Споделена история от Секс и интимност

Не съм имал приятелка от близо 2 години
Здравейте .. момче на 21 години съм. Имам проблеми с жените. Не съм имал приятелка от близо 2 години. Изпитвам трудности да отида и да заговоря някое момиче. Самочувствието ми е под всякаква критика .. Имам чувството че сам ще си остана. Сигорно ще има много хора който ше се смеят и може би са прави, но аз пиша това не за да ви направя живота по весел а за да кажа какво ме мъчи всеки ден ... и ако може някой да даде съвет как да постъпя. Благодаря предварително.

Коментари

1.   За всеки влак си има пътници. Повтаряй си, че има толкова много момичета, които много искат да имат приятел, точно както и ти. Бъди отворен към жените и смел. Направи първата стъпка. Съдбата е на страната на смелите.

2.   Пич, пробвай да пийнеш преди да отидеш на дискотека или на кафе или просто на разходка алкохола обива срама, но не се напивай!!! Само малко пийни. Успех!!

3.   Миличък, свободните добри момичета с лопата да ги ринеш по улиците. Не се притеснявай няма да си останеш сам... (:

Поздрави от Поли (:

4.   Създаи си самочувствие, започни да спортуваш, обърни внимание на външния вид, жените не обичат смотаняци. Създаи си интереси, води интересен за тебе самия начин на живот.

5.   От Автора: Благодаря на всички който дадоха съвет. До Номер 4: Донякаде правя точно както ме съветваш ... ходя горе доло редовно на зала.. 187 съм висок 93 кг тежа. Oткъм тяло нямам забележки (смея да го твърдя). Главния ми е проблем е в началото на едно запознаство с някое момиче. След това като се отпусна .. разговарям свободно.... но големия зор е запознаството ...... чувствам се като най големия идиот като трагна да се запознавам с някоя жена...

6.   и аз съм така :(

7.   Има много като теб. А момичетата си умират да попаднат на някой точно такъв - СВЕСТЕН, защото "другите" са под път и над път! Харесаш ли някоя-действай смело, усмихвай и се чаровно (аз винаги така се влюбвам), помагай и, прави и комплименти и ще видиш, че скоро ще е в краката ти. А ако не е-значи най-вероятно си пада по онези "другите", които ще я използват и ще и разбият сърцето, а загубилата ще е само тя! И продължаваш със следващата без да се комплексираш от неуспеха, тя може да се окаже точната!

8.   И още нещо-ако отидеш при някоя жена и я заговориш или и кажеш, че я харесваш, дори да не е взаимно, мислиш ли, че ще и стане неприятно? Я,моля ти се! Няма да те изяде, нито осъди! Ще направиш едно добро дело - ще и вдигнеш самочувствието! Много хора, ДОРИ ДА НЕ ИМ ЛИЧИ, се нуждаят от това!!! На теб, ако някоя жена ти направи комплимент, дори да не е хубава, няма ли да ти стане готино? Така че смело напред!!!

9.   7/8 Благодаря ти за хубавите съвети. Наистина грешката ми е че подържам контакт само сас позти момичета а те повечето са заети. Още тия дни ще си набележа някоя мацка ше пия едно за смелост и ще си пробвам късмета :)))

10.   Ами, наистина не се срещат често свестни, ама това не пречи да сме с лошите и да сме с тях така както само те заслужават. Но помни, че между талаша все изпада нещо... Ще срещнеш някоя дето ще те завърти и ще сте заедно... Не е болка за умиране, ама ти не се затваряй в себе си не я чакай, защото нищо не идва само.

11.   до 10... еми вече "изпадна междо талаша" да ти кажа :) Цнощи излязох на дискотека с приятели имаше една женска компания 3-4 момичета сами... харесах си едно от въпросните момичета ... Тя е междо 170-175 висока руса със пъстри очи хубаво тяло и бяла млечна кожа :) мн красива :) ...

Преди да отида си мислех (абе аз да не съм луд тая е толкова хубава къде ще ходя да се излагам ) ама пих едно за отскок и право при нея ... запознахме се ... оказа се че иска да танцуваме (за мое голямо очудване) танцувахме сигорно цяла вечер ... заебахме си компаниите към 3-4 сутринта излязохме от дискотеката и отидохме в парка ... там адски много си говорихме всякаш цял живот сме се познавали .... тя ми разказа лични неща за нея аз и разказах за себе си ... някак си бях предразположен да и споделя такива неща ... изпратих я до тях целунахме се и това беше :)

Днеска отново бяхме заедно ... решихме да отидем на пицария хапнахме ...пак доста поговорихме и май май съм влюбен вече :) а и тя до колкото виждам не е безразлична :)

12.   Браво мило дете, че си открил любовта. Не допускай някой да застане между вас. Обичй я, уважавай я и бъди много щастлив. Успех ти желая.

13.   УСПЕХ, МНОГО ЛЮБОВ И САМО НАПРЕД ВИ ЖЕЛАЯ.

14.   УРААА ЗА СМЕЛЧАЦИТЕ! НЕКА ТИ Е ЗА УРОК! ДОРИ НИЩО ДА НЕ ИЗЛЕЗЕ ОТ ТАЗИ ВРЪЗКА, ВАЖНОТО Е, ЧЕ СИ ПРЕОДОЛЯЛ СЕБЕ СИ! :))))))

15.   От автора :) За щастие ... все още сме заедно и всичко е все така розово :) Не знаете колко много се радвам че се усмелих да пиша тук, да получа вашите толкова ценни съвети и най вече да се престраша да заговоря моята принцеса :) Като казвам че всичко е розово въобще не преовиличавам ... на минава и ден в който да не се изненадаме по някакъв начин ... дори и малките неща като неочаквани срещи с нея ме карат да си ходя цял ден усмихнат :)))) Пожелавам на всички които не са срещнали любимия човек да го срещнат :))) От това по хубаво няма :)