Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от повече секс
Здравейте! Накратко - момиче на 21г. съм. Имам връзка от 2г. с 37-годишен мъж. Правим го доста рядко. В началото на връзката ни го правихме почти всеки път, когато се срещахме, но това беше около 3-4 месеца. След това заживяхме заедно и сигурно го правим 1 път на 1-2 месеца. Това лято не знам защо го правихме 1-2 в седмицата, което ни се отразяваше много добре и на двамата, но от тогава досега сме го правили 1 или 2 пъти, дори вече взех да забравям кога беше последния път. И то секса всеки път протича по един и същ начин. Възбужда ме, но като че ли не се старае много. Мисионерска, настрани, кучешката и после свършва (от30м-1ч) и това е. Все е "изморен" или е "преял", а дори не работи. Или ако го направим не може да повтори след 15-20мин. и казва, че вече е много изморен. Искам да сме заедно на този етап, но вече много взе да ми писва. Аз съм млад човек и имам нужда да изпускам парата. С предишния ми приятел също почти не правихме секс и затова и го зарязах. Той искаше, но не ме привличаше и нямах желание, затова прекратих взаимоотношенията ни. А с първия ми се виждахме рядко (1-2 пъти в седмицата), но всеки път го правихме по цяла нощ. И даже не беше секс, а любов. Гледахме се в очите, целувахме се, свършвахме по няколко пъти. Продължаваше от 20:00ч. до рано сутринта. Това ми липсва. Искам отново да изпитвам такива емоции. Как да стимулирам приятеля си, за да го правим по-често. Вече се притеснявам за здравето ни. Не искам да го зарязвам отново заради секса. А и първия ми приятел от скоро търси контакт с мен и иска да се срещнем. Накрая ще изперкам и ще си направя кефа с него. Не искам да изневерявам обаче, а да се опитам да задържа приятеля си. За него е по-важно да стои пред компютъра си, а не да се забавляваме. Почти ежедневно повдигам темата и все ми казва, че си въобразявам или пък, че искал, а пък аз не съм искала... Разни такива тъпотии. Дайте ми съвет какво да правя. Благодаря! :))

Коментари

1.   "А и първия ми приятел от скоро търси контакт с мен и иска да се срещнем." - според мен не се затормозявай в сегашната връзка, обясни на човека каква е ситуацията и се върни при първия да си правиш кефа :) :D

2.   Бая попрецъвтял за теб е този и го знаеш.
Намери си младо момче, пълно с енергия и желания за секс и други неща които са за съответната възраст и енергия именно.
Няма как при такава разлика във възрастта да няма проблеми от всвкакво естество. Освен, че той вече е в категория "попреминал" вече и секса му куца...

4.   Къде на 21 заживява с някого? Той е на 37 нещата ще стават вече по-малко секс, защото разликата ви е голяма. Насила тези неща не стават.

5.   "(от30м-1ч) и това е"

Е, ти колко искаш? Спроед проучванията средната продължителност е 5 мин 4 сек. Че и да повтори след 15 мин искаш.

"Продължаваше от 20:00ч. до рано сутринта. Това ми липсва"

Съжалявам, но такива мъже са много малко. Ако и този го зарежеш заради секса, вероятността да си намериш такъв, който цял живот да те лашка всяка нощ по 12 часа клони към 0. Дори и да е така в началото, едва ли ще продължи дълго. Ако пък е надарен още по-малко вероятно. Аз например съм надарен и ако клатя повече от 20 мин, ми се протрива целия пенис и после цял ден ме боли.

6.   Не всичко в живота е клатене по цяла нощ, но си още малка да го разбереш.
Ж 34

7.   Човекът си е много добре, но ще го разбереш чак, като станеш на неговите години. И аз и мъжът ми правехме секс по цяла нощ, но бяхме тогава на твоите години. Сега сме на годините на момчето и вече не всичко е секс. Работиш, уморява се, бързаш за ангажиментите си и така. И ти и той сте си прави за себе си, или се примири, ако го обичаш или си търси някой на около твоите години. Приятелят ти си е много добре.

8.   Първият като е бил толкова добър, защо си го оставила, а сега го търсиш? Сега и да се върнеш, няма да е същото, секса е до време, после пак ще те разкара.

9.   Твоят човек гледа непрекъснато порно, какво мислиш, че прави в интернет?
Освен това, на 37 не е като на 21.

10.   Обвинявате момичето, а приятелят й на 37 дори не работи. Забрави! Как на 37 мъж няма да работи?! Остави го и си гради връзка с човек с бъдеще. Поне секса да вървеше. Не работи, секс не прави.... Тук не намесвам пари. Работата крепи човек емоционално, държи го във форма. Плюс това ти си "агнешко" за него, млада си, трябва да полага усилия да те задържи. Явно си и привлекателна за мъжете, имо конкуренция. Права си да търсиш решение, да искаш да задържиш връзката. Но без той сам да поиска, как?

11.   Даже и на неговите години няма да е така н 7, за разлика от мъжете, жените можем по всяко време и на всяка възраст :)
А тяхното си е пародия, чичо почти на 40 с хлапачка, която може да му бъде дъщеря. Много ясно, че той не може да задоволи нуждите на младото момиче.

12.   След като за теб секса е най-важното, намери си някой полов атлет на 25 и това е.

13.   Значи нещо не ми се връзва-хем първия не те прияличал, хем сте свършвали по няколко пъти и сте се гледали влпбено цяла нощ. Също така не виждам защо се оплакваш на 30мин-1час, като това е повече от достатъчно. Също така ако ти си лежиш през цялото време и той върши цялата работа е нормално да се измори по-бързо. Следващия път като си хващаш с мъж, който ако беше 2-3 години по-голям можеше да ти е баща, недей да мрънкаш, че си незадоволена.