Споделена история от Секс и интимност

Оргазъм
Здравейте! Имам проблем, който искам да споделя и по-опитните от вас да ми дадът съвет. Става въпрос за онзи прекрасен момент в секса, когато приятелят ми ме докарва все оо-близо до целта.. изтръпвам цялата и няма по-божествено нещо, но.... Не свършвам. Не мога да се отпусна толкова. Приятелят ми си мисли, че се преструвам, че ми е хубаво, защото вижда, че не свършвам.. но не е така, аз наистина стигам до това състояние и буквално адски много ми се пишка, но го държа в себе си от неудобство не изпускам нищо. Въпроса ми е дали ще се чувствам още по-добре ако свърша? Какво е чувството? Има ли от какво да се почувствам неудобно.. и как да се отпусна, за да се случи това?

Коментари

1.   Ние мъжете харесваме когато момичето ни измокри и свърши мощно. Не се задържай, а се изпразни вурху него, няма от какво да ти е неудобно. А и това на което казваш "пишкане" не е пишкане, а съвсем друга течност, макар пак да идва от уретрата. Така че се отпускай и го окъпи смело, гарантирам ти, че ако е пич на място ще се зарадва, а на теб ще ти стане много по-приятно, когато се изпразниш. Моята редовно ме оплисква и ми е страхотно. Успех следващия път и.... пак сподели с нас!

2.   Абсолютно споделям мнението на номер 1. На мен поне страшно много ми харесва, когато момичето ме изпръска-толкова е секси. За вас жените знам, че това е страхотен оргазъм и се чувствате много добре, а също така може да бъде и много продължителен, а за нас мъжете няма по-хубаво нещо от това да ви гледаме как се гърчите от удоволствие и ни пръскате с топлата си течност. Случвало ми се е досега с 3 момичета, като при 2 от тях беше много слабо-във върховият момент изпусаха малко течност, като едната го направи докато я лижех и ми напълни устата и се почувствах много добре като я усетих как претреперва над мен, а третото момиче пръскаше много и мен адски ме кефеше. В началото и тя се притесняваше като теб и не го правеше, но веднъж се случи и тя много се притесни, а аз я успокоих, че това не е нещо лошо, а си е направо талант. За мен това е божествено, но имай предвид, че има мъже на които не им харесва, така че по-добре говори с него първо и му обясни. Наистина ако е пич и е малко по-отракан в секса ще те боготвори, повярвай ми. С момичето, което пръскаше много, много обичах да я лижа и тя да свърши така и цялата ме изпръскваше. Радвам се, че има жени като теб. :0

4.   НЕ ЛЪЖЕТЕ МОМИЧЕТО!!!
И двата коментара са писани от мъже, които си нямат на идея от женска физиология.
Нищожен е процента, при който достигат жени до скуирт оргазъм.
Авторката може никога да не го постигне, всяка жена има такова чувство, но не значи че тя може да достигне до скуирт.
Скуирта зависи от структурата на женското тяло, от жлезите които трябва да са развити, моля ви не давайте надежди, защото като не стане, ще обвинява само себе си, а тя не е виновна.
Едни достигат само вагинален оразъм, други само скуирт, а трети не достигат до нищо, но това не означава че не чувстват нищо.

5.   Здравей! Аз съм на 24. Не съм от много опитните. Но мога да ти кажа, какво е при мен. И мисля, че ще ти е от полза. Аз също имах твоите притеснения и ми беше трудно. Обаче, както спомена в коментара си номер 2 и на мен ми се случи неочаквано и много се притесних. Но след разговори с мъж (партньора ми) разбрах, колко му харесват тези неща на него и започнах да се отпускам. Сега ми е много по хубаво и на мен и на него. Другият ми момент е когато ми изтръпне всичко (крака ръце глава) стигам до върховен момент в който не мога да мръдна дори пръстите си и задържат в него по 20-30 минути. Случвало ми се е само два пъти. Като единия беше при телефонен секс без да се докосвам даже (Знам че повечето няма да ми повярват. И аз още не мога да си го обясня... ) Мислех да пусна тема с въпрос по този случай ама знам, какви ще са коментарите.
Съвета ми е почни да правиш така че на теб да ти е яко. На мъжа ще му е двойно по!

6.   Мисля си че докато не го пробваш не би разбрала би ли ти харесало както на тебе така и на мъжа до тебе, при мене имаше подобен момент и го споделих с приятеля ми на който това много му хареса и сега често си го практикуваме, но при нас наистина става въпрос в повечето случаи за откровенно пишкане от моя страна