Споделена история от Секс и интимност

Вече ме е срам от него!
Здравейте! На 16 съм, излизам с едно момче на същата възраст от 5 месеца. Решихме да правим секс - и на двамата щеше да ни е за първи път. Техните бяха извън града и той ме заведе у тях. Започнахме да се целуваме, изчака малко и започна да ме съблича. Започнах да се притеснявам още повече и го бутнах, той ми каза, че всичко ще е наред, да не се притеснявам. Докосваше ме и ме целуваше, каза ми да се отпусна, но когато дойде време да "влезе" в мен не можах да издържа. Не го вкара повече от един или два пъти и аз се разплаках. Той веднага се дръпна и ме попита какво става, но аз не му отговорих. Опита се да ме прегърне, но аз се затворих в банята му. Той стоеше пред врата и ми говореше, а аз мълчах. Накрая ме попита дали искам да ме остави да се оправя и след като не му отговорих ми каза, че ще ме чака в хола. Постоях още малко и си поплаках, след това се облякох и тръгнах да си ходя. Той искаше да говорим, опита се да ме прегърне, но аз му казах, че искам да си ходя. Предложи ми да ме изпрати, но аз му отказах и той ме остави. По-късно ми писа и ми звъня няколко пъти, но не му отговорих. В училище се опита да говори с мен, но аз го избягвам. Много ме е срам да го погледна даже, какво остана да говоря с него. Търси контакт с мен, но аз го избягвам. Страх ме е само, че ако продължа да го избягвам може да ме зареже.

Коментари

1.   Не разбрах какъв е въпросът ти само? Щом те е страх да не те зареже престани да го отбягваш. Щом продължава да търси контакт с теб значи не е приел случилото се като излагащо. Няма нищо лошо в това да не се получи от първия път. Поговори с него, ако решиш, че не си готова все още.

3.   Е от какво те е срам... какво си направила... нищо!
Я стига, това са нормални неща... момчето се е опитало да говори с теб питало те е как си шо си... а ти нищо.... я се вземи малко в ръце!

4.   И от какво те е срам... По действията си личи, че му пука за теб. Бил съм в подобна ситуация и ти гарантитам, че сега се чувства ужасно зле, самообвинява се. Спри да го отбягваш, момчето не е искало да те нарани.

6.   Момиченце, като не си готова да правиш секс и като не можеш да го правиш, къде си тръгнала на 16 да го правиш, бе? Чети книги и уроци и не се занимавай със секс. Аз на мястото на приятеля ти сигурно щях да се депресирам. Божееее....

7.   Не си била сигурна дали искаш това. Но не се поставяй друг път в такава ситуация, защото си си за изнасилване. Щом момчето те търси, има интерес към теб. Ако искаш да бъдеш с него, най-малкото трябва да си говорите.

8.   Прочетох ти историята и не можах да разбера проблема ти? Срам те е от голото ти тяло? Или те е срам, че секса не е станал? Ти дори на нас не обясни както трябва как да ти помогнем? Ама е така като от малки започвате секса... Човека е по-зрял от теб! Опитал се е да разреши проблема а ти, не си му помогнала изобщо. Всеки проблем се решава с ГОВОРЕНЕ! Успех и ни разкажи какво е станало, и моля те не измъчвай момчето поне е свестен и внимателен с теб. И още нещо ако бях на момчето мястото НЯМАШЕ повече да правя секс с теб дори и да ми платиш! Човека се е опитал да те предразположи а ти, си, си тръгнала без думи. Мълчанието е най-голямото наказание... явно ти не си готова за секс зарежи момчето, да не го измъчваш.

= Свален ангел

10.   Браво на момчето, постъпило е мъжкарски за разлика от много батковци и чичовци разни!
Няма от какво да се срамуваш, просто си се притеснила и вероятно уплашила. Но говори с момчето да не остане с чувство за вина или комплекс. Двамата сте твърде млади, неопитни.
Нормално е каквото се е случило.
Моят почти първи път беше подобен, но даже не стигна до пенетрация. Съблякохме се, целувахме се и т. н. и изведнъж ме хвана силен срам и закрих гърдите си с ръце и се свих в края на леглото. Бяхме на 16 г също и двамата. Той пък само ме гушна и така си полежахме гушнати известно време, после си се облякохме и продължихме да сме си гаджета още около година без никакъв секс. Май и двамата се уплашихме тогава :)
Говори с момчето ти и му кажи, че просто си се притеснила.

11.   Хах напомняш ми на мен. И моя първи път беше подобен. След секса се разплаках. Не знам какво ми стана, явно емоциите са ми дошли в повече. Не се притеснявай, просто се отпусни, отдай се на човека, който желаеш. Няма нищо срамно в секса, това е най-хубавото нещо - сливаш се с човека, който обичаш. Чувството е уникално.

12.   От това което си написала ама нищо не се разбира! Какъв ти е проблема първото, второто в заглавието на изповедта ти пише СРАМ, пък после било СТРАХ-кое от двете последно?

13.   Има от какво да те е срам. Просто не му е дошло времето. Много си малка... че даже си и дете. Никакъв секс. Само прегръдки и това е.

14.   Ами твойто е хем сърби, хем боли. Какво всъщност искаш, знаеш ли? Я първо си го изясни за себе си, а после се извини на момчето, че като гледам е свестен и ако ги правиш такива ще си съсипеш връзката, а той много ще остане наранен и сума време няма да иска да погледне момиче заради поведение като твойто. Вземи се в ръце и по-добре си гледай уроците, че не си още узряла.

15.   На 16 сте твърде малки за секс, психиката ви не е узряла още и си личи по действията ти. Не бягай от момчето, поговори с него, обясни му, че още не се чувстваш готова и че си се уплашила. И на него му е било за първи път, вероятно и той се притеснява след случилото се. Не се затваряй, говори с него. Всичко ще си дойде на мястото.

16.   Не го избягвай повече. Не го наранавай така с държанието си. Ако наистина искаш да си с него, говорете. Няма от какво да се срамуваш. Момчето е свястно, държи на теб. Обичайте се!

17.   Не разбирам от какво точно се срамуваш. Той има много правилна и човешка реакция.