Споделена история от Секс и интимност

Искам да забременея
Здравейте, случайно попаднах на този сайт. Искам да ви питам нещо, което не ми е много ясно. От скоро започнах да водя полов живот. Искам да забременея, правим сескс с партньора ми, след като се изпразне вътре в мен част от спермата излиза навън, това нормално ли е?

Ако не е нормално имам ли изобщо шанс да забременея? Ще се радвам ако ми отговорите, чао.

Коментари

51-100 от 109

55.   Пожелавам на вас и на себе си успех

58.   Малиии тук има ненормални хора...Какво толкова ако иска да си има дете и няма брак...???КАКВО???Личен избор бе хора това не би трябвало да пречи :) че колко хора с брак са се разделяли .... :Х Забременяването е сериозна тема ... ||| 6. Удряй коркова тапа след секса, за да не изтича и да е по сигурно забременяването.. ||| - това сериозно ли е?Ужас по голяма простотия не бях чела ...

59.   ?бе за някой забременяването може да не е проблем ама за други е..................И то голям................

60.   Тук не говорим за хора които не искат да забременеят ... Темата е "ИСКАМ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ" ако някой от тук на иска по добре да не пише вместо да драска некви простотии... :))

61.   Просто има хора, за които забременяването не е проблем ...

62.   В момента съм бременна в 8 ми месец.Пет години правихме опити за второ дете и не се получаваше.За мен това се превърна във фикс идея.Вмомента в който се отказах да мисля за това и забременях.Всичко е до психическата нагласа.Има спец.сайт Калкулатор за бременност и от там може да видите кога ви е овулацията и всичко необходимо за зачеването.УСПЕХ на всички и не се отчайвайте!!!!

63.   Здравеите аз имам проблем . Докторите ми казват че е на хормонална основа и само ме тапчат с хапчета и не решават проблема . Нередовна менструация знаетели дали има вазможност да не мога да завременея. Някои ми казват ,че само мисля за това -не става .

64.   Здравейте! аз съм момче на 13 години, но имам малак поглед кам половиа живот на майка и татко те са ми обяснявали много и на майка са им били казали че е с недоразвите матка но ме е родила жив и здрав такаче не се безпокойте винаги най-внезапно можете да се зарадвате ;) такаче УСПЕХ на всички!!!

66.   аз пих дуфастон и забременях

67.   И да знаете на децата най - хубавото им е ПРАВЕНЕТО!!!!!!!!

68.   Да ама при пен проблема беше,че имам 1 дете и искам второ. Но преди като родих си сложих спирала и така си я сменях. И преди 2- години ми откриха киста на яечника единя. Оперираха ме. И от тогава на сам решихме за второ. Да ама не защото лекарите ме лъжеха до последно ,че е свалена. А тя си е в мен била и ме лекуваха за стерилитет. И така 2- години. Всички иследвания за стерилност всичко ми е наред . Докато една лекарка на края откри спиралата и я извади. И със иследване на мъжъми му откриха варикоцеле. И сега се оперира и дават шанс слет операцията до 1-година. Във очакване сме дано стане.

72.   от модератора - не публикуваме коментари на латиница!

75.   здравеите на всички бъдешти мами. със съпругами опитваме от два месеца а сме женени от три години през тези три години кога се пазим кога не но несме планирали бебе до преди два месеца наистина малко време е това за да се притеснявам но си мисля защо нестава когато мие овулацията пробваме меря температурата също и пак нестава преди последния цикал след като имахме полово сношение отидох до тоалетната и изтече някакав сасирак ярко червен и си мисля дали не е от това че трябваше да ми идва наследваштия ден? или сам имала спонтанен аборт? straшно много се притеснявам моля даите сувет как става по лесното забременяване. УСПЕХ НА ВЖСИЧКИ МАМИ КОИТО С НЕТАРПЕНИ ЧАКАТ БЕБЧЕТАТА СИ

76.   Към №75 направете си иследвания и ти и мъжа ти. За стерилитет и на двамата. Защото и аз немога все още да имам 2-ро дете. Аз си направих всички иследвания и няма проблем при мен. А се оказва проблема при мъжа ми. Успех и на вас и на нас и на всички които искат да имат деца.

77.   75, не пишеш как сте се пазили през тези 3 години.
Иначе, не става толкова лесно „белята“.
Съветвам ви и двамата да спрете с алкохол и цигари и просто да правите непринуден секс, да се освободите от всякакви тревоги. Кажете си - кеф, сега ще правим необезопасен секс, пък каквото стане.
Спри да мериш, да записваш, да правиш театри.... ако до година не забременееш, тогава ходи на лекари, една година е нормална за тази цел.
И да - дошло ти е просто, не се притеснявай.

78.   Здравейте, на 24 години съм. Не съм водила полов живот досега. Нямам постоянен партньор. Решила съм,че след като съм поставена в дадената ситуация няма да чакам повече време и искам да забременея и да имам дете. Бих била много благодарна на всякакви съвети за ин витро ако е възможно в моята ситуация, какви проблеми биха могли да възникнат и всичко друго, което се сетите. Засега не желая да осиновявам ако имам шанс за друг начин разбира се... Благодаря предварително.

80.   Здравейте, на 24 години съм... с моя приятел мн искаме бебче но нестава.. пробвамв вече от 1 година.. дайте съвет има ли някакви хапчета

81.   80, ОТИДЕТЕ НА ЛЕКАР и двамата - може да е от него! Няма хапчета за забременяване, забременява се, когато двама здрави партньори правят секс. Има медикаментозно лечение, но при вас не е ясно кой е причината.

Определено имате проблем. Не се притеснявай обаче, при вуйна ми са били 2 години, и двамата здрави - после забременява два пъти едно след друго. Късмет.

82.   Ще стане момичета... дори да изтича сперма.. пак стават бебета... спокойно... не губете кураж.

83.   Аз също искам да стана мама от няколко седмици и нищо не се получава, дори си мисля че и за на пред ще е все без резултат... дайте ми съвет какво да правя и дали има някакви хапчета за по-лесно забременяване...

84.   83, зареди се с търпение и се освободи от натиска. Доказано е, че точно като най-много се напрягаш, не става. Има двойки, които осиновяват дете, година по-късно си раждат свое - просто се освобождават от стреса, разбираш ли?
Не юркай мъжа ти за разни глупости - оволации и тем подобни, правете си секс, радвайте се на телата си.
Взимай само витамини с фолиева киселина, той също.
Единственият ДОКАЗАН афродизияк за мъжа, който помага и за по-добро качество хм... на... хм... ти знаеш какво, са мидите. Те съдържат тестостерон. Полезно е да се ядат сега повече, отколкото лятото. Имаме добри миди на пазара от нашето си море, естествен продукт.
Приятно правене на бебче, завиждам ти!
(до една година „правене“ се смята за нормално, зареди се значи с търпение, късмет... )

85.   Аз също искам да стана мама от няколко седмици и нищо не се получава, дори си мисля че и за на пред ще е все без резултат... дайте ми съвет какво да правя и дали има някакви хапчета за по-лесно забременяване...

86.   Една приятелка от ПЪРВИЯ път забременя.. , а беше само на 15 години! УСПЕХ и на всички БЪДЕЩИ МАЙКИ :)

87.   много се надявам всички тук да споделят след време радостни новини. аз лично не съм имала проблем с забременяването след 11 години сега съм бременна за втори път. и двата пъти стана от първия път. просто трябва да се заредите с търпение и не обръщаите внимание на коментари като този на32. вие имате право да избирате какво искате в живота си. 32 ти си бъди креативна и си размърдаи мозъчето. познавам хора които имат деца след 10 години опити, познавам и хора които не ценят това че ги имат и именно заради това ви желая успех

88.   Здравейте аз съм на 18 години и след 25 август тази година ми закъсня преди това бяха ми изписани едни хапчета за възпаление на женският полов орган които били разтителни и ми развили яйчниците и така след 25 август аз бях забременяла от приятеля си без той да е свършвал в мен. Бях забременяла от негов секрет който се отделя преди да свърши така и така не ми повярва и ме накара да направя аборт . А искам много да имам дете от него, но той неиска не вярваше викаше че не го иска и ме накара да го махна и аз го махнах.

89.   Вместо да пишете глупости, вземете да се пообразовате малко - и граматически, и медицински! Иначе не знам на какво ще научите децата си, като нямате елементарна обща култура! Замисляли ли сте се някога за това?

91.   Потресена съм от неграмотността на тези бъдещи майки! Прав/а е коментаторът преди мен! Образовайте се малко, защото въпросите ви са абсурдни, написани на ужасяващ български език! Срамота!

92.   Слагайте си по-време на секс възглавница под дупето, така че таза ви леко да се повдига. Така се променя ъгъла/наклона и след като мъжа ви се изпразни във вас спермата ще отиде достатъчно навътре и където трябва. Няма също и да изтече веднага. Не бързайте да ставате. Даже се обърнете към стената и вдигнете краката си в "свещ" и постойте така по-дълго с цел течността да влезе хубаво навътре.
Аз така забременях.

93.   Здравейте. На 25 години съм. С приятеля ми сме заедно от почти 4 години. От година и половина опитваме да си направим бебенце. 10 месеца след като започнахме с опитите, мечтаните 2 чертички се появиха, но направих спонтанен аборт. Сега отново опитваме, но не се получава. Не се отказваме и продължаваме с опитите. Надявам се скоро да се случи. Успех на всички.

Ани

94.   Здравейте на всички, които толкова много искат да имат бебче. Ние с мъжа ми също пробваме от около 3 месеца вече, но доколкото чета по форумите не е дълго време за притеснение при отрицателен резултат от бременност. Но за съжаление и не мога да спра да мислч за това! Успех на всички ни.

95.   Здравейте аз съм на 20 години с приятелят ми сме заедно повече от година. Ние също искаме бебче но още не става. Следя си всеки месец овулацията, правим редовно секс тогава, след всеки акт стоя със вдигнати крака до стената по 10-15 мин. и всеки месец чакам да ми закъснее цикалът или да не дойде въобще. Стискайте ми и на мен палци и да не се отчайваме.

97.   Здравеите аз съм на 28г и от7г се опитвам да забременя но немога опитвахме какво ли не, и лекари и хапчета. някои може ли да ми даде савет като по опитни лекарите казват че всичко е нарет, цикалът ми е редовен. имам един спонтанен аборт и от тогава не става.

99.   Чела съм статии, че колкото повече двойките си поставят за цел забременяването, толкова по трудно става. Много двойки, които пробват с години и не се получава, а няма медицински проблеми, после или като решат да спрат с опитите за бебе и просто си правят секс, или след като осиновят, изведнъж се получава и бебчо пристига на бял свят. Не си го поставяйте като фикс идея.
Идете и двамата на прегледи за всеки случай. Вдигането на краката също е добра тактика, както и изчисляване на овулацията. Но преди всичко не се стресирайте за това и се наслаждавайте един на друг!

102.   Аз съм на 20 години и още нямам цикъл. Лекарите казват че няма проблем. С приятеля ми се опитваме да имаме бебче но се притеснявам че това няма да се получи.

103.   Здравеите аз съм на 22 години и също правя опити за збременяване и не се получава но не съм се отчаяла
не го правете и вие когато е писано тогава ще стане

110.   Здравейте на всички! Аз съм на 24 години и от 2 години чакаме желаното бебе, но не се получава... Ходихме на лекари и излезе, че проблема е в мъжа ми(само 12% от сперматозоидите са в активно положение). Вече от 2 месеца насам се лекува, но засега няма резултат. Лекаря твърди, че всичко е наред, но защо тогава не става? Дали не е на нервна почва? Ужасно съм отчаяна...

111.   Това с истичането нетрябва да те притеснява и при мен е същото, както ипредполагам и при другите. Жена съм на 27 и имам 2 деца. При мен се получава при всяко свършване. Дори и като не съм в овулация тестовете ми показват че съм оплодена. Идвете ми бебета са от само едно празнене на мъжът ми без да сме повтаряли с денове и тн. Иначе ако не се получи след множество опити имате проблем и ходете при генеколог зада ви направи иследване. Ако сте здрави би трябвало дори и от няколко капки сперма да бъдеш оплодена. Атова че истича не би трябвало да е проблем. Иедин сперматозоид да попадне кадето трябва е достатъчен за да се получи крайният резултат.

112.   Здравейте, на 23 години съм. Пия противозачатъчни заради нередовен цикъл а искам да забременея. Как може да се случи това? Има ли анти противозачатъчни?

113.   112 - няма „антипротивозачатачни“ - има мъжка сперма. Забременява се чрез секс. Средно трае 1 год. при РЕДОВЕН секс и спокойствие. Ако след 12 м. не се е стигнало до забременяване - потърсете лекар. При 24 м. опити вече почва лечението и да се търсят причините.
Съвет при теб - довери се на инстинките си. Когато най-много имаш желание за секс, задължително го прави - най-вероятно тогава ти е оволацията. Гледай ПОСЛЕДНАТА менструация - 14 дни след първия ден на менструацията горе-долу е оволацията. Има и тестове за оволация в аптеката, но аз мисля, че стресират и са излишен разход. Отдай се просто на готин, редовен секс с партньора. Семо мъжкото семе може да те забремени - няма лекарства за това.

114.   "АНТИПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ"!!! Му-ха-ха-ха! До къде стигна извращението на консуматорското мислене!!! Че всичко се решава с хапчета! Ако не са зачатъчни, ще са противозачатъчни. Ако не се противозачатъчни, ще са антипротивозачатъчни!!!
Уджаз! Уджаз! Жива да не бях... (защо му дадох?)!

117.   Здравеите аз съм на 24 години и имам едно прекрасно момченце на 3 години. С бащата се разделихме и сега живея а мъж с които се омъжихме. Много искаме да имаме дете но по много причини неможем редовно да правиме любов но когато го правиме всеки път тои свършва в мен и всеки път несе получава а тои има от предишният си брак 2 деца но намен наскоро ми намериха голяма киста на левият яичник но имам напълно нормален цикъл кажете какво да направя първото ми дете много бавно стана в болницата като го раждах казаха че вторият път по лесно се получава дали защото в момента съм във стрес или от друго но просто нестава а много го искаме

122.   На 25 години съм и ние с моя приятел правим опити за бебе от 3 месеца и все още нищо вече започвам да се притеснявам дали нещо не ми е наред...

123.   Здравейте! Аз съм на 20 години и от 1 година с мъжа ми се опитваме да имаме дете. До преди няколко месеца ходех постоянно по лекари защото се оказа че имам кисти на яйчниците, но те ми отговаряха със следният отговор.... ( Когато родиш дете ще се оправиш и няма да имаш проблеми вече с кисти ). Според мен и докторите не помагат, кажете ми моля ви ако някой знае как мога да зачена! Надеждата ми вече започва да изчезва!

125.   Здравейте с приятеля ми сме заедно от 3 години и живеем заедно от доста дълго време аз много искам бебенце но той все се дарпаше и казваше че още не е време и скоро ме изненада по време на половия акт с решението че вече е време но сепритеснявам толкова много вапроси ме измучват преди години има поликистоза малки кисти и ме изчистиха доктора каза че годни цикъла ми ще бъде не толкова точен и е така идва през доста дълъг период но винаги си варви по 7 дена с големи болки има е случей да ми прескочи месец страхувам се да отида на лекар за да не ми каже някоя лоша вест но ако не стане бебе ще ида нямам избор но колкото и да го искам си знам че сега не е станало не се и надявам дори сигурна съм че не е а с този нередовен цикъл е трудно в някакво неведение адско съм постоянно мисля затова

127.   Зравеите на всички аз със мъжътми ходим по тези мъки вече шест години и докторите все казват нямавй нищо даже самите те се чудят защо не става питахани дали не cе раделяме дали заминава на работа някаде ние вообще не се разделяме кадето е той там сам и аз точно заради това незнам вече какво оште трябва да направим какво ли не пробва но вече немога да живея с тази мъка искам и ас наидопосле да прегрна своето мъниче да да бутам и ас количка както приателките ми бутат оф много мие мъчно и когато говоря по тази тема винаги плача много често си мислех да си осиновим едно бебче и да се сврши мъката но мъжътми нее на същтото мнение той казва ни няма ништо значи бок си знае работата ти искаш на сила да ймаме бебе щте видиш как бок ще ни даде дано тои като излиза с приатели може и понякога и за деца да си говорят но повечето пъти си говорят по други теми сигорна сам не вярвам да си говорят винаги все за деца ааз когато излизам с приателки и всички с колички а останалите бременни как мие намен само вие със същите историий можете да разберете тази болка? моляви ако сте чули за нещто и ви помогна посъветваите ме моляви незнам вече какво да правя обърканасам

Благодаря ви предварително

128.   Зравеите на всички аз със мъжътми ходим по тези мъки вече шест години и докторите все казват нямавй нищо даже самите те се чудят защо не става питахани дали не cе раделяме дали заминава на работа някаде ние вообще не се разделяме кадето е той там сам и аз точно заради това незнам вече какво оште трябва да направим какво ли не пробва но вече немога да живея с тази мъка искам и ас наидопосле да прегрна своето мъниче да да бутам и ас количка както приателките ми бутат оф много мие мъчно и когато говоря по тази тема винаги плача много често си мислех да си осиновим едно бебче и да се сврши мъката но мъжътми нее на същтото мнение той казва ни няма ништо значи бок си знае работата ти искаш на сила да ймаме бебе щте видиш как бок ще ни даде дано тои като излиза с приатели може и понякога и за деца да си говорят но повечето пъти си говорят по други теми сигорна сам не вярвам да си говорят винаги все за деца ааз когато излизам с приателки и всички с колички а останалите бременни как мие намен само вие със същите историий можете да разберете тази болка? моляви ако сте чули за нещто и ви помогна посъветваите ме моляви незнам вече какво да правя обърканасам

Благодаря ви предварително

135.   Мога да кажа че не бива да се предават око мъжа до теб те обича какво значи те имат пари няма да ни оставят много си млада да се предаваш.ако той бие отбой значи не те заслужава аз съм предадени от собствените си деца което е по жестоко от всяко друго предателство

136.   Подкрепям 89 и 91.
Може ли така неграмотно да се пише? ! Ужасссс...
Моля ви, модератори, сложете малко ред в правописа на темата. Знам, не можете да сте навсякъде и във всички теми, но е мъка да се четат повечето коментари. Това е важна тема-младите да създадат един нов живот, за който всеки от нас е мечтал или желае сега. На какво ще го научат в 1-ви клас? !
Само вижте 128. Нито главни букви, запетаи, точки, сбъркани гласни, сляти думи... И определено не са грешка на клавиатурата. Човек, който уважава родния си език, би проверил 5 пъти какво и как го е написал. Също и от уважение към четящите тук.
По-добре да не бъдат одобрявани такива коментари, отколкото ние да си чекнем очите в четене на властващата навсякъде тотална неграмотност.

137.   Една моя приятелка опитваше с мъжът си година и половина.. спря цигарите и забременя някъде след около месец... и аз се опитвам да забременея и с приятеля ми работим по въпроса вече 8 месеца.. и мисля да спра цигарите и да видим дали ще стане така.. ако искате пробвайте и вие

138.   мъжа ми се празни в мен но аз имам спирала и не ми идва и не знам какво да правия искам съвет

51-100 от 109