Споделена история от Секс и интимност

Малък "проблем" ?
Здравейте! Аз съм момче на 18 години, 12 клас. Висок съм и хората ми казват, че съм хубав, но има едно нещо. Никога досега не съм бил с момиче. Дори не съм се целувал. Само искам да вметна, че не съм някакъв социално-недъгав. Целият ми клас, учители и всички знаят за това нещо и си правят закачки. Започвам да се чувствам некомфортно. Дори и баба ми и дядо ми ме разпитват непрекъснато. Наскоро споделих с един приятел за едно момиче което страшно харесвам, но той ми каза че вече си има приятел. За първи път ми стана толкова гадно... Както и да е отплеснах се. Просто искам да чуя вашето мнение за първият път, кога да се направи, дали да се изчака правилния човек или да не му мисля много, защото времето си минава, а аз започвам все повече и повече да го мисля. Благодаря!

Коментари

2.   Ще се учудиш колко симпатични момчета не са имали контакт с момиче до по-късна възраст. При някои просто така се случва - има доза късмет, да е правилният момент и т.н., което може да отнеме време. Особено, ако често мислиш за това, почва да става съвсем тягостно.
Аз не съм привърженик на чакането за правилния човек. Много хора цял живот не намират правилен, не очаквай това да ти се случи на 18 години. Не се мятай на първия срещнат курволяк, но пък и не подбирай чак толкова много. Хубаво е да натрупаш малко опит, за да можеш да си по-спокен и самоуверен, когато си хванеш нормално гадже.

3.   гледай личностното си себеусъвършенстване и култивирай в себе си дисциплина и полезни качества! любовните авантюри са нещо страхотно, но не би следвало да са ти приоритет, особено сега, когато трябва да се насочиш към кариерното си развитие! аз съм момче на 21 и като изключим няколко вятърничави забивки, също никога не съм имал партньор до себе си.. нито имам ниска самооценка, нито отблъскваща външност.. напротив, аз съм принципен и се концентрирам върху важните неща.. а дали ще ги постигна с подкрепата на човек до себе си или без - все тая! :)

4.   Ами аз до известна степен се вълнувам също от въпросът, който задаваш и ти, а освен това също не съм бил с момиче, включително не съм се и целувал.
На 24 съм

5.   Пич, специално за целувката, лично мнение е, че трябва да опиташ няма значение с коя, защото момичетата като цяло харесват момчета, които могат да раздават целувки. И когато се стигне, до някоя която харесваш трябва малко или много да направиш първата Ви целувка наистина страхотна, а това иска малко опит.
Аз съм мъж, така че не мога давам много съвети, само това което съм видял.
И нещо, което много ще ти помогне да нямаш моменти на разбито сърце. Увери се, че момиче което си целунал наистина иска да сте заедно, защото в днешно време и да се изкъртиш от чукане с някоя пак не е ясно какви сте си.

Успехи и късмет.

6.   Проститутка баце. Аз на твоята възраст бях почнал с проститутки

7.   Всеки сам взима това решение за себе си. За първи път спах с момче на 18, не съм се пазила, но съм имала възможности и съм отказвала на бившите си приятели. Не, че съм имала някакъв възглед за това кога и с кого трябва да го направя, но исках да усещам истинско желание на момента, за да го почувствам хубаво. Познавам хора, които са го направили за една вечер и такива, които са чакали години. Сексът и целуването са преоценени, това са просто някакви моменти, които човек сам трябва да реши кога да изживее. Хубаво е, но трябва да го желаеш. Не се притеснявай толкова, ще се изненадаш колко хора има, които са на твоята възраст или малко по-големи и нямат опит. Пък и поддържам теорията, че всяка целувка с нов човек е като първата целувка, така че... когато се случи, ще разбереш, че много си му мислил и идва интуативно, а не с някакво научаване. Съветът ми е да не чакаш някоя идеална, но да не избързваш с първата, просто ще намериш някое момиче, ще се почувстваш добре с нея и ще направиш всички тези неща без да се срамуваш и без да му мислиш.

9.   Ако щеш ми вярвай мечтая си за такова момче като теб .. От София ли си ?

10.   От автора: Благодаря за коментарите. Ще се опитам да се съсредоточа върху своето себеусъвършенстване и да не го мисля толкова много

11.   От автора: Не от малък град съм

12.   Послушай сърцето си. Вътрешния глас ще ти подскаже кога какво да му мислиш и кога наистина отсреща човека е правилния, истински човек, някой който е добър човек за теб и ти за него

14.   Само искам да вметна, че дори и да си социално недъгав, както ти се изразяваш не значи, че няма да имаш гадже. Аз съм супер срамежежлив и с много ниско самочувствие и съм гей, но пък съм се целувал с 5 момичета и съм на същата възраст като теб. Не съм някой красавец, но пък съм забавен и да, непознатите не ми връзват, но както виждаш ми се е получавало дори и с пол към който не съм привлечен. Ако си толкова на зор просто го направи с проститутка, така или иначе е по-добре да имаш малко опит преди да го направиш с обикновено момиче.

15.   Спокойно, и аз бях като теб. Симпатяга, голям интерес към мен, но момента за мен дойде на 20. Това не е състезание. Ако ти е дерт, винаги можеш да си намериш мераклийка, но ако наистина не е дошъл момента, накрая няма да ти пишат двойка :)

16.   и аз нямам много опит с жените, но това с времето си дава отражение. Авторе прочети, ако искаш. Бях влюбен само в едно момиче в ученическите си години, че и до ден днешен се е случва всяка година през няколко месеца да я сънувам (на 27 съм), би ли сме в един, когато съм бил на 13 и 14 години. Първото ми истинско влюбване. Аз също нямах никакъв опит с нея се обарвахме и т. н ;д прегръщане и прочие. Бях се целувал само с 2 момичета и то пияни на нова година и на една екскурзия. на 18 след бала викнах проститутка, дойде дебела, грозна жена и не ме изкефи, не можех да правя секс с нея, само свирки ми прави, не ме изкефи. 5 години не можех да помисля за секс, не излизах с момичета, след това си хванах приятелка, която днес скъсах с нея с много компромиси във времето, понеже беше първата, понеже и беше първата с която правих качествен секс на 23 години, като до преди това не можех да се похваля с нищо интимно почти с жена. Страшно много компромиси правих, сякаш е единствената на Света. Само написах статус, че съм необвързан и вече 7, 8 момичета от сутринта ми писаха да ме "утешават", излизал съм и на срещи с момичета. Пак не съм типичния мъжкар, женкар и прочие, но вече нямам притеснение да излизам с жени, да говоря с тях и т. н.... а имах!

18.   Малко са момчетата като теб. Мъж мечта. Мога да ти кажа само Късмет.
Ж. 16г