Споделена история от Секс и интимност

Целувка по бузите
Какво иска да каже един мъж на една жена с целувките по бузите и силната прегръдка? Правил ми е комплименти много пъти. Заговаря ме всеки ден от известно време. Не сме приятели с този мъж. Поддържаме само работни отношения.

Благодаря.

А.

Коментари

1.   Ами, иска да каже: "Здравей! Как си?

2.   Че си му малко сестриче!

3.   Ъъх... целуват ме по бузите почти всичките ми познати мъже, а и с повечето жени си разменяме такъв поздрав и не виждам нищо "ухаа, нещо иска да ми каже". Та даже с най-близките ми си даваме и целувка по устата. Брех, всички са искали нещо да ми кажат, пък аз не съм се сетила. Но на мен, а и на момчето ми, че и с него приятлки така се поздравяват.
Хаххаа, защо все търсите сексуални намеци или предложение за брак едва ли не в най-нормалните жестове? Толкова ли ви липсват нормалните човешки емоции и взаимоотношения между приятели или потенциални такива?
А ако ти подари цвете за някой празник, ще хукнеш ли да търсиш булчинска рокля примерно? Звездите говорят ли ти?

4.   Обича те!

5.   Чука ми се, и опипвам почвата за да видя какво ще кажеш............това иска да ти каже .

6.   Ако е само целувка ок, много мъже поздравяват така, но силната прегръдка издава че не си му безразлична в сексуален аспект. Желае те, но нещо сигурно му пречи да ти го каже или покани на среща.

7.   Ами кажи му, че си съгласна, когато те целуне следващия път!

8.   Явно, този човек ти се натиска и му се иска да те изчука!
Внимавай!!!
Този човек може да е само един бройкаджия и да търси само секс от поредния набелязан обект.
Правилно ти е казал номер 5, "чука му се и опипва почвата", но все още не смее да се престраши и да ти направи предложение, защото все пак работите на едно и също място. Тоест, "там където си вадя хляба, не смея да си вадя онази работа", защото може да стане някой сакатлък.
Това, че те притиска силно, без да се интересува, дали на теб ти е приятно и дали имаш нещо против, ми се струва малко нахално от негова страна! Явно, иска да си открадне едно докосване до гърдите ти или едно опипване на гърдите ти.
Внимавай!
Е, може и да се е влюбил човека, но на мен ми се струва, че по-скоро е бройкаджия!
Проучи нещата относно неговото минало и що за човек е той!

9.   Благодаря Ви за коментарите.
До колкото знам е разведен и има едно дете.
Онзи ден ме прегърна послучай НГ, целуна ме по бузите и пак ме притисна. Нарече ме "красавицата ми".
Трудно е да го проуча, защото тук всички са клюкари и интриганти на работа и не смея да питам.
Естествено преди да допусна мъж до себе си ще се държа на дистанция докато не разбера какви намерения има към мен.
Благодаря още веднъж.

10.   от номер 8
Абе, те намеренията са му ясни още от пръв поглед! Въпросът е, ти да решиш, дали ти си съгласна с тези взаимоотношения с този човек и дали искаш да станеш поредната му бройка в списъка, която след време също ще бъде разкарана. После разбира се, ще има да се хвали, колко жени е изчукал, включително и теб.
Ако си съгласна с това, ако и ти търсиш същото, тоест ако търсиш само секс, нямаш проблеми, отдай му се! Ако обаче, търсиш по-дълбока и сериозна връзка, ако търсиш момче с чисти и искрени помисли и чувства към теб, и истинска обич, по добре го разкарай тоя, докато не е станало късно.
Просто, сериозно му казваш, че не ти е приятно това, което прави с теб, че те кара да се чувстваш неудобно, да се спре, да прекрати и друг път да не се случва! Казваш му, че нищо не може да има между вас двамата, освен едни обикновени колегиални взаимоотношения. Или му казваш, че си имаш приятел и да много внимава какво прави.
Ако продължи да злоупотребява, прибягваш до по-крути мерки!

11.   Да бе, и мен ме целува и прегръща един мъж - приятел и аз все се надявам да ме награби, ама няма. Просто си му приятна и симпатична и толкова. Ако искаше нещо, досега да е станало. Не си прожектирай филми.

12.   Не пишеш на колко години си ти и колегата ти!
Но това няма особено значение. На каквато и възраст е, той иска да те чука. Мисля че ти искаш да чуеш от нас това, за да оправдаем надеждите и желанията ти към него.
М 60

13.   Аз съм на 29, той е около 36.
Харесва ми като мъж. Дори е мъж с главно М. Не съм срещала досега толкова привлекатен, умен и възпитан мъж. Различен е от останалите мъже, които познавам и с които съм имала отношения. Те бяха груби, нахални, обиждали са ме и сега просто това негово отношение на джентълмен ми харесва. Чувствам се харесвана. Едва ли има жена, на която няма да й хареса.
Не знам дали иска да спи с мен. Като всеки мъж може и да. му минават такива мисли, като ме види с късата рокля/ пола и обувките на ток.

А.

15.   Аз така целувам балдъзата, но само ако има повод, а ми се иска да я изям направо... За мен това е ясен признак че те харесва и ухажва, или както е написал един колега по горе, опипва почвата, щом и ти го харесваш не губи време и му дай знак;)
Успех!