Споделена история от Секс и интимност

Свирка? ГНУС!
Здравейте на 17 съм, приятеля ми е на 18. Заедно сме от година и половина, водим си полов живот, експериментираме, всичко 6. Той ме лиже без никакъв проблем, даже каза, че е много яко. Но мен ме е адски гнус да му направя свирка. Хем срам, но повече гнус. Смисъл не е от хигиената, просто няма да се чувствам добре, ако го направя. Все пак ям с тази уста, особено ако свърши и после да ме целува там където е... ил... не ми звучи хубаво... да знам, че щом той ме лиже и аз едва ли не съм длъжна да му правя свирка, но просто не искам... това проблем ли е, какво да направя? Моля за съвет!

Коментари

1.   Аз само не разбрах дали си му правила свирки или не?
Ако не, пробвай, току- виж ти е харесало, а ако да, то мисля, че с времето ще ти допадне.
За срама разбирам, но за това, че те е гнус от него не. Не мисля, че когато обичаш някой може да те е гнус от него/ нея, освен ако не става на въпрос за лоша лична хигиена, а по твоите думи приятелят ти няма такъв проблем. А и помисли - той те задоволява и много жени не получават такива ласки, но той самият ще остане незадоволен, което е гадно.
Имаш и друг вариант - спирате с оралните ласки и от двете страни, за да сте квит, освен ако той не е съгласен да те лиже, без да му правиш свирки. Така ще е справедливо.
Но мисля, че твоето са задръжки, защото си нова в тези неща (поне на мен ми звучи така).
Може би е върховно, когато доставяш такова удоволствие на партньора си.

Black Sabbath

2.   Не е проблем и аз съм така.. 17годишна, приятел от една година, полов живот всичко точно, но свирка не желая да правя. Твоят ако не те е молил, няма за какво да се впрягаш. ако не сте говорили на тази тема и евентуално се случи просто му обясни как стоят нещата или с ясни думи, че просто не искаш. Май тези работи не са за всички :D Моя ми се е сърдил веднъж, два пъти за това, но мацка ако ти не искаш, не може да те накара насила, а ако те остави заради тази глупост - ясна е картинката.

4.   Прави му с презерватив бе девойче!

5.   При много хора на твоята възраст, се получава така в началото, просто защото не са свикнали из а тях няма същия смисъл. Но ако се напънат в началото, с времето свикват и дори почва да им харесва и се чудят как не им е харесвало. Не казвам и ти да се напъваш.

Възможно е и да е, защото имаш някакво подсъзнателно усещане, че момчето не е твоето момче. Аз на 17 също не можех да лижа приятелката си, а си мислех, че я обичам. Е, с времето осъзнах, че всъщност не съм я обичал толкова много и затова съм имал някакви задръжки да я лижа.

Като не ти е приятно, не го прави, но и не изисквай от него той да ти прави. Ако той все пак иска да те лиже, ОК.

6.   Маймуната пожелала да чука жирафката.
Катерил се по дългия врат за да я целува, после слизал да чука. После пак катерене да целува по време на акта и пак слизане за чукане.
Изморила се маймуната и си рекла: "Там където чукам, там и ще целувам. И за нея и за мен ще е добре!"

7.   Имам същия проблем. Само че съм малко по-голяма. Той ми казва, че за него като цяло секса не е най-важното, но ме задоволява по всякакъв начин.. Аз също не мога да се отпусна да му направя свирка и се чудя дали ако наистина не се реша и не опитам това ще се превърне в проблем. Някое момиче, което го е правило може ли да каже какво е усещането? :D

8.   Кви експерименти, бе девойче? Та ти една свирка не искаш да му врътнеш, за експерименти говориш! Кво ще стане когато се опре до пръсти в аналния отвор и до празнене в устата, а? Експериментираме, всичко 6, вика...

9.   Ако обичаш някого, ако го приемаш на 100 % физически, няма забранени и гнусни неща.
Аз обожавам да правя свирки на моя мъж, но преди него с други не е било точно така.

11.   Най-накрая да видя човек със същите мисли като моите! НЕ МУ ПРАВИ просто това не е твоето нещо! С тази уста както каза ядем хляб...мен ми звучи доста гнусно. Момчето кара ли те да правиш? Ако не те кара имаш късмет! НЕ СЕ ПРЕЧУПВАЙ ..аз не харесвам свирджиийки ..

С теб съм,

12.   Е добре де, гнус те е, ама не си против той да те лиже?! Не е честно! Предполагам, че вкусът на женските гениталии (не съм пробвала) е като на мъжките, все пак сме един вид! Ако ти не си окей с оралния секс, би трябвало да отричаш и кунилингвиса, не само фелациото, той също яде хляб с тази уста, нали така? Лицемерно е и сексистко поведението ти.
Ж. 46г.

13.   По принцип съм против прословутите свирки. Но се замислям за твоя случай: "Все пак ям с тази уста, особено ако свърши и после да ме целува там където е... ил... не ми звучи хубаво... да знам, че щом той ме лиже и аз едва ли не съм длъжна да му правя свирка, но просто не искам... " Т. е. е проблем, ако той свърши в устата ти, но не те притеснява, че той ближе с език мястото, където обикновено се очаква да свърши и после се целувате. Защото се целувате, нали? Каква двойка сте, ако не го правите? Исках да бъда сигурен, че си разгледала внимателно и двете страни на ситуацията - и това, което вече позволяваш, и това, което не искаш да се случва. :(

14.   Значи от свирка те е гнус, а не казваш какви експерименти правите, че всичко е 6. Явно не е 6, а 5 1/2 щом свирката е проблем.
Няма нищо гнусно в свирката. На мъжете им харесва и това е като музика за ушите ми.
И не съм извратена, щом под експерименти се сещам за някави порно сцени. Така че по-добре една свирка и мъжо да си легне с усмивка, отколкото да ме ръга, пляска и не знам какво още...
В.

15.   Жени които се гнусят от пенисът на мъжа, се гнусят и от тялото му като цяло. Такива не търсят приятелство, те търсят само своят си кеф, за тях е важно да получат своето. Не забравяйте, че това което не се получава от един, се получава от друг! Един измит пенис не е по отвратителен от устата, няма нужда да гълтате спермата, но ако покажете, че без предразсъдъци се отнасяте към приятелите си, такова приятелство ще е истинско, а не лицемерно. НО, тези предразсъдъци трябва да отпадат само при сериозни съжителства, тогава когато заживеете трайно като семейство. Ако още отначало се хвърлите да правите свирки, бъдете сигурни, че ще бъдете еднодневка, никой мъж не иска свиркаджийка за бъдеща майка на децата му. Свирка само тогава, когато сте си избрали мъжът с когото сте и искате той да бъде баща на децата ви. Свирката е за благодарност и признание към органа който ви е оплодил и ви е направил щастлива! Успех флейтистки!

16.   Не се напъвай да му правиш, други момичета с удоволствие ще заемат твоето място, ти ще си намериш друг и пак ще се стигне до френска, пак ще се гнусиш, новият ще му липсва тази екстра и ако не те зареже, ще си търси при други или пък ще си плаща по 20-30 лв и ще му въртят такива свирки, че ушите му ще треперят.

18.   Много тъпо от твоя страна така или иначе той те лиже после пак го целуваш, просто го направи и ще видиш че ще ти хареса
Ж 32

20.   И на мен в началото мислех, че ще ми е гадно да правя свирки, ноо човека с когото пробвах беше много мил, разбран и с отлична хигиена. не ме притискаше и всичко беше по взаимно съгласие. В крайна сметка на мен ми хареса и сега не отказвам да му правя свирки. А и никпга не ми е свършвал в устата, не че съм му отказвала, но просто той не е настоявал и не сме стигнали до този етап. Съвета ми е да опиташ още повече щом и той се раздава за теб, може и на теб да ти хареса.

21.   Няколко човека се заядоха с авторката по въпроса с "експериментирането"... абе хора, момичето е на 17 :D
Много ми е интересно вие на тази възраст с какви сексуални подвизи сте можели да се похвалите... на думи всички са много силни - то не са пръсти в дупето, празнене по лицето и какво ли още не.
Според мен е нормално на тази възраст да се притесняваш. Просто не го прави - насила хубост не става. След време може и да си промениш нагласата. А може и да не я промениш, но това е напълно окей - всеки си има предпочитания и всеки си намира някого, с когото да се напасват.

23.   4. Свирка с презерватив ?!?!!! WTF . Все едно да яде близалка с опаковката.

24.   И аз го мислех за гнусно, преди да го направя, така че давай смело. Сега ми е приятно да го правя
Ж19

25.   По-добре му прави, щото да не почне да му ги прави друга докато ти тук се гнусуваш от приятеля си и се правиш на интересна...!!!

26.   Ти като не му направиш, някоя друга ще направи. Имах гадже което се имаше за много опитна и отворена за експерименти, но свирки не. А дори настояваше аз да я лижа. Всичко продължи до една сутрин след купон на хижа - събудиха ме със страхотна свирка. Само че беше най-добрата и приятелка. Още преди сутрешното кафе бях с ново гадже. И живеем заедно вече 7 години. Не пропуска уикенд да ме събуди със свирка и гълтане. А бившата я зарязваха n - брой пъти, и все заради едно и също нещо.

27.   Правете свирки, или ще бъдете лесно заменени.Аз така разкарах моята приятелка,понеже я лизах по 4 пъти на ден.

28.   Момче съм. Прави му свирки на приятеля си бе момиче... Не се бой! Мойта приятелка ми прави винаги когато й поискам. Ако те е гнюс нека приятелят ти да поддържа добра хигиена на палавника си, и ако трябва отначало пробвай с презерватив докато свикнеш, какво толкова дори и да е като близалка с опаковката както казва номер 4. Ако отначало те е гнюс лека полека ще свикнеш!
Помисли си добре, щом приятелят ти те лиже и ти е хубаво и на него ще му е гот също ти да му правиш свирки. Така може да експериментирате различни неща и ще ти е хубаво и на теб..! Дори искам да пробвам с приятелката ми да я накарам да ми вкарва и изкарва да речем вибратор или дилдо а ануса ми. Мечтая си за тва но не сме си купили секс играчка все още! Ако му отказваш да му правиш, той може да те зареже и да си потърси друга но ако му правиш с кеф той ще те обича много повече и ще правите невероятен секс!! Както на него ще му е хубаво, ще ти е хубаво и на теб..!! Успех ти желая!

29.   Момче съм. Прави му свирки на приятеля си бе момиче... Не се бой! Мойта приятелка ми прави винаги когато й поискам. Ако те е гнюс нека приятелят ти да поддържа добра хигиена на палавника си, и ако трябва отначало пробвай с презерватив докато свикнеш, какво толкова дори и да е като близалка с опаковката както казва номер 4. Ако отначало те е гнюс лека полека ще свикнеш!
Помисли си добре, щом приятелят ти те лиже и ти е хубаво и на него ще му е гот също ти да му правиш свирки. Така може да експериментирате различни неща и ще ти е хубаво и на теб..! Дори искам да пробвам с приятелката ми да я накарам да ми вкарва и изкарва да речем вибратор или дилдо а ануса ми. Мечтая си за тва но не сме си купили секс играчка все още! Ако му отказваш да му правиш, той може да те зареже и да си потърси друга но ако му правиш с кеф той ще те обича много повече и ще правите невероятен секс!! Както на него ще му е хубаво, ще ти е хубаво и на теб..!! Успех ти желая!

30.   Ужас, а бе вие хора нормални ли сте! Защо ходите с гаджетата си! Какви свирки, какви 5 лв, това са деца на по 17-18 години. Какво значи да му правела свирка, за да не я зареже, той затова ли е с нея, или защото изпитва чувства към нея, обича я, иска да са близки, да споделят, да прекарват времето си заедно, къде отиде романтиката, приятелството! Превърнахте отношенията в пазар - аз на тебе, ти на мене, ако ти не ми дадеш каквото искам - чао. Това е толкова курвенско, с извинение. И при това говорим за млади хора!!!
За мен свирките и "лизането" са унижение на партньора. Няма да влизам в подробности защо разсъждавам така, никога не бих го направила, само за да не ме зарежат. Правила съм свирки от любопитство, е, не ми хареса и не мисля, че трябва да се насилвам да го правя. За всеки влак си има пътници, недейте да притискате момичето и да го обърквате.

32.   И аз имах гнуслива девойка. Много префинена, много изискана, беше я гнус да ми прави френска. Иначе не я беше гнус да си го вкарва отзад. Има странни жени.

33.   Ако съм мъж, няма да чукам жена отзад ако не си е направила клизма. Това е най-малкото неуважение към партньора.

35.   номер 30, благодаря ти!! Поне някой да мисли като мене!! Евала!
авторка

37.   Мен пък никога не напират да ме лижат...
И съответно ще направя свирка на този, който се реши сам да се зарови там и да ме свърши с лизане!

38.   Не знам, момичета!
Мен специално ме кефи да го усещам целия в мен, плътно и дълбоко! Не умирам от желание да ме лиже, а и той не е особен фен на свирките...Добре се намерихме и ни е много хубаво и без орална любов! Подкрепям н 30 и 35!

39.   Авторке, предполагам от скоро правиш секс и още си на проучване.
Аз започнах на 18 г, до 21-22 г не бях правила орална на никого. Имах един опит който почти завърши трагично, щях да повърна от мисълта (втълпението) че е гадно, а не, че е бил мръсен или с гаден вкус пениса му.
На почти 22 г се влюбих до мозъка на костите в едно момче. Идеше ми да го "изям" :) Е, веднъж бях пила чаша бяло вино (а не пия по принцип) и му завъртях такава свирка, че чак аз свърших от удоволствие. Момчето беше и много чисто, ухаеше страхотно и дори само ароматът му ме възбуждаше.
С настоящият ми е същото. Почти не започваме секс без френска, той на мен и аз на него. И двамата го правим със страхотно удоволствие и желание.
Просто го направих когато истински пожелах, а и май чашата с вино тогава ми приспа втълпенията т.н.
Не се насилвай щом ти е неприятно, но ако дойде момент в който пожелаеш, подсигури се момчето да се е измие, да е чистичък и ухае приятно.

42.   Здрасти,

Мъж на 32 съм. С партньорка, която също беше на 17, когато се запознахме. Аз бях с 1 година по-голям. На твоите години беше най-пламенна, сама предложи да ми направи първата свирка, въобще не се бях и надявал дотогава. От сегашната си перспектива, да, смятам, че е била малка за това, добре че се оказах печен във времето и сме заедно и до днес :) Първо помисли дали това е твоят човек, с който искаш наистина да бъдеш, или просто забавление за кратко. Ако е просто нещо мимолетно, кажи му да си гледа работата. Ако наистина усетиш, че той е човекът, опитай се да превъзмогнеш задръжките си. Пише ти го човек, за който свирката е едно от най-големите удоволствия в секса. Неземно е. Но само ако човекът го заслужава.

45.   Пада ти цената. А и рискуваш да го загубиш. Много е вероятно да станеш стара мома или самотна майка. Днес всички жени правят фелацио. Бъди в крак с времето, бъди актуална, бъди желана. Давай вдичко от себе си, за да получаваш всичко. Вярвам, че ме разбра.
Знам, че темата е стара, но я повдигам, за да предпазя други момичета от подобна психоза.

46.   Аман от такива гнусливи-как се падате точно на който не трябва. И аз съм омъжена за един такъв като тебе. Ама имам вече две деца та съм принудена да търпя. Аз му правя с огромно желание френска, за самата мен е удоволствие, а той не иска. Не, не отказва директно-но започва с такава измъчена физиономия, че самата аз го спирам. Насила хубост не става. Трябва ли да обяснявам, че хигиената ми е перфектна, просто той си е такъв. Моето мнение е, че ако обичаш някого-приемаш го всякак, няма гнус. Явно не обичате достатъчно.

47.   "Все пак ям с тази уста, особено ако свърши и после да ме целува там където е... ил... не ми звучи хубаво... да знам, че щом той ме лиже и аз едва ли не съм длъжна да му правя свирка, но просто не искам... "
Според мен все още не си изпитала достатъчно силна възбуда, за да възприемаш това като нещо нормално. И да ти се иска на теб самата да му направиш свирка, а не защото трябва или се очаква от теб. Свършваш ли по време на секс или докато те лиже?

48.   Е как той ше те лиже с неговата уста, а ти не искаш да му правиш свирчок с твоята, под предлог, че с тази уста си яла. Той да не кара на фотосинтеза? Глупави дечица...

49.   Мале Мале мале... цял свят прави свирки вие не искате... Свирката е най добрия начин да задържиш един мъж до себе си. Ако вие не се престрашите да му правите свирки , той ще си намери коя да му ги прави. Това ли искате? В интерес на истината аз пък обожавам да правя свирки и за мен хамалската работа... е меко казано излишна. При положение, че със свирка го свършвам многократно за какво ми е да ме чука? Всъщност той ме докарва до клиторен оргазъм когато ме лиже и на мен ми е напълно достатъчно. Другото е трудоемко и не е за всеки.

50.   Авторке приятелят ти не яде ли с уста, на фотосинтеза ли кара, какъв вид растение е?
Значи на теб ти харесва да те лиже, нали и ти с този орган уринираш да не говоря за други течности, който изтичат от вагината ти като цикъла напр. Значи на момчето му пука дали ти харесва и иска да ти даде максималното от секса а на теб ти е все едно. Браво продължавай в същия дух, остани си с егоистичното си мислене да видим до къде ще я докараш. Късмет!

51.   Стара е темата, но ми стана интересно дали авторката е променила мнението си?