Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е?
Аз съм девствено момиче на 17, а приятеля ми на 24. И двамата се обичаме страшно много, имаме си доверие и сме готови да предприемем следващата стъпка-секс.
Истината е, че с него сме заедно от 1 година, но вече имам чувството, че се познаваме от много-много дълго време... Привлича ме страшно много и аз съм готова да изгубя девствеността си.
Искам да попитам дали сега е нормално за мен да го направя с момче по-голямо от мен с 7 години?
Аз не виждам голяма разлика в годините, защото винаги още от малка съм мислела и действала като по-голям човек, надраснала своите съученици. Именно за това се разбирам с по-големия ми приятел и връзките с мои съученици не са ми харесвали и то никък.

Коментари

1.   Прави го и не се безпокой. Когато ти е за първи път, винаги е по-добре да го напаравиш с по-опитен партньор.
Ж26

2.   Ами щом се обичате и си имате доверие, направете го. Защо не? Разликата в годините е въпрос на разбиране за всеки човек. За едни хора 7 години са голяма разлика, на други не им прави впечатление. Това се формира от много фактори като семейство, възпитание, характер донякъде и т. н. Сексът е нещо нормално, така че ако наистина ти самата имаш желание да го направиш и се чувстваш готова, просто действай. Сигурно ще прозвучи грубо от моя страна, но ми е малко странно как така мъж на 24 г. стои 1 година без секс. Не ме разбирай погрешно, правилно е, че сте изчакали, първият път е нещо, което трябва да се обмисли и да бъде желана стъпка, за да не съжаляваш след това и да остане един приятен спомен в съзнанието ти след години. Но просто като знам днешните мъже или поне по-голямата част от тях... странно ми е. Едната възможна причина за търпението на приятеля ти е наистина да е много влюбен в теб и страшно много да държи на теб и да те уважава (за което ЕВАЛА, ако е така). Решението си е единствено ваше по този въпрос. Ако това, което те кара да се замисляш е разликата в годините, според мен няма повод за притеснение. По-добре да го направиш с по-голям, когото обичаш, отколкото с твой набор, към когото не изпитваш нищо и не го възприемаш като сексуален обект. Човек не бива да се насилва.

3.   Нормално е, но само ако той има какво да ти даде. Ти му даваш секс и му отдаваш младоста си, а той какво? ! Има ли хубава кола, доходи, това е важно да се знае. Ако не може да ти купува подаръци, да те извежда по заведение и на шопинг в мола, за какво ти е? Направи си добре сметката и ако той не си заслужава, му кажи да си търси някоя дъртачка като него.

6.   Напълно нормално е. Щом сте от една година значи е вече време да опитате как се разбирате в леглото. Все пак той стои една година без секс, което е много.

7.   Няма голяма разлика във възрастта. Дано си го задоволявала по някакви други начини, инак въобще не е нормално. Хиляди пъти е по-добре да ти е първият някой с който ходиш година. Вероятно ако не го направиш с него, ще се напиеш и ще го направиш не с първия срещнат, а с първия много голям боклук!

Номер 3 - това от наръчник на проститутката ли го чете?

8.   №3, само за това ли търсите чичко - паричко, да си продадете младостта? И като я продадете какво ви остава, да останете само ненужни дъртачки. Язък за такава младост, продадена за пари!?

9.   За мен разликата в годините е много голяма. Ти си момиченце... Аз не бих позволила на дъщеря си, която също е на 17 да го направи с толкова по-голям мъж.

10.   Говорила ли си с майка си? Тя одобрява ли го?