Споделена история от Секс и интимност

Болка при по-дълбоко проникване
Здравейте!
На 20 съм и имам проблем. Да, знам, че трябва да се съветвам с гинеколог, но имам посещение чак края на месеца.
Такам, да започвам.
Когато правя секс и при по-дълбоко проникване понякога изпитвам болка, която не мога да търпя и веднага сменяме позата. Но не винаги се получава и не при всяка поза и то е доста странно, защото например запо. ваме в кучешката и всичко е ок, възбудена съм, изюитвам удоволствие. След това сменяме той да е отгоре и започва да ме боли при дълбоко проникване. Друг път ако започваме аз да съм отгоре, при задната или мисионерската се появява болка.
По принцип имам хроничен салпингит и оофорит, който от известно време не се е „обаждал”. Имам и раничка, която обгорихме. Имам и поликистоза и съм на хормонална терапия.
Преди това съм правила секс с бившия си, и той има сравнително по-малък пенис от на сегашния ми приятел и тогава беше същото. Сегашният ми приятел пък абсолютно всеки път се учудва, че съм толкова тясна и все ме пита дали се стягам ( а аз не се стягам в този момент), дори понякога в началото на половия акт и след дълга игра, пак когато си го вкара трябва да изчакам няколко минути, докато посвикна, защото е кофти чувство.

Коментари

1.   То е ясно, че трябва да отидеш на гинеколог, не пренебрегвай здравето си. И защо е нужно да сменяте 100 пози все пак? Аз и моят почнем ли в една поза си свършваме с нея, истинският секс не е порно все пак. Ако трябва до прегледа не прави секс.

2.   Здравей и моета приятелка има същия проблем ! Тя е доста тясна и плитка . Първите ни пъти и протрихав и натъртвах всеки път . Решението при нас беше забавяне на темпото и внимателно проникване за да няма болка . А при определени пози не влизам до край . Лубриканта ще ви е много полезен .

5.   Аз съм същата. Тясна и явно плитка, защото като иска да го вкара целия изпитвам нечовешка болка. Случвало се е да ме протрие 2-3 пъти.

6.   При 1я болезнен секс ще му споделя, че ме боли и следващия път ще "прескочим" мъчителната поза...!
Ако пак боли, спираме и пробваме други пози...
Ако все боли, отивам на гинеколог.

Надарен ли е и боли ли те, просто се разделяте...
Иска се напасване и сексуалното такова никак не е маловажно!
Аз обожавам любимият ми да е в мен докрай, не бих могла да се примиря да е само донякъде, няма да ми е хубаво така... Той си знае, че при всяко проникване искам да го вади почти изцяло... за да мога при всеки тласък, отново и отново, да се наслаждавам на пълното му навлизане в мен! Няма по–голямо удоволствие от това самата аз да му се нанизвам докрай, каквато и да е позата! Ако не можеше да ми го даде, просто нямаше да съм (нито да се мъча) с него! Нито той с мен!
В секса не може да има половинчати неща!

Успех ти желая!
Ж 45

7.   Авторката
Ами, не мисля, че трябва да се разделям с него, защото съм тясна и да си търся човек според пениса :D звучи глупаво, секса с него ми харесва, както казах не винаги се появява болката.
Благодаря на тези, които отговориха, радвам се, че не съм единствена. :)

8.   Не бих могла да бъда с мъж, ако ми причинява болка при всеки секс!
Успех!

9.   Абе момичета, не сте тесни, колко теми и коментари се изписаха, вие само едно и също знаете.
Образовайте се, няма тесни, има плитки
Авторката не може да се възбуди, за това я боли, дори не знае защо е започнала сексуален живот.
Трябвя да си психически и физически готов, а не после да обвинявате мъжете за състоянията си.

11.   №9 е прав/а, някой не си е учил уроците, когато е трябвало. :)
Като сте тесни, как ще премине бебе, ако тръгнете да раждате?
Вагината не е тясна, тя при секс и при раждане се разширява.
Проблем има само авторката, не е тясна, просто има гинекологичен проблем, който трябва да се реши, защото това ще скапе връзката/ите й.
Ако пък не искаш да отидеш на гинеколог, ще трябва да не ти го вкарват докрай, ти се стягаш при болката, макар и да не го усещаш.

12.   Жена съм и секса ми е важен!
Не може да ми е некомфортно и да обичам? !
Най-силната ми и истинска любов е с мъжа, дарил ме И с най-разтърстващия оргазъм!
Имах надарен партньор... Болеше и не се траеше! И не беше от липса на възбуда-харесвах го, желаех го... Но не беше МОЯ човек... Не го заобичах при такъв измъчен секс, но всеки сам прави своя избор!

За мен сексуалната хармония е важна!
Ти щом можеш да търпиш да те боли, дерзай!
Успех и кураж!

14.   Според мен трябва да се консултираш с лекар, който да прецени какъв е проблема и да ти даде правилна насока за решаването му!
Със сигурност и размера на пениса има значение, но трябва лекарят да прецени дали в случая се касае за подобен проблем или проблемa е в друго!
Аз не бих казал, че съм много надарен... Сегашната ми приятелка е доста "тясна" и ми споделя, че секса с мен ужасно много й харесва и никога преди това не е обичала да прави толкова секс /правим го поне три пъти седмично/. Имала е проблем с бившия си приятел, който е бил доста надарен, боляло я е почти при всички пози и е правила секс с нежелание и са ограничили сексуалните си контакти до 2-3 пъти месечно...
Е, с мен няма такива проблеми, само при мисионерската, ако качи краката си на рамената ми, я боли, но тогава гледам и да не прониквам докрай. Иначе при всички останали пози нямаме такъв проблем, даже много обича "задна прашка" и направо избухва, когато го правим по този начин. /а преди не е харесвала тази поза, защото я е боляло! /
Но да повторя още веднъж - при положение, че споделяш, че бившия ти приятел е имал по-малък пенис и пак си имала такъв проблем, задължително се допитай до мнението на компетентен лекар!
Успех! Желая ти здраве!

15.   Или е много надарен, но оставаш и се мъчиш понеже го обичаш...
Или просто не си достатъчно възбудена и все така ще те протърква...
Трябва буквално да си подгизнала от възбуда, за да го поемеш...
Тогава е много готино и за двамата!
Не му позволявай да прониква без да си се разтекла от желание по него!
Говоря от опит, жена на години съм!
Да те милва, да те свърши с пръсти и устни... да видим дали няма да си мокра веднага след оргазъм!
Аз определено държа да поемам винаги докрай и мъжът ми е надарен точно толкова колкото ми трябва!
Помисли над всичко това!
Хубавият секс не е само целувка-две и ръгане след това!
Успех!