Споделена история от Секс и интимност

Как се оплетох така? Продължение
На 31. 12 се събрахме да посрещнем 2018 г. вкъщи, беше най- шантавата нова година която съм имала. Момчето, за което ви казах, дойде към 2 с някакво момиче, което никой не харесваше. Всички ме питаха защо я е довел, а и милата беше много глупава и изключително нахална. Както и да е, не и обърнах внимание. Не ми беше нито симпатична, но не мога да кажа и че имам лоши чувства към нея. По същество. Час по- късно се озовахме с това момче в кухнята. Притисна ме до плота и искаше да ме целуне, но аз се отдръпнах, макар и да го исках толкова силно просто му каззах дошъл си с това момиче, тя седи в другата стая и е лудо влюбена вече. Не е редно според мен поне. От това ми изказване се ядоса, почнахме да се караме за някакви глупости, от сорта на защо аз нямам приятел, той зао я е довел, а сексуалното напрежение ескалираше все повече и повече. Както си крещяхме, влизаха нашите приятели и той ги отпращаше. В целия спор не осъзнах как в един момент ми каза " Обичам те, не разбираш ли? " аз се направих, че нищо не съм чула. Каза ми го още два пъти аз му повторих, че тя е в хола и го чака. Исках толкова много да го целуна да му се хвърля и да... Видимо и той едвам се сдържаше. В един момент аз вече не издържах. исках просто да го ударя толкова неща си казахме, и посегнах и той само застана и каза хайде удари ме, ако мислиш че ще ти помогне давай удряй. Не го и докоснах и той полудя съвсем хвана ме още по силно и почна да крещи от нерви. В крайна сметка излязохме от кухнята бесни без да се е случило нищо. в същата вечер той преспа с момичето, с което беше дошъл. Утре ще се виждаме само двамата, за да си поговорим. Какво да правя?

Коментари

1.   Най-добре би било да се разберете да тръгнете и двамата на детска градина.

2.   Ти си го отблъснала, а сега какво да правя? Имала си шанс ти си вдигала дандания като циганка.
Радвай се, че се е навил на среща.

В.

3.   Зарежи този комплексар! Пък и е спал с нея... аз не бих го погледнала ако го направи, камо ли да се видя с него.

4.   Toй ти е казал, че те обича, какво още искаш? Да ходи на ръце пред вас, може би?

6.   Толкова те обича, че е преспал с другата същата вечер. Какъв е смисъла да се срещате? Това не е любов.

7.   6-ти, мъжете хич не разсъждават и чувстват по този начин.
Това е женска логика и светоусещане.
Ако разсъждаваш така, ще си седиш дОма самО, все...
Щом е казал, че я обича, я обича.
На 40 години, може и да обича по-зряло и дълбоко, засега както може я обича.
Няма ценностна система индивидът, това няма общо с обичането и необичането, а с характера на субекта.

9.   Ха-ха-ха, номер 1 е безкомпромисно прав!
Не сте дори деца, направо сте малоумници, и особено ти.

11.   Глупава история. Имате сексуално привличане, което и двамата бъркате за някакви дълбоки чувства. Та вие дори не се уважавате един друг. Преспи с него ако толкова ти е на сърце, но вашата история няма да има 'и заживели щастливо'. Но определено ще има една наранена твоя приятелка, просто зщаото и двамата с господин кифльо не можете да си го държите в гащите.