Споделена история от Секс и интимност

Секс и чувства
Аз съм на 36 години, а мъжа с който живея на 42. Имам нужда от повече секс, а не го получавам. Смятам, че съм достатъчно освободена в секса. Правили сме всичко, което сме искали без задръжки. Отказвала съм само тройка. Той твърди, че му давам всичко от което има нужда, но в последно време докато го правим, не откъсва очи от порното. Има моменти в който сякаш мен ме няма дори не ме докосва. Това ме кара да се чувствам ужасно. Правим секс може би един път в седмицата. Говорила съм с него, че искам повече, но ми отговори, не можел много често. А иначе често и бързо се възбужда, но без продължение. Вече съм много объркана и не мога да разбера каква е причината. Ако има някакво значение от 2 години сме заедно. Много го обичам, но започвам да се съмнявам в неговите чувства. Разбираме се добре -няма скандали и разправии. Държим се с уважение един към друг. Иза двамата е втори брак и имаме по едно дете.

Коментари

2.   Кофти ситуация, вече един път си направила грешка, очертава се втора...Трябваше да си вземеш по-млад мъж, друго какво да ти кажа. Нещата ще стават по-зле. Един път седмично, после един път месечно, после Коледата ще ти е по-честа.

3.   При вторите бракове най-често тръпката е доста вяла или изчезва. Всеки си тегли към неговите проблеми, неговото дете и става една...трудно е при тези бракове. Надявай се да се напаснете, иначе ще се разпадне всичко. Жалко е, но в повечето случаи е така.

4.   Искаш секс - намери си любовник ако мъжа ти не ти дава това, от което имаш нужда.
Искаш любов - дръж си го и си го обичай.

Ако искаш и двете в едно...намери си друг :)

5.   Според мен проблемът е в порното - разбрах, че гледате по време на секс. Изкривява се сексуалността с порното.

7.   Всъщност това да се пуска порно беше негово желание. За мен не е проблем да го игнорирам докато правим секс. Аз нямам нищо против порното, но това което той прави не ми харесва. Даже си мислех да го направя и аз същото за да го усети. Ще си легна по гръб и ще си гледам телевизора, а него да го оставя да видя какво ще прави.

8.   Никакво порно по време на секс! То е все едно ти да си дупката, а фантазията му там. Аз бих прекратила акта веднага или ще обърна на порно със здрави, големи негри и ще запищя откеф втренчена в екрана, дали ще му е ок?!
Явно си си взела порно маниак и е успял долу-горе да функионира с жива жена до себе си известно време...

9.   Замислям се, че може би не го привличам вече, но не иска да го признае.