Споделена история от Секс и интимност

Обрязан или необрязан?
Момче съм и се чудя дали да не се обрежа защото така пениса изглежда по-добре. Нямам проблем със забелването, сексът е супер, но просто повече ме кефи как изглежда обрязания пенис и искам и моя да е така.
Въпросът ми е към момичетата, според вас по-добре ли изглежда обрязания пенис?

Коментари

1-50 от 60

1.   По-естетично е, по-хигиенично е, по-здравословно е - и за мъжа, и за жената.

2.   Не! Аз съм момиче на 21г. и не харесвам обрязани, изглеждат гумено и изкуствено. Освен това съм чувала, че си губел чувствеността постоянно забелен като ти се трие в гащите и удоволствието от секса не било същото. Харесвам ги естествени с кожичка ;) по симпатични са.

3.   Обрязан!

4.   Съмнявам се, че момичетата са наясно кой пенис е обрязан и кой - не е. Изобщо последното нещо, което ще ги впечатли у един мъж е вида на неговия пенис. Ако не им кажеш, че си обрязан, просто няма и да забележат. Като го кажеш, някак си по-скоро се стряскат. Иначе - да, визията става по-добра. Хигиената му - също. Но има и и кофти страни. Чикията изобщо не е това, което е при необрязаните! Фелациото - също. Направо забрави за кефа от него!
Обрязах се на 40 години. Имах здравословен проблем (не със самото забелване). Решението му напълно оправдава новопоявилите се проблеми. Та не ти го препоръчвам заради едната суета!

Дз,

5.   Обрязаният пенис става многоoo по-слабо чувствителен, поради две причини:

1 - кожата която се изрязва, съдържа най-чувствителните клетки на пениса, потърси за ridged band. Огромна част от удоволствието ти по време на стимулация, идва от тази кожичка.

2 - главичката изсъхва с времето и става все по-слабо чувствителна.

Ти си прецени дали си струва... естетиката е въпрос на вкус, но според мен, необрязаният пенис изглежда по-възбуждащо и главичката е много по-лъскава и хубава.

APrince-

6.   Аз не съм обрязан. Но имам много добра приятелка, с която си споделяме, вкл. и интимни неща. Тя ми каза, че е спала няколко пъти с обрязан мъж и било страхотно, особено аналния секс. Невероятно го усещала в дупето.

8.   Много по-хигиенично е, и мисля, че това е самодостатъчен факт, че е по-добре обрязан.

9.   2 не е момиче. Не изглежда хич изкуствено, а да не говорим, че по-симпатичният ТИ естествен е адски гнусен и нехигиеничен. Повечето жени, особено тези с малко повече акъл, предпочитат обрязан.

12.   Аз съм момиче и ако стигна до спалнята с някой мъж и съответно видя, че е обрязан, ще се облека и ще избягам. Въпрос на вкус, но мен лично ме отвращава.

13.   И аз съм за обрязан, няма да ти намалее кефа от секса, най-много да издържаш повече. Да не говорим за хигиената....

14.   Ако обрязан пенис беше по-хигиеничен, природата отдавна щеше да ни е "обрязала", обаче тояа не се е случило нито за човеци, нито за кучета, котки, мечки или камили. Но както казал Айнщайн, човешката глупост е безгранична и какви ли не ги мъдри в последно време.

15.   Виж сега, аз направих тази грешка да си го държа постоянно оголен, забелен и с времето поради това, че главата се търкаше постоянно в бельото тя загрубя, чувствителността спадна, вярно по чисто е, при голяма възбуда пак се изпитва удоволствие, но при чести полови актове удоволствието е по малко и трудно се свършва понякога, след близо 3 години реших да прекратя тази практика и върнах кожата напред, но започнаха едни сърбежи, чувство за сухота, вероятно се беше получило възпаление вследствие на намалената защитна функция на препуциома, след лечение с Канестен за гъбички отворчето на пениса започна да ме дразни, след като приключих двуседмичното лечение на третата седмица дразненето в канала изчезна и сега съм добре, но чувствителността на члена е намалена и сега ще трябва да чакам около година а може и повече за да се възвърне. Така, че всички, които практикуват този метод "носене на оголена главичка под бельото", не го правете!

16.   И при жените, и при мъжете обрязването има огромни ползи от хигиенна гледна точка. Премахването на кожичката на пениса е също като частичното премахване на лабиа минора. При жените хигиеничните ползи са още по-големи. Няма обрязани жени, които да са развили вулвит например, и почти не се натрупва смегма.

Аз самият предпочитам обрязани жени, така че и аз се обрязах още на 18. Преди това нашите не ми позволяваха.

17.   Ако беше по-здравословно тази кожичка да я няма, не мислите ли, че мъжете щяха да се раждат без нея? !

18.   Авторът е.
Единственото което ме спира засега е страхът от операцията. Само като видя ножиците и ми причернява. Гледах клипчета на обрязвания - направо ми стана лошо като гледам. Иначе искам да се обрежа и ще го направя скоро, но не знам как да преодолея страха. Някой който е минал операцията може ли да сподели какво е усещането?

19.   16, имаш ли представа какво е обрязана жена? Явно си мюсюлманин, затова разсъждаваш така. Това е най варварското в исляма, да отрежат клитора на жената, това е равносилно да скопят мъжа. Губи се чувството за удоволствие от секса, те затова и го правят, искат да превърнат жената в биоинкубатор, не искат тя да изпитва чувства, за да не залитне по други мъже. Това е провокативна тема, не трябва да се допускат такива, те са противочовешки, останки от средновековието. Даже в мюсюлманският свят не се обрязват жените, само в някои дивашки племена се прави!

20.   Няма усещане - под упойка си и не виждаш какво прави доктора. После обаче известно време е кофти, много кофти ...
Отказваш се откефа на оралния секс? Пренебрегваш светата чикийка? Мислиш, че момичетата ще "му кацат кацат като мухи на мед"? Няма, вярвай ми!
Поне запомни добре удоволствието от тях сега и дано имаш доблестта след време да признаеш грешкота си и да правиш максималното да предпазиш други решили да се подадат на едната суета!

21.   Твърде ми е интересно, къде пичът под номер 16, си намира предпочитаните от него, "обрязани" жени?! По нашите ширини такива не съществуват! Да, в Африка, на места, все още се практикува този варварски обичай, е може и другаде някъде, само че не хигиената е целта на занятието, сори пич, нещо си се объркал, ама жестоко!

22.   Авторе, няма от какво да те е страх. Грешката ти е, че си гледал такива операции в нета. Мен ме обрязаха на 4, понеже съм мюсюлманин. Спомням си го ясно. Обрязаха ме без упойка и почти без стерилизация, защото това беше 1989 и такива неща тогава ги правехме нелегално в домашни условия, понеже тогавашният режим не разрешаваше. И въпреки всичко не съм умрял.

А сега вече се прави в болнични условия в стерилна среда, с по-добри инструменти, от по-добри специалисти и реално не виждам от какво се притесняваш. Операцията е лека и гледам сегашните хлапета, които ги обрязват, след няколко дни вече си водят нормален живот. Иначе при мен имаше дискомфорт няколко дни и си беше трудно да пикаеш, ходих с широка рокля, за да не се допират дрехите.

От естетична гл. т. мисля, че няма съмнения, че е по-добре, но в нееректирало състояние. В еректирало няма голяма разлика. От хигиенична да не говорим. По-здравословно е. Лекари са ми казвали, че няма регистриран случай на обрязан, болен от рак на пениса, нито на жена, болна от рак на матката, която е спала с обрязани мъже.

За удоволствието не мога да кажа, защото съм обрязан на 4 и нямам база за сравнение, но определено си изпитвам удоволствие от секса. Не знам дали ако бях необряан, щеше да е още по-голямо, но и сега си е голямо.

Сега знам, че ще ми наскочат някои хора, но така или иначе коментарът ми е конкретно към теб, авторе, с цел да си кажа от опит (макар че доколкото разбирам въпросът ти е повече към жените, но все пак), а не да споря за каквото и да било. За мен само хигиената и по-ниския риск от някои болести са достатъчно предимство.

23.   от 16 до 19, това обрязване, което включва премахване на клитора не идва от Исляма, то си е от племената в Африка. Истинското женско обрязване просто премахва малка част от срамните устни, намалява им обема така да кажем и съответно се натрупва по-малко смегма! Прави се още докато е малко момичето, както е най-добре да се направи и мъжкото обрязване (докато е малко момче), не като мен... Такива обрязани жени са много по-хигиенични от необрязаните.

24.   След като нямаш физиологичен проблем няма смисъл да го правиш, най силните оргазми се изпитват когато не си обрязан това е достатъчен довод за да не го правиш!
Към 20, няма проблем с чекиите и да си обрязан, носил съм си го оголен постоянно, което е равносилно на обрязване и от опит знам, че чекия си се прави без проблем директно стимулирайки главичката,не препоръчвам на авторът да си го носи забелен защото както са казали преди мен има риск после след връщането на препуциомът обратно от възпаление и дразнене докато се овлажни вече загрубялата главичка!

25.   от 21
Извинявам се на автора, че измествам темата, но тук се заформи интересен спор и с негово позволение, отново ще задам въпроса си към 16/23 - Къде ги намираш тези обрязани жени, питаш ли ги, дали са, по обяви ли ги търсиш? Съгласна съм, че се правят подобни корекции, но не и в детсвото (изключвам физиологичен проблем), а когато жената не харесва визията и размера на лабиите! А смегма ще си трупа, ако ще и с ъглошлайф да ѝ е мината вагината, ако я мързи да си я мие!
Пак се извинявам на автора, а мнението ми по неговия проблем е, щом има желание, да се обреже. Няма точен отговор, кое е по-добре и едното си има и плюсовете и минусите, и другото, всеки мъж има правото да избере и как ще се чувства по-добре, успех!

26.   За мен сексът и оралната с обрязан мъж ми харесаха много. Езикът ми не усети нищо неприятно. Напротив. Искам го пак :-)

27.   24-говориш без да знаеш.. това, че го носиш оголен, не е същото, като да си обрязан, защото кожичката ти е все още налична, а тя съдържа огромно количество клетки, които играят роля в чуствителността и оргазма. Обрежеш ли се, се лишаваш от тези клетки и нищо няма да бъде същото, провери ridged band, стимулирай кожичката и ще видиш че съм прав. http://www.can-fap.net/preview/fundraiser_preview_multipleforegasm.shtml тук се вижда на какво е способен един необрязан пенис, благодарение само на ridged band-a. APrince-

28.   24, не заб, уждавай момчето! С чикиите има много разлика! Явно изобщо не ти е ясно какво се изрязва. Отрязва се доста кожичка и фрикциите после не са това, което са били. Да, изобщо си се лъска, но е друго... Носил съм си го и аз забелен преди да се обрежа. Ми няма почти нищо общо.

29.   26, заправещия оралната няма провлем. Няма какво неприятно да усетиш, изпиташ. Напротив - хигиената принципно е на по-високо ниво. От друга страна си го оплюнчила обилно, та няма как да усетиш сухотата му. Но той... почти не усеща труда ти. Или поне не по начина, по който се усеща от необрязан.
За секса. Ще кажеш ли, че би разпознала дали е обрязан с проникването му в теб?
Правила ли му чикия? И на необрязан? Ако - да, би трябвало да ти е ясна разликата.
А за визията не казвай повече нищо добро в тази тема :) Все пак - колко време от цялото ви общуване му го гледаш (му се възхищаваш)? Представяш ли си го в друго време? Точно този - обрязаният. Ако някой необрязан, но с добри размери ти е доставил яко удоволствие и друг обрязан - не чак толкова, ще предпочетеш ли втория основно заради визята му?
Тово, че обрязаните могат по-дълго също е несериозно. Не бях обрязан и си карах доволно. С годините нещата се влошиха. След обрязването обаче не мога да кажа, че съм започнал да издържам повече.

30.   До 28 от 24, напротив същото е, носил съм го оголен три години, чувствителността спада и при самозадовоялване стимулирах директно главата и короната и без да използувам препуциома.
До 27, в препуциома няма никакви чувствителни клетки, това една кожа богата на мастни жлези които смазват главичката на члена и по този начин я правят по чувствителна, когато тя се държи открита загрубява и съответно и удоволствието е по малко. Проблем се явява когато след дълъг период-2, 3години главата е била открита и когато се покрие отново с препуциома, той започва да я смазва, но тъй като тя е загрубяла започва едно дразнене и усещане за сухота и особено отпред на отвора на главичката и необходимо да мине много дълго време докато тя се омекоти а не е изключено и първоначално да се появи инфекция. Предполагам, че номер 28 е забелязал това ако след много дълъг период си върнал кожата, препуциома напред!

31.   До 30 от 27 - като няма чувствителни клетки, защо мога да стигна до оргазъм само от лекото галене на кожичката? Прочети в гугъл за ridged band, както написах по-рано, има страшно много информация по въпроса. Виж видеото, което пуснах в предишния си коментар и ми кажи честно - това един обрязан пенис може ли да го постигне? APrince-

32.   И защо се казва необрязан ми е чудно като се позамислих? За думата обрязам разбирам, ама все едно на нормално изглеждаш човек да кажеш, че има две неампутирани ръце и два несчупени крака.

Ей вие, необезглавените, защо сте се обрязали? Абе друго си е да си обезглавен, нито махмурлук те гони, нито ушна кал има, нито храчиш, нито в носа си бъркаш, нито лош дъх сутрин - хигиенична работа... А за някоя лоша работа като инсулт да не говориме.

33.   От 27 до 30, свършваш защото главичката ти чувствителна търкайки я през препуциомът! Оголи препуцомът и го пипни с ръка, няма да усетиш нищо, там няма никакви чувствителни клетки!

34.   от 27 до 30 това което се вижда на видеото е трик с спиране на еякулацията, пуска се малко течност и за момент се спира, после пак стимулация пак се пуска една две капки и се спира за момент, това може да се постигне и при обрязан пенис без никакъв проблем, има хиляди видеа показващи това.

35.   И двете имат своите плюсове и минуси... затова е добре да обмислиш преди да предприемеш някакви действия.
Чувствителността не е толкова силна понеже главичката е свикнала на търкане, но действително е по-хигиенично, макар да не виждам проблем, ако се миеш редовно.
Като цяло не виждам причина излишно да лягаш под ножа, но разбира се решението си е изцяло твое. Каквото и да е то ти пожелавам успех!
Ф18

36.   До 34, това няколко капки ли му викаш? Много добре знам как действа техниката, която си описал, но във видеото не е това. Не знам за теб, но аз мога да свърша само с леко докосване на препуциома и ми е много приятно да го докосвам. Други мъже свидетелстват същото, за теб не знам. APrince-

37.   32, сложно е (за теб вероятно)... За някого се казва, че е умен, за друг - че е неук. Естественото състояние (без дългогодишно въздействие) на мозъка е неук. Но когато става въпрос за такъв никой не казва "този човек е нормален", нали?
Също така как ти звучи "този е с апандисит"? Аз лично казвам за някого, че е опериран или не е опериран от апандисит. Второто за теб е нормалното състояние и не бива да се казва за когото и да е, че не е опериран от ападисит? Ти самият опериран ли си? Ако не си, не би се и опелирал за нищо на света? Предпочиташ да си с неампотиран апандисит дори и да те грози перитонит?

38.   Като жена мога да кажа, че не намирам разлика в секса с обрязан мъж и с необразян такъв. Едно и също е. Виж вече от мъжка гледна точка за чувствителността не мога да изкажа мнение.

40.   Кажи на питащия за визията - харесва ли ти много повече как изглежда обрязаният? Има ли това изобщо някакво значение за теб? Колко време от контакта му го гледаш? Заглеждаш ли се изобщо в "него", поне на нов партньор?

41.   Аз пък го усещам като обрязан. И на двете места, но особено отзад, определено се усеща.

42.   Ти луд ли си дa де осaкaтявaш?? Товa се прaви сaмо aко стрaдaш от фимозa. Другото е комерсиaлнa пропaгaндa нa рaзни чaстни болници зa дa си изръсиш пaрите.
Имaх едно гaдже и той беше обрязaн. Сексa с него беше УЖAСЕН. Глaвичкaтa нa пенисa му не беше нежнa и глaдкa, a сухa и с нaпукaнa кожa. Дa не говорим че имaше грозни белези, незнaм кaк сa го рязaли но беше грозно. Нaй-ужaсното е че той ми сподели че с обрязвaнето сa му съсипaли половия живот. Чуствителносттa рязко му е нaмaлялa. С презервaтив не усещaше нищо. A без презервaтив кaто го прaвехме мен ужaсно ме стържеше с тaя сухa кожa. Колкото и дa бях мокрa, пенисa му ме стържеше отвътре. Ужaсно.
Дa не говорим че нa мен ми се струвa aдски неестетично един обрязaн пенис. Природaтa не е сложилa нищо излишно в човешкото тяло. Щом имa препуциум знaчи имa някaквa вaжнa функция.
Пък зa хигиенaтa не се притеснявaй. Живеем в 21 век и всички имaме течaщa водa.

43.   42, фантазираш. Явно изобщо не си виждал(а? ) обрязан камо ли да си ползвал(а).
За хигиената и водата... идея си нямаш за какво иде реч. Едно е да си миеш ръцете, съвсем друго е да имаш проблем с "хигиената" му!

44.   До номер 14, който твърди че ако било по-хигиенично природата щяла да ни създаде обрязани
Брат, защо си миеш зъбите? Природата щеше да ни създаде без зъби.. а излишното окосмение, което смърди когато се изпотим? Стига сте се оправдавали с природата а се вкарайте в ред!

45.   Като премахнат апендикса, не можеш да развиеш апандесит. Същото е и с кожичката на пениса - като я премахнат става много по-хигиенично и неможеш да развиеш болести. В Ислямските държави където се обрязват практически няма СПИН например.

46.   42 е мъж, при това нехигиеничен.
Аз като жена пък не бих правила френска "качулат" колкото и да го мие, винаги може да остане там нещо..
Моят мъж е обрязан като малък именно заради фимоза, изплаква си го буквално след всяко уриниране въпреки това. Не само, че не е нацепен и тем подобни глупости, а ми е баси кефа да си играя с него, казвала съм му стотици пъти, че е много вкусен.
А тойсам е казвал, че ако не бяха го обрязали по медицинска нужда, щеше да го направи като възрастен от хигиенична гледна точка.
И понеже някои го свързват (оправдание?) с други религии т.н. да кажа, че произхожда от семейство които са работили в оези държавни служби, които мразим...
Той самият е бил притиснат да учи за подобна служба макар че, по-късно е "ударил шапката" в земята и решил, че не е "неговата" професия.
Нямате извинение!

49.   45, причината в ислямските държави практически да няма СПИН никак няма да ти хареса и тя не е в обрязването, сети се коя е... Обрязването не пречи на предаването на ХИВ, пообразовай се.
Без апендикс пък може много по-лесно да развиеш възпаление на червата, защото той е като "сливица" за червата. Да си правиш операция за премахването му, без да има нужда, също крие някакъв, макар и минимален, риск. А често срещаното явление "възпален апендикс" се дължи на некачествената храна.
44, всъщност миенето на зъбите щеше да е излишно, ако храната ни беше изцяло натурална. А тя в днешно време няма как да бъде такава. Дори и да ядеш само плодове и зеленчуци, те са пръскани с отрови, дори и да не са, и в почвата има някакви замърсявания, от които не можеш да се изолираш. Така че, не природата ще е виновна за развалянето на зъбите и лошия дъх, ако не се мият.
За окосмяването - ти си написал причината да се премахва, и тя е естетична, но не виждам това каква връзка има с препуциума...
В крайна сметка, всеки сам решава какво да прави, но като видях какви глупави коментари има, реших да напиша това...

50.   до 49 от 45: Предполагам си необрязан и затова така говориш. Предпочитам да не общувам с необрязани. Имате тотално различно мислене и поведение. Като цяло необрязаните са много зле. Затова Господ Бог е направил съюз с обрязаните, защото са много по-интелигентни.

52.   Според мене обрязването е един голям интимен лукс който не всички мъже биха позволили. Някой заради религията, някои заради, страха от болки при операция. Причините за обрязването при мъжете са различни - традиции, хигиенни съображения, медицински причини. В България обрязването винаги се е свързвало с израза “рязан турчин”. Но всъщност е най-разпространено в САЩ. 75% от американските мъже са с отстранени кожички на члена. Една трета от мъжете по света са обрязани, като 70% от тях са мюсюлмани. При обрязаните риска от половво предавани заболявания е нулев. Сексуалният акт е по продължителен, жените изпитват повече удоволствие. А при не обрязаните под кожичката се събира смегма което е едно огромно гнездо на микроби в това число и гъбички. Който не рядко причиняват болести като фимоза и рак на главичката който лечението много болезнено и при някои случаи абсолютно не вазможно с адски болки и страдания. Итака аз съм за обрязването.

53.   Поредната глупост,че рязаните не боледували от полово предавани болести.Ако се спазва елементарна ежедневна хигиена ,няма да се събира почти нищо под кожичката.А това,което се събира е естествена смазка. Зъбите си миеш всеки ден ,не си ги вадиш,нали?Животните се ближат непрекъснато по цялото тяло за да поддържат хигиена,хората не се облизваме и трябва да ползваме вода.
Би ли посочил линк с адекватна информация,че американците са обрязани?

55.   Не мога да определя, дали лъжите в тази тема са продукт на тролщина или ма чудовищна неграмотност.

1. Лъжа: При обрязани рискът от полово предавани болести е нулев.

Оборващ аргумент: По време ма епидемията от СПИН в САЩ в края на двадесети век 85% от заразените мъже са били обрязани.

Оборващ аргумент: Венерическите болести се предават еднакво лесно, както при обрязани, така и при необрязани.

2. Лъжа: В ислямските държави практически няма СПИН.

Оборващ аргумент: В последните 10 години са обявени епидемии от СПИН в Алжир, Либия, Судан, Египет, Ирян и Мароко. Над 80% от инфектираните са се заразили с вируса по полов път.

3. Лъжа: Обрязаният пенис е по-хигиеничен.

Оборващ аргумент: Обрязаният пенис е по-хигиеничен, само при население, което няма достъп до течаща вода и сапун.

4. Лъжа: Обрязаните мъже издържат по-дълго, преди да еякулират.

Оборващ аргумент: Няма нито едно сериозно доказателство в подкрепа на тази лъжа. Q. E. D. Т. е. преди нещо да се обори, първо трябва да се докаже.

Дядо Торбалан

56.   Искрено се посмях с някои от коментари, наистина благодаря за което :-) :-) :-)
Надявам се, че са писани с хумористична цел, защото толкова глупости, събрани на едно място, не бях чел скоро!
Ако изключим, че някои медицински състояния препоръчват обрязване, което обаче се случва много рядко, обрязването е първобитна простащина, с която се осакатяват мъжете!
1. Полово предаваните болести не зависят от това дали члена на един мъж е обрязан или необрязан!
2. С какво един обрязан член е по-хигиеничен? Ако живеете в пустинята, нямате достъп до вода и сапун и се къпете два пъти в годината, може би е така... Живеем в България! Колко често се къпете? Смехотворна теза... Как за толкова време нито една жена, с която съм бил интимен, не ми е споделяла, че има забележки към хигиената ми? !
3. Обрязаните мъже издържат по-дълго, преди да еякулират. Е това вече е абсолютна глупост! Говорил съм на тази тема с няколко жени, които в миналото са имали интимни приятели, които са обрязани. Никоя от тях не ми е сподели подобно нещо, даже напротив... Заради обрязването, имат проблем с ерекцията, поради загрубяване на кожата на главичката на пениса и по-трудно се възбуждат. Това разбира се са думи на моите приятелки, с които аз не съм бил интимен и не могат да направят такава база за сравнение.
Сегашната ми приятелка обаче също е била интимна с обрязан мъж преди години. Сподели ми, че е свършвал много бързо, имало е случаи, в които дори след няколко "тласъка" свършва... само за пример - аз съм необрязан, на 32 години, правя секс поне 2-3 пъти седмично, без проблем правя три "тека" един след друг, като след първия, който в зависимост от това кога последно съм правил секс за последно, продължава между 15 и 35-40 минути, след това мога да карам по час и отгоре, преди да свърша отново.
И за да обобщя - никоя от жените, с които съм бил до момента, не е имала оплаквания от хигиена ми или от "бързина" ми на свършване, защото съм необрязан! Хайде със здраве!

57.   Който е решил да се обрязва нека се обреже, но само гема да не се пипа, ако е възможно!

61.   Отговорът ми е твърдо-ДА! Момиче на 22 години съм.
В момента съм във връзка с обрязан мъж и всичко ми харесва много повече отколкото преди, когато съм била с необрязан. Пенисът му изглежда много по-добре от необрязаните, някак си е “по-симпатичен”, хигиената определено е много по-голяма от тази на необрязаните, защото в кожичката се задържа мръсотия и миризма(дори и да е много чист,тези две неща ги има). Удоволствието от секса е по-голямо.
А това за природата какво ни е дала и какво не са пълни бабини диветини и разсъждения от едно време-пълни глупости!
В момента живея в САЩ и тук по-голямата част от мъжете са обрязани от естетическа и хигиенна гледна точка и това е нещо нормално. По този начин след време се предпазва и жената от разни болести при полов контакт, не казвам, че няма вероятност да се разболееш от някаква болест, но шансовете са минимални при предаване на гъбички например т.н.

1-50 от 60