Споделена история от Секс и интимност

Проблем с оралната любов
Здравейте. Момиче на 16 години съм, почти 17.
Имам проблем, относно оралната любов.
Бившият ми приятел, с когото скъсахме преди месец, ми правеше и следователно искаше и аз, но просто не успявах. Имам предвид, че просто кляках и отново ставах, защото нещо ми казваше да не го правя. Иска ми се да го напрява, но нещо ме спираше.. страх ли е не знам.. на какво се дължи това?

-моля модераторите да публикуват историята ми, защото наистина ми е важно...

Коментари

1.   Сигурно не си го е мил преди това и е сиренясал.

2.   Това не е да се насилваш да изпиеш едно хапче, трябва ти вътрешна нагласа и най важно, чувства към човека на когото го правиш! Иначе само кур... те го правят без чувства, но за пари!

3.   Не правете орална любов, получава се претъркване, възпаление в резултат на което се развиват гъбички.

6.   №3, най много гъбички има във влагалището, ако поддържаш хигиена на устната кухина няма нищо опасно. По скоро предразсъдъците те мъчат! Орална любов не се прави със зъби, няма как да се претърка, не си търси оправдания!

7.   Пусни си подходящ видео материал, изгледай няколко подобни клипчета, а след това приложи наученото върху прототип (банан, краставица и т. н. ) започни да тренираш. Намери си приятел... и както повечето момичета днешно време правят още на първата среща му направи една хубава... :)
Като има толкова мерак.

8.   Аз започнах да правя орална любов чак след 25. Тогава бях готова. Малка си още и не си развита достатъчно сексуално. Недей да се насилваш, желанието трябва да дойде само, с правилния мъж.

9.   Намажи главата на пениса му с мед и опитай пак. Сигурен съм, че след това ще искаш винаги да го правиш. И на него ще му хареса.