Споделена история от Секс и интимност

Забравих какво е секс.
Привет,
Жена на 28г. съм и от заглавието се разбира какъв е проблемът ми. Последният сексуален акт беше с бившия ми приятел през май месец 2016г. До този момент не съм била интимна с никой. Сега излизам с един мъж, но не бързам, той също не насилва нещата, но се притеснявам. Как ще реагирам, как той ще реагира? Имам чувството, че съм забравила какво да правя и как да се държа. Самото чувство също. Знам, че на някои читатели ще им се стори глупаво, но за мен е известен дискомфорт.
Как преодолявате такива ситуации, ако сте изпадали? Какво да избегна?
Благодаря и весели празници!

Коментари

1.   Не разбирам какво те притеснява. Нищо ненормално не виждам в това, че за някакъв период от време не си била интимна с никой. Била си в такъв момент просто. Ако мъжът с който излизаш в момента е истински такъв, определено би погледнал не с лошо а с добро око на това. А чак да си забравила какво е секс- моля те не драматизирай. Има къде, къде по-тежки случаи. Най-добре спри да си набивш такъв сорт мисли в главата и неща ще си дойдат на мястото.

3.   Вие нали нямахте нужда от секс бе мили дами? Нали това твърдите постоянно из социални мрежи, когато комуникирате сред обществото сред мъже... вие сте силните, моралните и не знам си още какви. Той секса не е важен, то доверието и любовта са важни. Из нета - форуми и анонимни сайтове друго пеете...

5.   И аз била и още съм горе долу в твоето положение . Не мисля,че е проблем,а напротив дори е по-лесно да се отпуснеш,защото в теб има много насъбрана сексуална енергия.И все пак зависи от мъжа с който си .Ако е способен да те предразположи,ще ти е много по-лесно,но ако е по-затворен и стеснителен и остави нещата в твои ръце ще ти е трудно.Но не мисля ,че мъжете биха забелязали,че не си правила секс дълго време и си забравила какво да правишНа мен дори ми казват точно обратното.

6.   Номер 3, само така твърдим пред по-смотаните мъже, които не са добри в секса, за да не ги смажем.

9.   Номер 3, къде авторката е написала, че няма нужда от секс??? Напротив, тя се притеснява от липсата му. Ти пък къде ги видя тези жени, които казват, че нямат нужда от това? Та те повечето нямат спирачки, пък го искали… Защо не отидете да си изливате комплексите от неуспехите си другаде, а не тук, където някой пита за помощ, а не за реване?
Аз пък ви питам вас мъжете защо ревете, че искате сериозна връзка със сериозна жена, а когато срещнете такава, ѝ отправяте пренебрежително отношение и издигате леките в пиедестал? Истината е, че и вие не сте в позицията да се оплаквате.

Black Sabbath

10.   Една жена не е представителна извадка за всички жени, номер 3.
Тъп си.

11.   Ами освен да отидеш на проститут не виждам какво друго можеш да направиш. Иди на един проститут да си "припомниш"... Ахахах.

Това са естествени неща. Аз не съм правил секс от 5 години като изключим една проститутка преди 2, но знам че в момента, в който трябва да се прави всичко си идва на мястото.

13.   Споко! Тялото ти знае от десетки хиляди поколения какво е и как да се държи! Твоето знание нито е задължително, нито дори в някои случаи желателно :)

14.   Аз съм Номер 3 и никъде не съм казал, че авторката няма нужда, но с 90% от жените в обществото парадират и пъчат егото си, че нямат нужда от секс и едва ли не не им трябва тва нещо. А и ти с всеки ли си лягаш, че да го знаеш от веднага дали е добър или не е. Аз говоря когато мъжете комуникират с вас.

Номер 6 ахахахахахахахахахаха - сега си много отворена щото сигурно си на 18 и всяко момченце е подир теб, стани на една възраст 35-40 и излизай с красивичките да те видиме. Като вземеш да правиш деца и да градиш семейство "топ мъжете" и красотата им ще са ти последните ти терзания в един мъж.

Номер 10 - ААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХа, АКО АЗ СЪМ ТЪПИЯ ТИ НЕ ЗНАМ КАКВА ТРЯБВА ДА СИ, щото много ясно написах че говоря за по-голямата част от жените в обществото. Жалка си.

С тва ви мислене на вас двете ще прекарате празниците от 25-30г нататък сами... Щото всеки ви е смешен. Не забравяйте мили дамчета че живота е баланс. Точно смотаняците, на които се подигравате ще са хората, които ще се оженят за невзрачни жени, а вие ще сте все толкова велики, красиви (до около 30-35) и.. Сами... Колко случай знам ахахаххах. Оня ден с майка ми си говорихме точно това. От техния набор, дето са една идея по-свестни колко има самотни заради его, комплекси и надуто самочувствие... Останали сами на всички празници, а смотаняците са със семействата - жени, деца...

Правите ли се на велики и интересни се връща на 1000 процента,защото животът е баланс.

15.   Офф н 14, просто явно си от онези мъже които всяка жена ще убеждава, че е почти монахиня само за да се отърве от нежелано внимание. И как не, та ти само на четене си вън от всякакви подобни възможности. Няма нищо де, продължавай да си говориш с майка си иначе :)

16.   3- 14, ами не, не си лягам с всеки, девствена съм (о, колко отвратително, това е ненормално! ). Не ми отговори на въпроса, защо когато срещнете сериозна жена ѝ теглите шутовете, иначе тичате след леките? Този въпрос съм го задавала на десетки момчета/ мъже в интернет и досега не съм получила отговор!

Black Sabbath

17.   Във всяка тема се появява по един отхвърлен от жените и злобен индивид като номер 14.
14, жив и здрав да си, ама вземи поумней, маминия...

19.   Как да правиш секс в 10 стъпки?
Събличаш си дрехите и правиш още 9 стъпки към него! :D
Шегата на страна, дръж се по-предизвикателно. Бъди по-дива. Прави му намеци и т. н. Мъжете обичаме това.

20.   Аз съм Нонер 3 и Номер 14... АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА сега пък станах мамин и мамено дете щото съм говорил с майка си заради нещата от живота Хааххахахахахахахахахахахахахаахахах

Аз за пореден път се убеждавам в липсата на умствен капацитет у много хора като цяло в тва число и жени. Нито съм отхвърлен от жените, нито нещастен, просто си спомням с огорчение за онези времена, когато и аз се чувствах гадно, защото такива велики като вас не ценяха времето и нещата, които правех.. За това се включих в темата.

Е слава богу се намери жена, която да ме оцени на 100 процента. И съм щастлив и не ми липсва нищо.

Обаче вие сте тия дето ще паднете от високо с вашето надуто его и самочувствие - ахахахахахахахааха.

22.   20, няма ли да ми отговориш на въпроса от предните коментари? Интересно защо ме пропускаш така?

Black Sabbatg

23.   Ама тва женската солидарност е велико нещо! Да защитаваш непознати, нищо че са загубени. Аз като съм мъж как да отрека, че има мъже прасета?! И вие не можете да отречете за жените идиотки.

24.   Аз съм Номер 3,14,20 до Black Sabbat

Ще ти отговоря с въпрос... Какво по дяволите правиш в тема, в която се говори за нещо от което ти нямаш никакво понятие? Не си правила секс, но влизаш да даваш акъли на голяма жена за секс.

А сега и отговора на въпроса ти. Бягали сме били от сериозните жени? Аххахахахахахахахаха, че то от несериозни жени страдат повече мъже,отколкото обратното. Щото всичките жени се изродихте и изчекнахте и не спряхте да искате от мъжете кво ли не и да живеете във някакъв филм.

Къде са тия сериозни жени питам аз? А? Че толкова приятели свестни супер пичове с нормална работа на 30 и над 30 са сами... Смазани не от друго а от гнусното самочувствие и его на младите жени, което пък после се завръща като бумеранг към самите жени.

25.   Аз, вече три месеца, но не защото няма желаещи мацки, а защото страдам по бившата си, нямам желание за никоя...Много ми липсва секса, но с човека, който обичам...

27.   24, ти кьорав ли си?! На какви жени какви акъли съм давала, ти проблеми със зрението ли имаш?! В няколко коментара задавам въпрос към ТЕБ, а не давам акъл на никого. Ти, обаче, се правиш на дръж ми шапката и ме отминаваш, чак сега се сети да ми отговориш.
Дали всички млади жени са се изродили? Ти познаваш ли всички млади жени в България, че да генерализираш така грозно или се имаш за най- знаещият мъж на платената и затова си позволяваш да обобщаваш така?
Ето ти сериозно момиче, за сериозна връзка - аз! Нескромно звучи, но е така. Не съм от най- свестните, защото понякога правя глупости, но винаги съм искала само и единствено СЕРИОЗНА връзка и разните му такива ч"каници за една вечер никога не са ме привличали, все пак не на празно съм девствена, никога не съм искала някакви богаташи или красавци, по- скоро наблягам на качествата. Но това, което виждам, е кралско отношение точно към младите и изродени жени с огромно самочувствие и отвратително отношение към що- годе приличните, а лично познавам и други прилични момичета, без претенции, които също стоят сами. И всеки ден се питам защо е така?!
Не знам за какви свестни мъже ми говориш, но щом тичат след к*рвенските г*зове, значи изобщо не са свестни, ама нейсе.
Сега поне си отговорих на въпроса - аз съм изродена изчекната млада жена с огромно самочувствие, която иска да живее във филм (цитирам твоите небивалици) и няма любов за мен. :D Щеше да е по- лесно да го приема, ако жените нямахме биологичен часовник, но явно нямам избор.
Не знам как успя да определиш каква съм само от няколко коментара, за да говориш във второ лице, но благодаря за "комплиментите", които са си направо обиди. Ако обичаш, не ми отговаряй след тях.

Black Sabbath

28.   Black Sabbath ти намери кого да питаш. Един от най-изявените тук женомразци и то не за друго, а защото очевидно е пропускан от всички. И за да е пропускан... ясно ти е за какво иде реч.

29.   Black Sabbath, какво се правиш интересна на възрастните тук? В друга тема беше писала, че си на 14 или 15. Какво говориш и обсъждаш теми за секс? Девствена била. Еми девствена ще си на 15, то нормално. Не одобрявам коментара на 3, не се и бъркам във вашите отношения сега. Просто мястото ти не е тук.

30.   28, това, че е женомразец не ме стряска по никакъв начин. Какво, само неговата жена е най- велика и най- прекрасна, а всички останали жени на планетата са изродени и "искат да живеят във филм". Ми, да слезе на земята.
29, абе ти т*п/а ли си? Аз ПАК ще го кажа - не съм на никакви си 15 годинки, аз съм на 19 години! 98- ма година съм родена. В какви теми съм била писала, ти изобщо гледаш ли годината, в която е писан коментара ми или просто пишеш простотийки?
И не се правя на интересна на "възрастните" тук, аз самата се водя възрастна и мястото ми е точно тук! Нямаш правото да го определяш! Колко глупави същества стъпват по тази планета...

Black Sabbath

31.   Black Sabbath- имаш навика да се заяждаш във всяка тема, в която коментираш. Само хората, които не са щастливи и имат много свободно време, пишат толкова много по форумите. Сега ще кажеш, , и ти четеш". Да, аз чета в малкото си свободно време, за разнообразие. Добре, не съм погледнала годината- дори да е така, аз все още не съм сигурна, и това ме прави тъпа ли? Значи ти си човек, който може да слага етикети ей така- хмм, даа, това е изключително умно. Госпожице, закопавате се сама, не се правете на много интелигентна, бъдете долу на земята, с нас- хората, които не сме перфектни, които сме тъпи и които уж понякога не поглеждаме години! Лек ден!
Номер 29.

32.   Аз съм Номер 3

Кьоравите и невмрняемите сте вие, щото в няколко поста писах, че имам страхотна жена до себе си, обаче явно освен кьорави ви има и нещо друго.

Иначе преди да срещна настоящата си жена да не разправям на колко "свестни" и "сериозни" попадах, само дето накрая все се оказваше, че имат по няколко сексуални партньора и още толкова, които си връткат за забавление... Направо с камиони да ги т'вариш. И Sabatke един мъж ако във връзката си няма хубав секс няма никакъв смисъл от връзка. Пък ти си продължавай да си все толкова сериозна... И девствена! Ахахахахахахахахахахах. Спри да си слагаш тагове по постовете. Щото се излагаш меко казано брутално. А сега можеш да поплачкаш девственка под завивките и да изнесеш цялата вина върху нас - свинете, говедата или там както ни наричахте дето сме толкова лоши, а вие светиците да си стоите нещастни.

Секса е едно от най-прекрасните неща на света и не е нужно да е "сериозна" връзката, за да е хубав и красив. Може и да е с човек, с който просто се получава. Но като гледам тука половина как мислят.. Са 100 процентови пубери. Щото слушам същите глупости, както когато аз бях на 14-15.

И накрая ако аз съм женомразец, то вие сте човекомразци и това е слабо да се каже за вас. Много жалко.

33.   Аз съм Номер 3 - аз съм човека!

Като се научите да уважавате мъжете както подобава, тогава ще получите уважение, докато сме ви виновни само ние няма как да станат нещата съвместно.

35.   29, 31, не се правя на интелигентна. По- скоро ти се опитваш да се правиш на интересна на мой гръб, но нещо не ти се получава. Намесваш се в дебат, който по никакъв начин не те засяга, определяйки годините и мястото ми (за което нямаш право) и накрая очакваш мило отношение. Съжалявам, но няма как да стане. И в случая не се заяждам, а просто търся отговор на въпрос, който си задавам от много години, но грубият тон на господина и твоето внезапно намесване ме подтикна да бъда рязка.
Аз ще стоя на земята, а ти не се намесвай в чужди спорове, ок? А относно коментарите ми - много пъти пиша нормални такива, опитвайки се да помогна с каквото мога, но това е друга тема.

33, 32 и там другите ти номерации. Аз никъде не съм обвинявала мъжете за всичко, нито съм показвала неуважение и нито съм ви наричала на свине. Просто ти зададох един нормален въпрос, но ти продължаваш да се държиш инфантилно и да ми пращаш дебилни отговори, които нямат нищо общо с въпроса ми и в същото време продължаваш да ми пишеш във второ лице, определяйки ме като "изродена" и "изчекната" и определяйки моето отношение спрямо мъжете (което, уверявам те, не е враждебно или грубо). Еми, извинявай, но ти си този, който се излага брутално и се държи като "пубер". Та, ти дори не ме познаваш лично, за да си позволяваш да се обръщаш към мен по този начин.
И да, ще бъда сериозна и девствена, проблем? Интересно как се оплакваш от лекото поведение и многото бройки на повечето жени в живота си, критикуваш поведението на повечето жени в обществото, а в същото време се подиграваш на момиче, което просто иска сериозна връзка и е девствено. Много "зряло" и лицемерно от твоя страна. В интерес на истината, такова отношение срещам не за първи път, та затова реших да те попитам, надявайки се да получа адекватен отговор, но уви... явно няма да стане.
Със сульо и с пульо не желая да си лягам, просто не ме влече идеята, а етикетът на женомразец ти го лепна някой друг, не аз, но както и да е. То се е видяло, че с теб нормален разговор не може да се води...

Black Sabbath

36.   Аз не разбрах, защо има 20 коментара със заяждане, което няма нищо общо с въпроса на авторката?
Един и същ екземпляр първо твърди, че жените се били изродили и не били останали такива за сериозна връзка, после - ама то секса без връзка бил много хубаво нещо... :D :D :D Последно?
Към авторката - ако харесваш мъжа, но се притесняваш, остави той да те "води". Повечето харесват това така или иначе.

37.   Всъщност, да, 33, наистина съм започнала да се изродявам, но не в смисъла да обвинявам мъжете за всяко свое нещастие, защото това отдавна го надраснах, а да губя желанието си да давам любов и топлина. Да, и аз имам вина за това си състояние, но и такива като теб с грозното си и дебелашко отношение ("А сега можеш да поплачкаш девственка под завивките") също изиграха ключова роля.
Казваш, че жените трябва да показват уважение към мъжете, с което съм съгласна, но реално и много мъже не показват уважение към жените, което води до едно голямо объркване - и представителите на двата пола стават изроди и в крайна сметка страдаме от собствената си простотия. Тук визирам и твоето гнусно отношение, особено с първия си и последен коментар (номер 32).
Когато говорим за мъже и жени, проблемите почти винаги са в две посоки и да критикуваш само единият пол, било то мъжки или женски, е много неправилно.

Пределно ми е ясно, че живеем в общество, в което мъжете са дискриминирани по всякакви начини, но в същото време са набива в главите на жените, че те са потиснатите, особено на Запад благодарение на феминизма и по този начин се създава война между половете, която в никакъв случай не е случайна. Тепърва политиката на крайно левите ще навлезе в България и едно от нейните начала е озаконяването на "третия пол", за което се заговори. Отдавна си отворих очите за реалността, така че няма нужда да ми я разясняваш.

Но както и да е, ти отказваш да вникнеш в смисъла на думите ми, предполагам, че и сега не го правиш, което превръща спора ни в една безсмислена полемика и вероятно ще трябва да очаквам поредният циничен коментар от теб и това как всички мъже са ми виновни за всичко и едно дълго "АААХАХАХАХАХА...". Еми, не благодаря, не искам и няма смисъл.

Black Sabbath

38.   Black Sabbath. Чакай малко? Какви спорове? Хората са тук, за да помогнат на авторката. Аз бях тук просто, за да попрочета някоя история за кеф. Просто вече ми идват в повечко твоите коментари навсякъде- и не е проблема в това, че помагаш, а в това, че се заяждаш. Виж как в по-горния си коментар изведнъж смекчи тонът, след моя коментар, а преди това се правише на едва ли не, рязката лъвица". Ако на мен ми влияеше така, аз сега щях да съм с различен тон, но не- аз съм със същия. забелязвам такива подробности. Интересна? На твой гръб? Няма за кого да бъда интересна, хората са тук, за да помагат. И не съм очаквала нещо мило от теб, това пък откъде излезна? На блафиране ми заприлича.
Номер 29 и 31.

39.   38, по твоята логика трябва да се намесваш във всеки един спор в този сайт, защото заяждания и спорове се случват постоянно и не само аз ги правя, но сякаш си сляпа са останалите. Като моите коментари ти идват в повече, не го чети. Елементарно. Аз няма да не коментирам специално заради теб - великата принцеса, само защото се дразниш.
И ще го напиша за втори път - не се заяждах, а просто питах господина с най- страхотната жена на планетата въпрос, който си задавам от години. Да ти го напиша още един път, че да го разбереш?
Не се правя на "рязката лъвица" (по- тъпо нещо не можа ли да измислиш?), а просто когато някой "умник" като тебе ме определи за някаква 14- 15- годишна, защото е прочел мой коментар отпреди няколко години и полудявам. На всичкото отгоре се намесваш в нещо, което не те засяга по никакъв начин и си позволяваш да определяш мястото ми, за което нямаш правото. Много ясно, че в такъв случай ще бъда "рязката лъвица" с теб.

Black Sabbath

42.   И на мен ми липсва секс, жена на 30 съм и след като се разделихме с приятеля ми не съм имала друг партньор, от 6 месеца

45.   Мили дами, живеем в 21век и не е срамно нито неморално да си поискате секс вие първи. Просто който е по-на зор, той първи прави крачката. Подскажете им малко на тези мъже къде да се фокусират и оставете нещата да се случат. Един кавалер не би направил интимен намек към една дама без да е доловил от нея сигнал че може да действа.
А към младежа и девойката, които се заяждат: спрете, моля... тук авторката очаква градивни отговори и евентуално съвети

46.   Хмм, обикновено на тая възраст и от първа среща стават нещата. Няма нищо странно и неморално. Ако един мъж не ме иска от началото ще ми светне червената лампичка...

47.   Леле вие виртуално се избихте тука... Разбирам авторката, но не бива да се притеснява - апетитът идва с яденето. Не е хубаво човек да е на сексуална диета, но понякога няма как. Разделил си се с някого, а наоколо - няма подходящи, дори за секс. А аз като жена съм скептична относно просто секс заради секса. Ако ми хареса мъжа и секса с него, хормоните се активират и се влюбвам, а човека примерно не иска връзка... и не става добре. Може би хората, които могат да правят секс заради кефа, без чувства са си добре - не знам. На мен не ми се удава, а съм правила доста опити. Сексът е здраве, но не си представям да си легна с някой, който не ме привлича, само за спорта.

48.   Всяка уважаваща себе си жена има сухи периоди. Чувала съм и омъжени дами да се оплакват от липсата на секс.
Понякога в тези периоди бушуват хормони и рискуваме да действаме първично с неправилни хора.
Но който търси -намира, за това мисля че скоро ще ти се случи :)