Споделена история от Секс и интимност

Колко пъти в седмицата правите секс?
Аз съм мъж на 24 правя секс 1-2 пъти в седмицата. Искам да ви попитам вие по колко пъти го правите и нормално ли е за вас човек на годините ми да прави толко пъти секс. Питам ви защото имам чувството че е малко и че може да навреди на връзка ми. Ако мислете така приемам съвети от вас. Благодаря!

Коментари

1.   Здравей! Аз съм жена на 25 и с приятелят ми сме заедно вече 5 години. В седмицата правим секс поне 2-3 пъти.
Не мисля, че 1-2 пъти е малко, все пак важно е качеството, не количеството!
Но ако ти се струва, че може да навреди на връзката ви или не си задоволен, опитайте нещо различно. Купи някоя играчка или опитайте на публично място, или просто опитайте нови пози! Секса е хубаво нещо, трябва да се експериментира, за да не стане еднообразен!

3.   Това дали ще навреди, зависи и от приятелката ти. Всеки е с различна сексуалност. Ако 1-2 пъти седмично отговаря на нейните нужди, то тогава увеличаването на секса не само не е необходимо, а дори би навредило. За такива неща се говори открито с партньора, иначе всеки си живее в неговия свят и с времето се появява пропаст между вас. Аз поне от моята 13 годишна връзка това съм научил.

4.   24г съм а приятелката ми е на 20 от 1г и малко сме заедно и в седмицата го правим близо 14пъти, кога на ден по 3пъти или по 1път или по 4пъти, и то по нейно желание а на мен ми се вижда страшно много вече това ама нямам избор

5.   Авторът е типичен представител на овцете, накъдето ги насочиш, там отиват.
Няма значение възрастта, ако на теб ти е добре и хубаво да го правиш толкова, ами прави си го, защо трябва да питаш непознати, дали е нормално?
Естествено че ще има хейтъри, да казват че го правят в седмицата 4, 5, 7 пъти, и че твоето не е нормално и "асексуално".
Прави го с желание, не гони "рекорди", не количеството е важно, а качеството.

6.   Когато бях на 46г. си направихме семеен експеримент, всяка сутрин го слагах на жена ми за няколко минути, ей така както си лежим странично. Изкарахме шест месеца. Понеже не свършвах, в началото изпитвах известно напрежение, което изчезна около втория месец. Цялото мероприятие се отрази отлично на жена ми и на отношенията ни.

7.   М39: 2-3 пъти на седмица.

8.   Никак не е малко. Допълвай с мастурбация, а може да ходиш и при сексуални труженички но само за орален щот не е изневяра.

9.   Разбира се, че е малко. Аз съм на 60, и правя секс по 1-2 пъти на ДЕН, не на седмица. Ако партньорката ми желае, мога и повече, а ако е на твоите години, цял ден няма да стана от нея. Хейтърите могат да пишат каквото си искат, но това си е самата истина.

11.   На 28г, жена. Не съм правила секс от май месец тази година. Знам какво изпускам, но за интимност ми трябва обвързване. Не мисля, че е малко, но ако не ти стига.

13.   Аз съм над 50. Никога не съм си поставял за цел някакъв рекорд, но не пропускам да засвидетелствам уважение на жена ми при всеки удобен случай.:D Така и тя доволна и аз спокоен.

14.   Има много фактори, от които зависи това. Кагото сме в отпуск или въобще имаме достатъчно време, не бързаме за никъде, отпочинали сме и сме здрави, с мъжа ми правим секс всеки ден. Но има периоди, в които всеки е луднал по някаква причина и просто се гушваме и заспиваме. Няма рецепта за това. Случвало се е, макар и рядко, цяла седмица да не правим секс - някой болен от грип, или затрупан от работа, или сме по гости и се прибираме посред нощ. Никога не съм се замисляла да слагам някакъв норматив. Някой път той е инициатора, друг път - аз. Това са спонтанно случващи се неща, не могат да се регламентират.

15.   Здрасти! Аз съм на 19г, а гаджето ми е на 24 ( живеем заедно от 3 години ) правим секс всеки ден, възможно е да пропуснем един ден и когато съм в цикъл също не го правим...

Относно въпросът ти, за мен не е нормално мъж в разцвета на силите си да го прави 2-3 пъти..

17.   От 6 месеца не съм правил секс, но преди това с моята бивша приятека го правехме почти всеки ден, а през почивните дни дори и по 2-3 пъти. М. 29

18.   Не знам какво точно очакваш да прочетеш. Ако се чувствате добре и ви е достатъчно значи е перфектно.. Ако не е... Явно е време да промените нещо, а това става с разговори и повече действие. Успех
Ф18

23.   Ж. на 22. Заедно сме от почти 3 години. Правим го всяка вечер.

24.   С жена мми също правим секс 1-2 пъти седмично, но често правим и анален. Смятам, че е нормално.
мъж 38 г

26.   Ние сме женени с малко дете. Все няма време и правим секс 2-3 пъти в месеца :( Когато бяхме без дете го правихме 2-3 пъти в седмицата. Няма нормално, колкото повече, толкова по-добре. На 30съм, жена.

27.   Към номер 26 ти си жена на 30 навън сега трябва да се ебеш повече нищо че си с дете аз имах две деца на 32 години и го правехме през вечер :)

29.   И ние толкова, на мен ми се иска мъжа ми да е по-инициативен, но поне два пъти в седмицата е минимума, зависи и вие дали искате повече.

31.   В днешно време, семейните двойки го правят до зачеването. Раждане и после я го правят веднъж на три месеца, я не, а гаджетата се гласят с месеци. ОТ 20 двойки, 3 не го правят повече от два пъти на месец. Това наблюдавам. Отношенията са много стерилни в днешно време. Супер зле. Сигурно 90% от постовете лъжат. Да не говорим, че реалната бройка жени в живота на 90% от мъжете в България, не превишава 2-3 до 30тата година, ама иначе всеки бил с 10-15 ха ха ха...

32.   До 20

Доста заядливо постче, не мислиш ли?
Първо ти си наблюдавал от 20 двойки, какво правили 3, после правиш заключения за стерилнсот на отношенията, а след това казваш, че "сигорно 90% от постовете лъжат", а реалната бройка на "90% от мъжете" ти също е известна. Не, че има проблем с това, да си бил с 2-3 жени. А не знам, къде "всеки се хвали", но ти явно си запознат.
Моля те - не пиши глупости!

34.   До 32, не е заядливо, информативно е. За да напишеш такова нещо, трябва да си с добър поглед и засилен интерес към дадени процеси, за да ги установиш. И също да си обективен. Тук пишат за няколко пъти в седмицата, а на мен всички обвързани момчета са ми споделяли, че все им се правят и супер рядко се клатят. Това не е важното, друго е. Жените, чисто инстинктивно заобикалят честите сексуални контакти, ако ще и да са супер привлечени от партньорите си. Това трябва да го знаеш, няма смисъл да ме репликираш.

35.   Колкото пъти ти се иска толкова. Никакво задържане. На твоите години никога не съм броил. Все нагоре ми стоеше така че набивай докато можеш.

36.   Авторе, на твоите години правех по 2-3 пъти на ден!!! Сега 2-3 седмично с жена ми. Вече съм на 37 все пак, не мога като едно време. Като младеж ако не го топна 1 седмица, се побърквах. После чуках като невиждал. Като ме пуснаха от казарамата първа отпуска след клетвата 2 чуках тогавашното ми гадже почти без да спим и ядем. накрая вече нямах и сперма. толкова много я чуках. Това сега и с виагра сигурно няма да мога да го направя!

37.   Хехе, за някои от нас въпросът е на колко години правите секс :-) Така че - ако имате партньор, наслаждавайте се на секса, че като остане човек сам го топлят само спомените...