Споделена история от Секс и интимност

Искам да забременея
Здравейте, случайно попаднах на този сайт. Искам да ви питам нещо, което не ми е много ясно. От скоро започнах да водя полов живот. Искам да забременея, правим сескс с партньора ми, след като се изпразне вътре в мен част от спермата излиза навън, това нормално ли е?

Ако не е нормално имам ли изобщо шанс да забременея? Ще се радвам ако ми отговорите, чао.

Коментари

101-109 от 109

140.   138, отиди просто на лекаря си и като искаш дете - ще имаш дете, а ако си забременяла, няма проблем ако не е извънматочно, но отиди

141.   До авторката - нормално е, споко.
Но ако това продължи повечко време, аз бих накарал и партньорката ми да се изследва.
До 23, може бе, ако искаш и диаграма да ти направя? ! Хвърлих боб и видях как точно си сгафил... и да ти кажа шанс има... :D Бот... след 10 дена ползата от хапчетата за спешна контрацепция са като да си облечеш дъждобран след дъжд - тъкмо никаква. Не се научихте малките деца преди да ходите да правите "каквото правят каките и батковците", да се образовате малко сексуално. Вместо да седиш и да четеш тук, защо не отидеш да купиш 1 тест за бременност и да си на ясно с нещата вместо да хабиш нерви?
АКАТИМ

142.   137, аз ако чакам дете, определено не бих пушила да го тровя.

143.   Здравей!
Искам да ви попитам с приятеля ми правижме секс на 05. 09. 15 и когато той тръгна да свършва от вън нищо не изтече може ли да е свършел в мен защот тои твърди че не е после като ко направихме втори път изтече и на третия пак нищо не изтече вазможно ли е да съм бремена трябваше да ми дойде вчера но все още не ми доиде моля ви даите ми савети :
Благодаря предварително :)

144.   Здравейте, искам съвет, защо когато направихме опит с моят приятел да си имаме бебе аз на другия ден имах леко кръвотечение?

145.   здравейте и ние с приятеля ми искаме дете, но мисля, че имам проблем след като приятеля ми сфурши и след 1 седмица ми идва ;( незнам защо така а мензиса ми не е редовен oще от 15 годишна, а сега съм на 25 моля дай те съвет нямам думи ;(

146.   Здравейте бъдещи мами на мен също ми излиза спермата след секс ходих на гинеколог и ми каза че няма никакъв проблем след месец забременях но така и не бях разбрала разбрах чак на втория месец когато утидох пак на лекар но за съжаление беше много късно бях бремена с близнаци но пометнах и вече от 5 месеца пак правим опит но все не става

148.   И при мен изтичаше но направихме друго след като се изпразни в мен ми дъга краката на горе и продължи да ми го. Вкарва. Осло 10 минути след това и сигурно избута по навътре сперматозоидите и забременях

149.   Здравейте настоящи и бъдеще майки. Мъж, 40г. От 5 години съм семеен, тя е с година по-малка от мен. Сега работим за бебе, но жената не е много по секса, примерно по веднъж месечно. С телефона пресмята датата и само тогава правим секс, винаги е вечер, през деня секс не иска да правим. През останалата част от месеца се облекчавам сам, просто тя не може повече. Ако не е в точната вечер според изчисленията - не иска, било безсмислено. Моля споделете от женска гледна точка за тази стратегия, при вас така ли стана забременяването? Започвам да се комплексирам, че съм смотан. Иначе си правих спермограма, около три пъти над минимума съм, лексря каза че материала е перфектен. И другото, започвам все по-трудно да свършвам при секс, жената повече от 10-12 минути не издържа. Ако направим почивка, след това втори път не може, казва че анатомията се поддува. Все повече се чувствам виновен за липсата на бебе, тя се нацупва и така със седмици. Пробвах с ходене на почивка, в чужбина, дс сме далече от ежедневието - резултата е негативен, секс на чуждо място тя почти никога не може да прави. Дори вкъщи да сме, да реша да опитаме в друга стая - пак не може. В момента аз работя и ходя сам на огледи за жилище/парцел, кандидатствам и за нови позиции в работата, опотвам да съм активен като човек. С напрежението вкъщи започва да ми идва натоватващо.

101-109 от 109