/, каниш го някъде да си говорите за нещо, пийвате малко, ако се танцува е по-добре и по реакциите му ще усетиш имаш ли шанс. Когато един мъж се отпусне, когато разговорите с в насока интимни отношения и секс при приятна музика и когато танцува с една жена няма начин да не се прояви отношението му. А ако си по-смела може дирактно да му намекнеш илби направо да кажеш, че много го харесваш, но не си сигурна, защото има едно НО и т. н. т.