Споделена история от Секс и интимност

Как се оплетох така ?
Преди почти година се случи нещо много странно. Ще сложа линк към историята която споделих тогава като предистория ако някой има интерес да погледне. http://spodeli.net/4/story-116139.html#comment1
Вече от половин година съм в Българя отново. С въпросното момче 'Е' от историята си имаме разни закачки и лек флирт, но и двамата сме добри приятели и аз лично не позволявам да се случи нещо между нас. Защо ли? Не знам. Преди две вечери бяхме на рожден ден заедно цялата група. Пихме, веселихме се, страхотно си изкарахме, докато не дойде момента да решим кои къде и с кого ще ляга. За уточнение бяхме в апартамента, в който последния път той ме целуна и от тогава има нещо сякаш не довършено между нас.
Продължавам по нататък за да не става прекалено дълга историята. Легнахме на същоото легло в същата стая, и най- добрата ми приятелка легна до нас. Оправданието да сме тримата е че няма място, а и да го варди някой за да не ми скочи. :D Не му попречи това. Сексуалното напрежение между нас двамата се режеше с нож. Аз толкова упорито се опитвах да се измъкна, същевременно не исках. Приятелката ми отиде някъде за малко при което го попитах защо пак правим тази грешка и че не е ок това между нас. Отговора: '' От миналия път когато те целунах тук не спирам да мисля за това желая те. Защо ти се дърпаш когато виждааам че и ти го искаш?'"
Вие какво бихте отговорили на това когато бившия на една от най близките ти приятелки те попита нещо такова с ръка на задника ви и устни които ви целуват по врата толкова страстно.
Аз лично онемях. Бял екран. Не знам какво да правя толкова много го желая а същевременно това е толкова грешно.
Молбата ми е за съвет. Да се отдам ли на желанието което е толкова силно или да запазя непокътнато приятелствто и да не поставям подвъпрс разпадане на цялата компания?
п.с. Наистина мисля че е по- добре да прочетете и другата история преди съветите ви.

Коментари

1.   Според мен, за да продължава тази ваша история толкова много време, не е само сексуално привличане. Невиждани очи се забравят. А във вашата ситуация и двамата не сте успели да превъзмогнете това желание за толкова време. Отдайте му се! Не се знае къде може да й излезе края на тази история... Може би не всичко е само секс. Дори и така да е - вие сте млади.. Кога, ако не сега?! В случай, че и двамата осъзнаете, че е било грешка - не казвайте на никого, така компанията ви няма да се разпадне.